Dubai yada maldivlere balayna giden varm?

sannem16

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
298
0
41
slm arkadaşlar.biz 2010 mayıs ayında evlenicez ve ben maldivlere gitmek istiyorum balayına.fakat 8.000 lirayı bulucak bu tatil.gidenler varmı bir bilgi almak istiyorum

ay ben heralde rüyamda görürüm duabiyi falan :)
allah mesut etsin canm .

isteyipde dubaiye gidemeyenler içinde gezn eğlenin orda kaydirigubbakcemile2

bizimde kesin değil canım ben çok istiyorum ama nişanlım biraz mırın kırın ediyo.okadar para vericez değmezse felan diye :)) bende araştırıyorum gidip pişman olmamak için.dubai biraz daha uygun maldivlere göre ama ben gitmişken maldivlerede gitmek istiyorumfisfisfis

cnm bizimde en büyük hayallerimizden biri maldiwlere gitmk we ewlendiğimiz kış gidicez inş..
düğünümüz 2010 yazında olucak ama balayı olarak değilde normal bi tatil olarak gidicez. sanada kışın tawsiye ederim, maldiwler herzaman sıcak ama en yağışsız mewsim türkiyenin aralık ocak we şubat ayları..

ayrıca biz turla gidicez we geçen seneki fiyatlar kişi başı 1400 euro.. 9günlük bi tatil olucak, dubai aktarmalı uçuluo we dubaide mecburi 1 gece konaklama war, bahaneyle dubaide görülcek yaniidelikafadulden

8milyar bana fazla geldi açıkcası, çok araştırdık çünkü biz bütün turlara we maldiw otellerine baktık..

kuzenim gitti balayina maledivlere sormam laazim daha yeni evlendi
bizde 3yillik evliydik dubaiye gittik harikaydi
insallah gönlünüzce olur
balayina mauritiusa gitmisdik yaklasik 8bin franka mal olmusdu 1haftasi

benim nişanlım da ya maldivler ya dubai istiyo araştıran varsa bende merak ediyorum ...bana kalsa maldivleeeeeeeeeeerr :))

canım benimde arkadaşım gtmişti 7000miş.oldukça güzel ve romantik bir otel olduğunu söylüyordu..tam aşk yeri..bence gitmelsiniz canımopuyorumnanaktan

caniim malediven güzel bir yer ama cok kücük ada yürüyüsle 15-20 dakika sürüyor eger sana uygunsa diyorsanki ben sadece esimle olacagim ve denizde baliklara bakacagim bütün gün güneslenecegim masaj yaptiracgim tabi dalgicliginiz varsada daha iyi olur gitmeni tavsiye ederim .

mesela biz denizide seviyoruz ama gidecegimiz yer daha büyük olmali cünkü bütün gün uzun uzun güneslenip yatmayi sevmiyoruz daha cok hem denizi hemde arabayla turlayip güzel yerleri görmegi daha seviyoruz

bu yüzden karari siz vereceksiniz simdiden iyi tatiller

kaynanam dubaiye gitmisti cokta memnun kalmisti..
bilg,telefon tr gore ucuzdu gelirkende almislardi..
maldivler baska amaa:asigim: ben maldivler sonra dubai derim..

canım dubai çok enfes bi yermiş. ama bence de balayı için oraya gitmeyin.çünkü çok para gidecek biden bire.yıldönümünde kendinizi toparlayınca gitmeniz daha mantıklı. çünkü şimdi giderseniz eşin başına lkakabilir sonradan

mrb cnm biz gittik:)
hatta dubai aktarmalı gittik 1gece dubai, 6gece maldivlerde kaldık
meeru adasında kaldık, kuzeyinde malinin, hava daha iyi kuzey bölgelerde, biz temmuz başı gittik oranın kış mevsimi fakat tropikal iklim olduu için yaz kış 30derece civarı orda, yağmur hiç yağmadı şansımıza yalnız bilgin olsun sen de yaz gidersen günler çok kısa oluyo 6da hava kararıyo ve gece gerçekten hiç aktivite yok biz sıkılmadık ama çok güzel dinlendik
bi gece jakuzi roomda kaldık geri kalan water villa, bungalow suyun içinde direk denize giriyosun terasında harika bişey gee dalga sesleriyle uyuyosun baby sharklarla yüzüyosun, müslüman olduun için çok ilgili personel..kısacası imkanın varsa git hayatım:)) foto koyucam

2007de gittik buarada dubaide elektronk eşya çok ucuz gerçekten baya karlı bilg playstation fln almıştık 3de bir paraya

slm arkadaşlar.biz 2010 mayıs ayında evlenicez ve ben maldivlere gitmek istiyorum balayına.fakat 8.000 lirayı bulucak bu tatil.gidenler varmı bir bilgi almak istiyorum

Herkes balayına böle güzel yerlere gitmek isterde ben olsam genede biraz hesaplı bişey düşünmeye çalışırım ne bileyim..İleriki zamanda gidilir zaten..Düğündü evdi bi ton masrafın yanında bide okadar masraf..tabi durumlar çok iyise gidin durmayınkaydirigubbakcemile5

ayyy bayılıyorum yaa şu resme bak...insanın gezesi gelmez ki böle bi deniz olduktan sonra :))
sevgilime diyorum nere gtcez balayına antlya diyo beni kızdrmak için kaydirigubbakcemile3 valla imkanı olanlar kaçrmasn atlasn uçaga gtsin....

Benim sorum gidenlere Maldivlerin dalmak için ideal bir yer olduğunu ama yüzmenin pek mümkün olmadığı söylüyorlar mercanlar yüzünden ,siz yüzebildiniz mi?

eşimin memleketine çok yakın olan dubaide yapmıştık balayımızı muhteşemdi plajlarda bile yerden soğutma sistemi kurulmuş güneşlenirken tv izleyebiliyorsun tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…