Dubai yada maldivlere balayna giden varm?

cnm yüzdük tabiki çok sığ deniz, yani dalgalar bile çok uzağa vuruyo kıyıya ulaşmıyo tek bir sorun var baby sharklar:)bebekte olsa bisürü köpek balığı vatoz falan var insan tedirgin oluyo ama dalış yapanlar için mükemmel turlar var gece dalışı bile yaptırıolar biz denizaltı turuna katılmıştık muhteşem suyun altı, yani yüzmek cesaret işi biraz..buarada eşimin yeğeni yeni geldi maldivden, dediim gibi onların kış mevsimi, balayının çoğu fırtınayla geçmiş baya sıkılmışlar, en iisi aralık ocak gibi gitmek..

bn maldivlere gittim balayı için deil de 15-16 yaşlarımdayken ailemle gitmiştim
acayip güzel bir yer ama bence balayı için venedik,paris gibi yerler daha uygun ama tabi sn bilirsin yinede balayı için deilde hani ne bileyim evliliğinizin 10. yıldönümü 5. yıldönümünde falan gitmek daha güzel olur
ama yinede maldivler süper bi yer

balayına uygun değilmi:1shok: herkes nerdeyse balayı çiftiydi adadaki bi tane bile çocuk ya da grupça gelen görmedim tabi olabilir ama çok çok nadirdir

balayi icin degilde 2 yere de tatile gittim. maldivlere aralik ayinda gitmistim inanilmaz güzel bir yer. dalis yapmak icin ise dünyanin en iyi yeri diyebilirim. Halkı da çok sıcakkanlı Türk olduğunuzu söyleyince ayrı bir sevgi duyuyorlar sanki. Dubai de oldukça keyifli bir yer ama Dubai mi Maldivler mi derseniz kesinlikle Maldivler sositososito

balayına uygun değilmi:1shok: herkes nerdeyse balayı çiftiydi adadaki bi tane bile çocuk ya da grupça gelen görmedim tabi olabilir ama çok çok nadirdir

yok balayına uygun değil demedim balayı için venedik paris tarzı yerler daha uygun dedim
gidilebilir tabii yinede

bana sorarsan da italya fransa dibimizde,her zaman gidilir haftasonu bile gidersin kaç saat yol ki..turların fiyatlarıda gayet uygun.maldiv çok özel bi yer, pat die gidemessin hem maliyeti yüksek, hemde gerçekten romantik bi tatil yapıcak fazla bişey yok sevgilinle eşinle başbaşasın..istersen kimseyi görmessin adada, sana ait bi sürü yer var.yani arkdaşlar hayatta bi kere oluo balayı,bunun içinde maldiv ya da başka ada, bence tropikal bi adaya gidin derim

kısmetse bende 2010 yaza evleniyorum bizimde aklımızda o taraflarlar var.:asigim: otell odasını değil de bungalowu tercih ediceksin ooh okyanus baş ucunda :asigim: bi sürü otel var mutlaka ama kurumba otel var onun bungalow resimleri çook güzel :asigim: ama oteldi biletti harcamalardı derken 8000i bulur bencede. bu arada dubai yerine seyşelleri yada maldivler, mauritius yerine phuketi, baliyi tercih edince belki bi-iki bini kurtarabiliriz
ama şu kışın daha güzel olduğu konusunu bilmiyordum. bilgili olanlar geniş bilgi verirlerse çok mutlu olurum :ecrin_bebek: yazın yağış daha mı çok fisfisfis

ben de balayi icin dubai aktarmali maldivler dusunuyordum fakat biz hareketli bir ciftiz.Maldivlerde yapacak pek birsey olmadigini duyunca fikrimizi degistirdik ve singapur aktarmali phuket adalari dusunuyoruz.Guzel bir denizi hareketli bir gece yasami ve sadece 10 liraya harika bir masaji varmis:))Indigo Pearl,The Merridien,Sheraton ve Marriott gozume carpan guzel hotellerden.Fiyatlari da Maldivlere gore oldukca uygun.Ornegin temmuz aylarinda bu dedigim hoteller 100-200 dolar civarinda.Sonuc olarak Maldivler sessiz sakin basbasa bir balayi dusunenler icin cok ideal ama biz sahsen oraya gitsek can sikintisindan birbirimizi yer,bosanip doneriz:))

sannem16 bizimde düğünümüz mayıs ayında ve balayı için yurtdışında biryer düşünüyoruz maldivleri bende araştırdım.. ama sadece internet üzerinden şimdilik hiçbir acenteye gidip sormadık ama benim kafamı kurcalayan bişey var. bu yurtdışı seyahatleri hep gruplar halinde oluyor. ben grup halinde gitmek istemiyorum adı üzerinde balayı..
hmm birde şu phuket adalarını araştırsam iyi olcak...

Son düzenleme:
dubaiye türkiye ye gelirken sürekli uğruyorum..balayı için uygun bir ortam değil arkadaşlar..bir kere çok sıcak( bunaltan hayatınızda hiç hayal edemeyeceğiniz derecede sıcak)..uçaktan indiğiniz anda uçağa geri dönmek istiyorsunuz o kadar.görülcek hiç birşey yok...sıcaktan alışveriş merkezlerinde balayınızı geçirmek istiyorsanız o başka..bi de bence en önemlisi kumsala gittiğinizde fotoğraf çekmeniz yasak..balayındaki anlarınızı fotografla saklamak gibi bir olanağınız olmucak yani...bence deniz açısından gitmek istiyorsanız maldivler çok çok daha iyi bir tercih olur

anammm sen ne diyorsunfisfisfis bizde maldivleri düşünüyoduk ama köpek balığı dedin ya yok vazgeçtimkaydirigubbakcemile3 benim fobim köpek balığı. burda olmasada korkarım duşta bile gözlerimi kapatınca sanki okyanusun ortasındaymışım gibi köpek balığı gelip beni ısırıyo yani öyle hissediyorum bazenkaydirigubbakcemile3 acaba burcum balık ondanmı anlamadımCADIARZU bebekmi? bebekler bile saldırır ya hiçmi korkmadınız canım? deniz muhteşem zaten.oralar tek kelimeyle harika.ama sırf bu yüzden vazgeçtim ben:roflol:

alisha canım peki ne kadara mal oldu maldivler tatili size?
Bende çok gitmek istiyordum ama çok pahalı olur diye vazgeçmiştik..

Eşim 10.evlilik yıldönümümüz için söz verdi Maldivlere belki 5.de olurzemuszemus

bence şu baby shark ları saymassak maldivler züpppeer yaauuopuyorumnanaktan tam hayalimdeki tatil hele ki bi deşu deluxe water villa lar... :asigim: kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…