eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet tramva oldu bende eski ilişkim her anlamda ucuz kurtuldum kendi kendimi iyileştirdim bi daha biri beni böylw olduğum için kabul etmez ya da sevmez diye düşündüm galiba aklıma gelen başıma geliuor yazarsa öğrenicez ne olduğunu
ona tekrardan yazdım kendime açıklaması en zor konuyu sana dürüst bi şekilde yalan söylemeden açıkladım diye yine dönmedi
bu da beni çok tetikliyor arıyorum mesaj atıyorum geri dönüş yok kötü bir haldeyim
Şimdi önünüze bir A4 kağıdı alın ve onun ağzından kendinize bir cevap yazın. Ondan duymak istediklerinizi, size iyi gelecek cevapları yazın, ve okuyun onu kendinize.

Ve bu vatandaş yazar veya yazmaz, eğer size iyi gelecek iki çift lafı yoksa bırakın gitsin, sizi hakketmiyor demektir.

Lütfen başka bir şey yazmayın. Belli düşünüyor ve işine gelmiyor. Üstüne düşerseniz değersizleşirsiniz gözünde. Kendinizi kabul ettirir pozisyona sokmayın.

Diyeceğinizi dediniz. Şimdi sessizlik zamanı.

Şunu da unutmayın. O kişi doğru insansa bir şekilde yan yana olursunuz. Sabredin ve yazmayın.

Şimdi önünüze bir A4 kağıdı alın ve onun ağzından kendinize bir cevap yazın. Ondan duymak istediklerinizi, size iyi gelecek cevapları yazın, ve okuyun onu kendinize.

Ve bu vatandaş yazar veya yazmaz, eğer size iyi gelecek iki çift lafı yoksa bırakın gitsin, sizi hakketmiyor demektir.
ne biliyim ben kendimi iyice açıklayıp yanımda olmasını beklemiştim ama ne açıklayabildim ne de konuşabildik
dediğinizi yapmaya çalıştım ama yaparken ağlamamı durduramadım çok üzgünüm

Lütfen başka bir şey yazmayın. Belli düşünüyor ve işine gelmiyor. Üstüne düşerseniz değersizleşirsiniz gözünde. Kendinizi kabul ettirir pozisyona sokmayın.

Diyeceğinizi dediniz. Şimdi sessizlik zamanı.

Şunu da unutmayın. O kişi doğru insansa bir şekilde yan yana olursunuz. Sabredin ve yazmayın.
yok yazmadım aramadım da inşallah birbirimiz için doğrudu ve hayırlı insanlarızdır ayrılmayız atlatırız

hiç böyle bi tepki vericeğini düşünmüyordum hazmedemiyor o yüzden yazmadı galiba diyorum ama bana saygısızlık yapıyor şu an
Neden saygısızlık olsun ki. Neticede evleneceğimiz kişinin geçmişi de bizim için önemli değil değil mi . Cinsel ilişki yaşamamış biriyle ciddi bir ilişki yaşamak ister muhtemelen. Ama tabi her şeyi hızlıca tükettiğiniz için bunu şu an anlamakta güçlük çekersiniz muhtemelen

Şu cinselliği evlenmeden önce yapıyorsanız arkasında durun kendinizi ezdirmeyin. Yok pişmanım,bir hata oldu,ailem duyarsa naparım, nerde diktiririm diye sonrasında ağlıcaksanız yapmayın arkadaş.Bir sürü konu açılıyor bu yüzden.

Neden saygısızlık olsun ki. Neticede evleneceğimiz kişinin geçmişi de bizim için önemli değil değil mi . Cinsel ilişki yaşamamış biriyle ciddi bir ilişki yaşamak ister muhtemelen. Ama tabi her şeyi hızlıca tükettiğiniz için bunu şu an anlamakta güçlük çekersiniz muhtemelen
bi ilişki içindeyim en azından bi mesajını almam da hakkım var diye düşünüyorum
önüme gelenle de yatıp kalkmadım travmatik bi ilişkim vardı bilip bilmeden konuşuyorsunuz

yok yazmadım aramadım da inşallah birbirimiz için doğrudu ve hayırlı insanlarızdır ayrılmayız atlatırız
Allah akıl fikir versin sana.
Adam ne demiş sana farkında mısın?
Hala inşallah ayrılmayız diyorsun.
Bir ömür aranıza bu konu girsin mi istiyorsunuz. Siz ezilip büzüleceksiniz sürekli.
Böyle bir şeyi mi hak ediyorsunuz?
Sakın tekrar barışmanın yollarını arama. Olacak iş değil belli.
Bundan sonrasında sen de ezilip bükülmeden ağlayıp sızlanmasan kendine ve hayatına sahip çık. Seni kimse geçmişinle ve kararlarınla yargılanmaz.

Dini hassasiyeti olmayan biriyseniz zaten söylemeniz gereksizdi yaşandı bitti. Hassasiyeti olan biriyseniz yine söylememeniz gerekirdi yani her halükarda yanlış yapmışsınız. Eğer sorsaydı geçiştirip uzaklaşmanız ayrılmanız gerekirdi. Ama sormadan siz söylemişsiniz. Muhtemelen çocuğun kafasındaki profilinizden rahatsızlık duydunuz. Kandırıyor gibi hissettiniz. Keza o da öyle hissetmiş olacak ki mesajlarınıza dönmemiş, ama yine kabalık bu. Ben kendim bakirim kendim gibi birini arıyorum deme hakkı var ama susmayla cezalandırıyor sizi. Bu tepkisinden de bu işin olmayacağını anlamış oldunuz.

kendisi bakirse seni de bakire istemesi gayet normal
adamda sessiz kalarak sana zaten cevabını vermiş ama sen anlamıyorsun eğer seninle barışırsa muhtemelen sana bakış açısı sadece cinsellik olacak bunu sorun ettiği için evlilik gözüyle bakmayacak sana gerisi sende artık akıllı davran kullandırma kendini

eğer seninle barışırsa muhtemelen sana bakış açısı sadece cinsellik olacak bunu sorun ettiği için evlilik gözüyle bakmayacak sana
Ayyynen öyle. En güzel senaryo ise evlenip yıllarca adamın bunu içinden atamaması, konu sahibinin sürekli kendini affettirmeye çalışması, hiçbir şeye yok diyememesi. En iyi ihtimal bile mutsuz bir evlilik. Bu kadar sessiz kalan kişinin ben unutabileceğini sanmıyorum. Bir de en baştan kendisi söylemiş bir şey yaşadıysan söyleme gözümde aynı kal diye. İstememiş bilmek. Ne eşim benim geçmişimi bilir ne ben onunkini. En ufak bir flörtü bile bilmeyiz. Kafamız rahat tamamen.

Her ilişkinizde onceki cinsel deneyimlerinizi mi paylasacaksiniz ? Maalesef erkekler daha önce cinsel deneyim yaşasa da yasamasa da bu konuyu kabul edemiyorlar. 40 kadinla da birlikte olmuş olsa bakire kız bekliyorlar. Yaşamışsın kimseyi de ilgilendirmez ama eski deneyimlerini Anlatma.

Bundan sonra ya dönüp seni cinsel anlamda kullanmak isteyecek ya da ayrılacak. Artık hayırlı bir son bekleme yoluna bak kendini de ezdirme. Sen saygı duymazdan kendine kimse duymaz.

Okuduğunuz okullar, kariyer planlarınız, hayalleriniz, beklentileriniz, çocukluk arkadaşlarınız, aileniz gibi gibi tamamen ve yalnızca sizi ilgilendiren konularda kimseye hesap vermezken; niçin geçmiş yaşantınızın bu kısmı hakkında birilerine hesap vermek zorunda hissediyorsunuz?

giphy.gif

Bunu sorun eden bir erkek evlenseniz bile sürekli başınıza kakacak, en ufak olayda namusunuza laf edecek. Böyle cahilce davrandığı, sizi yok saydığı için asıl siz onu istememelisiniz. Peşinden koşup bir tarafını kaldırmayın ve önünüze bakın. Doğru insan karşınıza çıktığında böyle hadsizce bir soruyu size yöneltmeyecek, insanları yaşantılarıyla yargılamayacak. Dua edecekseniz de hayırlısı olsun diye edin, hayırsız olan için değil.

Bunu sorun eden bir erkek evlenseniz bile sürekli başınıza kakacak, en ufak olayda namusunuza laf edecek. Böyle cahilce davrandığı, sizi yok saydığı için asıl siz onu istememelisiniz. Peşinden koşup bir tarafını kaldırmayın ve önünüze bakın. Doğru insan karşınıza çıktığında böyle hadsizce bir soruyu size yöneltmeyecek, insanları yaşantılarıyla yargılamayacak. Dua edecekseniz de hayırlısı olsun diye edin, hayırsız olan için değil.
Adam sormamış ki, aksine bilmek istemiyorum demiş. Konu sahibi içim içimi yiyor anlatacağım diye anlatmış. Çok garip

Adam sormamış ki, aksine bilmek istemiyorum demiş. Konu sahibi içim içimi yiyor anlatacağım diye anlatmış. Çok garip
işte bi hata yaptım kendi ellerimle mahvettim o an söylemek doğru geldi bundan sonra nasıl olucak bilmiyorum

Bu tarz trip atan birinin eminim ilişkisi olmuştur geçmişinde. Klasik her kadınla yatayım sevgilim bakire olsun tipi gibi geldi bana

arada açılır gbi oluyordu konu bende söylemek istiyodum çğnkü bana göre önceden bilinmesi gereken şey bu içim içimi yiyor kendimi sana karşı kötü hissediyorum söylemediğim için dedim
o da geçmişinde iyi ya da kötü yaşadığın şeyi bilmek istemiyorum gözümdeki gibi kalmanı istiyorum dedi _ sonradan kendi sorddu ama birliktelik mi yaşadın_ diye sonra bende kendimi açıkladım bakmadı

Gayet sormuş valla, önce istemiyorum falan demiş sonra da gerçek yüzünü göstermiş. Gerçekten bu şeye önem vermeyen bir erkek " bana ya da bir başkasına geçmişinle ilgili hiçbir şeyi anlatmak zorunda değilsin" der, sustururdu. Adam resmen laf almaya çalışmış, öğrenince de kızı terk etmiş sanki kendisini aldatmış gibi.

Ayrılır mısınız bilmiyorum ancak devam edecekseniz bu konjnun bir daha acilmamasini şart koyun. Muhafazakar olmayan biri ile hayatınıza devam edin. Bu derece konuşmayan birinin bu konuyu unutacagini bende düşünmüyorum sürekli önünüze çıkacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X