Dudak Makyajı Dudaklarm minicik :(

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
aslında güzel olan zaten,etli ama ördek gibi geniş olmayan küçük dudaklardır..yani dolgun ama eni dar..

canım dolgunsa sorun etme bence küçük olmasını
dolgunluğu yeter zaten
bence çok tatlı bir ifade katıyordur yüzüne
küçük ama dolgun olması

Yapabileceğin birşey var mı sence?
Bence yok...
Dudaklarınla mutlu mesut yada nasıl yaşıyorsan o şekilde yaşamaya devam...
Değişterebilceğin şeyler değil bunlar..

evet canım haklısın böyle balık dudaklarımla devam.. a.s.

kendinle barışık olmalısın bnce canm yerimseniben
herkes 4 4 lük yaratılsa olur mu hiç..bende begenmedgm özelliğim oluyo ama takmıyorum zemuszemus
takınca moral 0 olur al başına dert :)) daha kötü

benimki de dana gibi.türkan şoray halt etmiş.şimdi mutluyum ama biliyor musunuz çocukluğumda hep alay konusuydu beni bu yüzden eşek dudaklı koca dudaklı diye iki göz iki çeşme çok ağlattılar.büyüdüm bu sefer sokaklarda çok laf yedim dudaklarıma taciz konusu oldu.genç kızken çok kötü olurdum sırf görmesinler diye kafamı kaldırmadan yürürdüm.şimdi millet silikon yaptırıyor büyük kalın dudak moda da benimkiler değerlendi şimdi de millet silikon mu diye soruyor.anlayacağınız çok çektim bu dudaklardan.o yüzden üzülmeyin.

Benim minicik dudaklarımla barışığım ben:)
Bir ara takıyordum kafama ama artık onca sıkılacak şey varken dudaklarım arka planda kaldı yerimseniben

benim dudak yapım da yuvarlak ama hiç umursamıyorum, bence sende umursama o :teselli:zaman daha mutlu olursun...

Son düzenleme:
kızlar bu arada boynerde bi tane dolgunlaştırıcı bi parlatıcı var onu sürmüştüm meraktan dudaklarım iri zaten okadarda büyüttü ki sok olmuştum.sonra duydum ki baya etkili birşeymiş tavsiye ederim.benim ilk ve son sürüşüm oldu tabiii :roflol:

benimde üst dudağım alt dudağıma göre minik gibi:) dolgunlaştırıcı rujlar var tavsiye ederim

bu dolgunlastırıcı ruj nasıl bişi bide nerden bulabiliriz??ve pahalımı?

kızlar bi de ben şey duymuştum tarçını ıslatıp dudaklarda gezdirmek de iyi geliyormuş baya

bence dudaklarını unut..gözlerini vurgulayan makyajlar yap..dudaklarınada renksiz bir parlatıcı sür..öyle daha güzel olur..eminim doğal hali çok güzeldir..sen taktığın için öyle geliodur sana..

rujundan bi iki ton koyu dudak kalemiyle istediğin şekli verebilirsin dudaklarına:)
(soruyu soralı çok olmuş gerçi amaa:))))

Son düzenleme:
benim dudaklarım dolgun ama yüzüme göre küçük kalıo valla doğal yollarla nasıl dolgunlaşır bilemem ama ben dudak kalemiyle şekillendiriyorum ve her gece yatmadan diş fırçasıyla nazikçe fırçalıyorum dudaklarımı ardından yağlı krem sürüyorum sabah kalktığımda şişmiş gibi oluyolar...kalem kullanmak en iyisi

X