eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum

Pişmansın yapmaman gerekiyordu :))
Önce sen kendi kendini yargılıyorsun ve suçlu gibi adama itirafta bulunuyorsun
Sevişmek karşılıklı yaşanan, keyif alınan bir eylem bunu suça çevirirseniz altından kalkamazsınız
İlkimdi, ilkiyim, ilk olacaktı saçmalıklarını artık genç neslin terk ettiğini sanıyordum ama görüyorum ki hala buna mahkum insanlar çok yazık. Bu kadar normal, insani bir eylemin namus meselesine dönüştürülmesini ömrüm boyu anlamadım, anlamayacağım ....

ben 21 o 23 yaşında uzak mesafeyiz o yüzden mesajla söyledim yüzyüzyken konusu hiç açılmamıştı
böyle tepki verdiğine göre daha önce yapmamış demek ki gerçekten ama saygısızlık gibi geliyor bana yaptığı
tek isteğim düzelmemiz
Ay yavrum evladım bu yaştaki sevgiliden ne olacam zaten. 21inde evleneceğini mi sanıyorsun? 23ünde çocuk evlenecek mi sanıyorsun? Neyin telaşı? Neyin ısrarı? Bu nedenle olmasa bir iki seneye bitecek bir şey için kendini neden heba ediyorsun?
Daha küçücüksün ya kendini bu kadar zorbalama. Bak böyle ezilir büzülürsen seni stres topu yaparlar.

tribe girmesini anlıyorum da dün gece 12 den beri aramızda hiçbir iletişim olmadı resmen bana saygısızlık bu ve en azından bi mesaj atabilir sevgilisiyim buna hakkım var

Tribe girmesini anlıyorum ne demek ?
Kimsenin kimseden bekaret isteme hakkı yoktur, kimsenin geçmiş yaşantısı şimdiki ilişkisini bağlamaz
İki insanın bu konuda birbirinden talep edebileceği tek şey cinsel sağlıktır. Yani bir hastalığınız vs varsa karşı tarafa bildirirsiniz, ötesi kimseyi ilgilendirmez.

Ya yaptığının arkasında dur ya da arkasında duramayacağın işlere kalkışma. Hayat böyledir, adam sana çoktan yol vermiş bol şans.

Sevgilim ile aylar sonrasında bir anda ilişkimiz oldu ne ben ona böyle bir soru sordum ne o bana sordu geçmişimizi karıştırmadık hiç. Sen daha 2 aylık çocuğa neden böyle bir konuyu açıklama gereği duyuyorsun ki? Çocuk sorsa bile ''geçmişimde bir ilişkim oldu fakat bu benim özelim'' diyerek konuyu kapatman gerekirdi. Şöyle erkeklere pişmanlığınızı anlatırsanız altında ezilirsiniz işte böyle.

Hala dini/ya da başka türlü hassasiyetleri olan insanlar var ama. Neye dayanarak böyle genellediniz, üstelik yok diyorsa yalancıdır diyorsunuz
Çünkü çevresinde öyle erkekler yoktur... Siteye göre eğer erkek evlenmeden ilişki yaşamıyorsa bagnazdir. Bir erkeğin ya da kadının dini inancı, hayattan beklentisi evlenince cinsellik olamaz, malum sene 2024...oluyorsa problemlidir, geri kafalidir. 😂😂😂

hiç böyle bi tepki vericeğini düşünmüyordum hazmedemiyor o yüzden yazmadı galiba diyorum ama bana saygısızlık yapıyor şu an

Siz önceki isevglilerinizle birlikte olunca ilerde karşınıza çıkacak iyi aile çocuğuna beyendiye saygısızlık yapmış olmuyorsunuz değil mi bence öncelikle sizin kendinize saygınız yok bırakın onun size olmasa da olur. Yavuz hırsız ev sahini bastırılmış. Manipülasyon ediyorsunuz.

Çünkü çevresinde öyle erkekler yoktur... Siteye göre eğer erkek evlenmeden ilişki yaşamıyorsa bagnazdir. Bir erkeğin ya da kadının dini inancı, hayattan beklentisi evlenince cinsellik olamaz, malum sene 2024...oluyorsa problemlidir, geri kafalidir. 😂😂😂
Sene 2024.. dümya gayrimeşru çocuk oranları ximsel yolla bulaşan hastalıklar ve aile soyu belli olmayan çocuklarla dolu.evet sene 2024.

İroni yapmış yorumun sahibi. Niye yükseldiniz kadına 😁
Ay ironi miydi o anlamadım :KK70: Ya bu tarz yorumlar çok olunca bı sefer yazcam dedim o da ironiye denk geldi iyi mi :KK70:

Ay pardon bacım yanlış olduu:oops::KK200:

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum
Eskisinden cinsellik yaşamış olduğun için pişman olup olmamak sana kalmış, ama ve lakin karşındaki adam buna trip atıyor diye pismansan asla böyle birsey için pişman olma . Bırak biraz düşünsün öyle düşünmeden etmeden gelip her fırsatta yüzüne vurup sanki eksikmissin gibi hissetirmesinden iyidir . Sende hiç yazma, ne olmuş yani millet yaşayıp yaşayıp yaşamadım diyor. Şehrindeki erkeklere ters ilişki sözü veren ama bakire olduğu için ben bakireyim diye gezinenlerden bu kadar pişman olmuyor . Sen busun sekerim isteyen kabul eder peşinden gelir istemeyene aha kapi orda. Sen kendini asla eksik hissetme, bu senin eksikliğin değil onun sevgisiyle alakalı . Ben bakire değildim o yüzden istemedi deme , beni yeterince sevmiyormuş de. Gelincede açık açık tavrını koy eğer beni bu konudan vurmaya kalkarsan biter bu iş de

Dini hassasiyet olan flört edip sevgili olmasın.
İşine gelen kısmı evirip işine gelmeyeni ama dinde hedefe hödödö demeyi de iyi biliyor bazıları 😀
İnsanlar cinsellik olmadan birbirini tanıyamaz mı? Böyle bi isteği olamaz mı kimsenin yani? ‘Madem dindarsın inançlısın o zaman görücü usulü evlenmek zorundasın’ diye mi düşünüyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X