eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne biliyim ben kendimi iyice açıklayıp yanımda olmasını beklemiştim ama ne açıklayabildim ne de konuşabildik
dediğinizi yapmaya çalıştım ama yaparken ağlamamı durduramadım çok üzgünüm
Biraz daha dramanın dozunu artırırsan yeşilçam filmine bağlayacaksın, zehra004 kız oğlan kız değilmiş aman ne büyük olay.

Benim bir sürü sevgilim oldu hiç biri sormadı eski ilişkilerimi ben de bahsetmedim. Evliyim eşim hiç sormadı ne onun eski ilişkilerini bilirim ne de o benimkileri bilir
şu an ayrıldık mı bilmiyorum dönmedi ayrılmak istemiyorum kendi ellerimle berbat ettim resmen yemin ederim tek amacım dürüst davranmaktı

Bence doğru olanı yapmışsın. Evlendikten sonra öğrenip bu şekilde tepki verse ne yapacaktın? O yüzden kendini suçlama.
dimi bende cidden bunhn için dedim zaten onu gerçekten saf bi sevgiyle sevdim o da farkında 2 çok klişe olucak ama gerçekten ilk defa böyle sevdim kendimi onunlayken rahat ve çocuksu hissettim ve kandırıyomuş gibi durmak istemedim söyledim

şu an ayrıldık mı bilmiyorum dönmedi ayrılmak istemiyorum kendi ellerimle berbat ettim resmen yemin ederim tek amacım dürüst davranmaktı
Ne berbat etmesi yahu.Sen bilmesini gerekli görmüs sana özel bir durumu paylasmıssın o da andavallık yapmıs.Bu sekilde davranmasının nedeni söylemis olman.Tribe girmis bildigin.Simdi bununla düzelse 5 sene sonra basına kakar bu tipler.Yazma sakın ya da arama derim.

Ne berbat etmesi yahu.Sen bilmesini gerekli görmüs sana özel bir durumu paylasmıssın o da andavallık yapmıs.Bu sekilde davranmasının nedeni söylemis olman.Tribe girmis bildigin.Simdi bununla düzelse 5 sene sonra basına kakar bu tipler.Yazma sakın ya da arama derim.
tribe girmesini anlıyorum da dün gece 12 den beri aramızda hiçbir iletişim olmadı resmen bana saygısızlık bu ve en azından bi mesaj atabilir sevgilisiyim buna hakkım var

dimi bende cidden bunhn için dedim zaten onu gerçekten saf bi sevgiyle sevdim o da farkında 2 çok klişe olucak ama gerçekten ilk defa böyle sevdim kendimi onunlayken rahat ve çocuksu hissettim ve kandırıyomuş gibi durmak istemedim söyledim
Çok iyi anlıyorum. Bende olsam böyle birşeyi saklamak istemezdim. Eğer o da sana karşı birşeyler hissettiyse vazgeçmek istemez.
Olurda geri ararsa sakın kendini ezdirme. Ben seni bu halinle kabul ettim diyip hayatı sana zehir etmesine izin verme.

Bir yandan sen de haklısın. Kandırmak istememişsin eğer istemiyorsa diye. Hakkında hayırlısı olsun

Çok iyi anlıyorum. Bende olsam böyle birşeyi saklamak istemezdim. Eğer o da sana karşı birşeyler hissettiyse vazgeçmek istemez.
Olurda geri ararsa sakın kendini ezdirme. Ben seni bu halinle kabul ettim diyip hayatı sana zehir etmesine izin verme.
ben de öyle avutuyorum kendimi şu an inşallah hayırlısı olur

Bir yandan sen de haklısın. Kandırmak istememişsin eğer istemiyorsa diye. Hakkında hayırlısı olsun
haklı haksız yok zaten sadece iletişimsizlik bize zarar veriuo şu an inşallah kötü bi sonuç olmaz

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum
üzüldüm açıkcası bi anlık hevesle yaşanılan şeyler sonrası pişmanlık kötü bi durum , yaşınız kaç bu arada ?
kendisi henüz öyle birşey yaşamamışsa karşısındaki kişiininde öyle olmasını istediği için öyle demiştir .. Ne zamandır birliktesiniz bu tür şeyleri yüz yüze konuşmak daha mantıklı aklınzda bulunsun bence bi süre yazmayın yalnız bırakın oda sende kafanızı toplayın derim..herşey gönlünüzce olsun

Neden suçluluk ve pişmanlık duyduğunuzu anlatıyorsunuz ki yani bir suç işlemişsiniz gibi kendinizi öyle gösterirseniz karşıdaki zaten öyle görür
Tabi yine de dönebilir devam edebilirdi zaten istemiyorsa baştan bilmesi ve bitmesi iyi olmuş

üzüldüm açıkcası bi anlık hevesle yaşanılan şeyler sonrası pişmanlık kötü bi durum , yaşınız kaç bu arada ?
kendisi henüz öyle birşey yaşamamışsa karşısındaki kişiininde öyle olmasını istediği için öyle demiştir .. Ne zamandır birliktesiniz bu tür şeyleri yüz yüze konuşmak daha mantıklı aklınzda bulunsun bence bi süre yazmayın yalnız bırakın oda sende kafanızı toplayın derim..herşey gönlünüzce olsun
ben 21 o 23 yaşında uzak mesafeyiz o yüzden mesajla söyledim yüzyüzyken konusu hiç açılmamıştı
böyle tepki verdiğine göre daha önce yapmamış demek ki gerçekten ama saygısızlık gibi geliyor bana yaptığı
tek isteğim düzelmemiz

Neden suçluluk ve pişmanlık duyduğunuzu anlatıyorsunuz ki yani bir suç işlemişsiniz gibi kendinizi öyle gösterirseniz karşıdaki zaten öyle görür
Tabi yine de dönebilir devam edebilirdi zaten istemiyorsa baştan bilmesi ve bitmesi iyi olmuş
bitti mi bir şey bilmiyorum yine de illa konuşması lazım bitirmesi için

bir de özür dileseymişsin 😒 kendini ezdiriyorun, sirf bu sebepten bile ilerde basina kakicak bunlari. özgüvenli olsaydin hic extra anlatma geregi bile duymazdin. Elin adami sonucta, ona hesap vermek zorunda degilsin. Bir erkegin 2 aydir hic cinsellikten bahsetmemesi bu arada benim icin sevindirici degil korkutucu birsey olurdu. Seyi kalkmayan adamlardan mi diye düsünürdüm.

Kendini ne duruma getirmişin

Ne gerek varsa söylüyorsun ki

Sanki katildin de itiraf ediyorsun
Ne alaka

Ortada bu tarz bir konuşma yok ima yok bir şey yok

Ha suda var kendi sütten çıkma ak kaşık sanki de tavır yapıyor bu durumda iyi yapmışsın ama bir daha yapma...

Saçmalamışsın o da beyfendi falan değilmiş. Seni paketleyip yollamış sessizliğinin sebebi de ilk fırsatta gelip o da yanaşacak gidecek. Kendince yetersiz olduğunu düşündüğü performansıyla savaşıyordur. Tanımadığın insanı sevemezsin bu arada kısa sürede sevgi olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X