Hamileyken kocaya gıcık olmak

Herkese merhaba .
Beşinci ayım gebelikte . Bu süreçte sanıyorum kadınlar çok daha hassas oluyor fakat bazı şeylerin bu hassaslıkla alakası yok bence . Ben kendimi bildim bileli hep zayıfımdır fiziğim bildiğiniz vs mankenleri gibi bu arada sadece göğüslerim bi tık büyük herneyse kocam bu gün otururken kilo almaktan bahsederken balık etli kadın candır ya dedi o sırada arkadaşlarımız yanımızda olduğu için yüzüne bakıp gülümsedim sadece . Asıl iş eve gelince başladı tabi . Dediğimde bişey yok sen hamilesin ya ondan herşeye tepki gösteriyorsun ne var canım vs vs diyor . Hamileyken bile kilo alamadım çünkü yerimde durmuyorum ve daha birçok sebep bunları biliyo olmasına rağmen böyle demesi sinirime gitti . Böyle yaptığı her harekette bir tık daha gözüme batıyor gibi hissediyorum resmen içimden bir ses deli gibi sevdiğim kocamı tokatlamamı söylüyor . Aşık olduğum adamın yürüyüşüne bile kıl olmaya başladım . Pskoloğa gitmeyi düşünüyorum . Aranızda gebelik sürecinde kocasının topuğuna sıkacak kadar ona sinir olanınız var mı yoksa benmi bu kadına evrildim 😔
Kocanız patavatsız, hamilelikle bir alakası yok. Karısı zayifken balık etli kadın candır diyen gevşek ağızlı kocanizi biraz süründürün.

Ayıp etmiş ben de zayıfım ve aynı durumu ben yaşasam şuanda kafaya takardım

Kocanız evet odunluk etmiş.Ama neyse...Ya hamileliğinizde bile kilo almıyorsunuz, hoş bir vücudunuz var,göğüsleriniz büyük..Bence tadını çıkarın bu durumun.Hamilelikte kilo elbet alınabilir.Hamile kadınlar her türlü başın tacı o ayrı konu.Ama kime sorsanız elbette kilo almamayi tercih eder..Çok takilmayin eşinize bu süreçte, sağlıkla,huzurla keyfinize bakın.

Hamile ya da değil, söylenmez o laf. Adam gevşek. Hamilelik bahane edip acımayın 😊

Kızmanızın hamilelikle ilgisi yok o nasıl laf öyle. Fitne fesat ne ararsam bulurum o cümlede burnundan getiririm ☠️
Biz balıketliyiz de noluyo kocam her akşam löpetim benim hey maşallah diye dalga geçiyor 🤐😀

X