Dudak Makyajı Dudaklarm minicik :(

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
slm...dudaklarım dolgun ancak minicik kendimi balık gibi hissediyorum bazen sırnaşık şey varmı benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlar??? dahada önemlisi varmı bir çaresiiiiii :çok üzgünüm:

canim eminim yüzüne öyle yakisiyordur. istersen bir resim ekle,bence yaniliyorsun ve biz dudaklarina hayran kalacagiz delikafadulden

canim eminim yüzüne öyle yakisiyordur. istersen bir resim ekle,bence yaniliyorsun ve biz dudaklarina hayran kalacagiz delikafadulden

canımm..ilgin ve verdiğin moral için çok teşekkür ederim sana.. en kısa zamanda foto eklemeye çalışacağım a.s.

benimde öyle boşver büyük olup ne yapaaksın benim eşim çok seviyor delikafadulden

benimde öyle boşver büyük olup ne yapaaksın benim eşim çok seviyor delikafadulden

ne bilim canım ya birazda büyük olsa daha sexyyy olacakmış giibi böyle kendimi balık gibi hissediyorumsırnaşık şey

makjaj yapıyorsan kullandığın rujla biraz değiştirebilirsin dolgun gösteren rjlar var mesela

makjaj yapıyorsan kullandığın rujla biraz değiştirebilirsin dolgun gösteren rjlar var mesela

evet canım ama benim derdim dolgun olmaması değil minik yani dar olması en kısa zamanda bir foto çekip sizlerle paylaşcm

valla benim dudaklarım da incecik hatta üst dudağım yok gibi ama mutlu mesut geçiniyoruz kendileriyle :)

anlatamıyorum galiba arkadaşlar benim dudaklarım dolgun ancak küçükk :KK70:

şaka bi yana bencede güzeldir sana öyle geliyodur eminim
resim koyarsan bakarız ok..

minik olsun altında küçük ama kıymetli ya oda hiç olmasaydı ne yapcaktın şekerim boşver hiç olmadı silikon yaptır seda sayan gibi

evet arkadaşlar haklısınız balık gibi takılmaya devam öyleysesırnaşık şeyhepinize teşekkürler a.s.

benimde öyle ihim eskiden 2 parmağımı alıp geriyordum harbi harbi kötü duruyor bazen ama:/ benim daha çok kilodan:KK70:

Benimde dudaklarım küçük ama zarif geliyo bana ben ince dudaklıları daha sexy buluyorum

yahu dudaklarım ince değill dolgun ama minik anlatamıyorumkiiiiii :nazar:

Yapabileceğin birşey var mı sence?
Bence yok...
Dudaklarınla mutlu mesut yada nasıl yaşıyorsan o şekilde yaşamaya devam...
Değişterebilceğin şeyler değil bunlar..

X