Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

merhaba kızlar çok güzel bir topic olmuş :) deneyeceğim bu gece ya Habiri :) bakalım ne olacak bende size bir paylaşımda bulunayım 7 defa ayetel kursi 7 defa nas 7 defa felak 7 defa fatiha 7 defa ihlas okuyup niyetini net bir şekilde isteyin ve bu niyetinizi pembe kağıda yazın bir yere saklayın Allahın izniyle dileğiniz kabul olur
Süpermiş bu bu gece hemen yapayım inşallah pembe bir kağıt bulurum. Sonra kağıt ne olacak gülüm ?

merhaba kızlar çok güzel bir topic olmuş :) deneyeceğim bu gece ya Habiri :) bakalım ne olacak bende size bir paylaşımda bulunayım 7 defa ayetel kursi 7 defa nas 7 defa felak 7 defa fatiha 7 defa ihlas okuyup niyetini net bir şekilde isteyin ve bu niyetinizi pembe kağıda yazın bir yere saklayın Allahın izniyle dileğiniz kabul olur
adetliykende ezberimden okuyabilirmiyim

Ben burda sayfalar dolusu yazıp anlatıp kısacası YIRTINIP, algılamasında sorun olan arkadaşlarımız varsa bu beni kabahatim olmamalı .. Üstelik burda tüm arkadaşlarımız kafasına takıldıklarını soruyorlar ben de gözümden kaçmadığı sürece herkesin sorusunu detaylıca cevaplıyorum bilgim doğrultusunda. Bir de bir yorumunuz vardı istiharede geleceği görürsek falcıya büyücüye gerek kalmaz tarzında .. Falcıdan büyücüden medet ummaktansa istihareden um çok daha iyidir maddi manevi dediğim gibi rabbim dilerse geleceğini gözlerinin önüne serer rüyanda yeter ki Allahtan dile falcıdan büyücüden değil .. Sağlıcakla kalın Allah'a emanet olun ..
yahu zaten burada biz Allah tan birşey istiyoruz elbette geleceği Allah tan başkası bilmez.fal ile kıyaslamak doğru değil bence. fal bakarken ya insanlar hisleriyle birşeyler bilmeye çalışırlar yada başka varlıklardan bunlarda yanılgı çok olur. 3 harfliler geleceği nerden bilsinde bize söylesin. bir insan birşeyi hissedebilir hisleri kuvvetlidir falda aracı olur fakat öyle yada böyle dinimizde fal bakmak günah. bende meraklıyımdır fal bakarım baktırırım ama günah. tutupta bunu savunmam. istiharede ise Allah a danışmadır yol göstermesi için ikisi başka şeyler.sana katılıyorum

Süpermiş bu bu gece hemen yapayım inşallah pembe bir kağıt bulurum. Sonra kağıt ne olacak gülüm ?
ben duam kabul olduktan sonra denize atıyorum :) benm dilekleri 3 ay sonra oldu olduğunda çıkarttım ama o kağıdı unutacaksın hiç aklına getirmeyeceksin ve yaparken çok inanak dileğin, hissederek yapacaksın

ben duam kabul olduktan sonra denize atıyorum :) benm dilekleri 3 ay sonra oldu olduğunda çıkarttım ama o kağıdı unutacaksın hiç aklına getirmeyeceksin ve yaparken çok inanak dileğin, hissederek yapacaksın
Ben iki dilek yazdim farkli konularda oyle olur mu ayri ayri mi yapmaliydim ?

Uzun aradan sonra herkese selam olsun. Son zamanlarda evimde ciddi bir negatif enerji olduğunu hissediyordum. Durduk yere çatlayan ve kırılan eşyaların sayısı artmaya başlamıştı ve her kırılan objede içimi dehşet bir sıkıntı basardı. Ben de evimde negatif enerji için bir mekan temizliği yaptım bunu da sizlerle paylaşmak istiyorum.

İlk önce sirkeli suyla evdeki tüm aynaları ( aynalar negatif enerjiyi en çok çeken objedir ) ayetel kürsi, nas, felak okuyarak sildim. Aynı şekilde camları mobilyaları da sildim ki inanın bunu yaparken resmen kanım çekildi bu nasıl bir huzursuzluktur, içimin sıkıntısından duaları zor okudum. Ardından fısfıslı camsil şişesinin içine aynı şekilde sirkeli su doldurup halıların üstüne, duvara, kapılara, mobilyalara sıktım. Sirke negatif enerjiyi nötrleştiren bir veli nimettir bu yüzden evinizi temizlerken, salatalarda, çamaşır yıkarken deterjan gözüne, banyo suyunuza mutlaka bir miktar sirke katın arkadaşlar.

Ardından adaçayını teflon bir tavada yakıp tavayı tüm odalarda gezdirdim buna kısaca tütsüleme işlemi denir, önemli olan adaçayının dumanının çıkıyor olması. Bunu yaparken de bu bilgelik otuyla evimdeki tüm negatif enerjiyi arındırıp pozitif enerjiyi evime çekiyor ve negatif enerjiyi geldiği yere gönderiyorum şeklinde olumlamalar yapın.

En sonunda da camları açıp evimi havalandırıyorum ki negatif enerji dşarı çıksın.

Ne mi oldu ? Şuan huzur doluyum :KK36:

Bu işlemleri ihtiyaç doğrultusunda 15 günde bir tekrarlayabilirsiniz ..

kızlar sizn dediğiniz rüyada su görme duasını yaptım gece niyet ettim dua okudum eğer hayırlıysa rüyamda bana su göster dedim rüyamda uçsuz bucaksız bir deniz gördüm ? sizce nasıl yorumlamalıyım tuzlu su ya ? bilemedim ama iyi hayırlı bence

kızlar sizn dediğiniz rüyada su görme duasını yaptım gece niyet ettim dua okudum eğer hayırlıysa rüyamda bana su göster dedim rüyamda uçsuz bucaksız bir deniz gördüm ? sizce nasıl yorumlamalıyım tuzlu su ya ? bilemedim ama iyi hayırlı bence
ruyada su gorme duasi hangisi bunu duymadim ?

ruyada su gorme duasi hangisi bunu duymadim ?
burda okudum internette de biraz araştırdım şu an yanımda değil birazda doğaçlama yaptım açıkçası :) okudum niyet ettim uyuyana kadar da ya habir dedim eğer hayırlıysa bana rüyamda berrak su göster Allahım dedim deniz gördüm

burda okudum internette de biraz araştırdım şu an yanımda değil birazda doğaçlama yaptım açıkçası :) okudum niyet ettim uyuyana kadar da ya habir dedim eğer hayırlıysa bana rüyamda berrak su göster Allahım dedim deniz gördüm
O zaman rüyan hayırlı görünüyor canım, hadi hayırlısı :)

X