Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

sana attigim linki gordun sanirsam oradan da bir oku istersen, bende basladim gece uyumadan once yapiyorum

çok geçmiş olsun emily
bahsettiğin selavat çekilerek edilen dilek duasını biraz daha açabilirmisin çok güzele benziyor

tesekkur ederim cnm,

benim de okudugum ve yazilanlra gore, soyle diosun Allah'im benim su istedigim olursa eger bunu icin peygamber efendimize su kdr selavat okuyacam, diyorsun, sayisii herkes kendine gore belirliyor sanirim ben 5000 dedim zaten su gibi okunuyor basladinmi, hangi selavati istersende okuaybilirsin bazilari karisik da okumusfarkli farkli onemli olan niyet, bu niyeti yaptiktan sonra da sanki dilegin kabul olmus gibi okumaya basliyorsun yani normalde adak adadigimizda olduktan sonra yapariz ama sen daha olmadan basliyorsun yapmaya

Günaydın kızlar. Deneyen var mı acaba. Ben önceki sayfalarda yer alan bir istihareyi yapıyorum. Mülk suresinden bir ayetti 124 kere okunuyor. Onu yapıyorum. İki gece yattım ama bişey göremedim. Bu 3. Gecem olacak.

İnşallahh niyetinizi görürsünüz rüyanızda

Günaydın canım. Mülk suresinden bir ayet vardı 124 kere okunan. Bu topikte görmüştüm. 2 gece yattım. Allah biliyor. Çok güzzel deliksiz uykular uyudum ama bişey göremedim duyamadım. Bu gece 3. Gecem olacak. Ne tavsiye edersin canım.

Canım bence niyetini bozmadan devam et derim. Rüya görülse dahi 7 gece devam edilmesi tavsiye ediliyor aynen devam et canım

çok teşekkür ediyorum emilycim deniycem bunuda saolasın

[sıze=3]pericim ve diğer topik arkadaşlarım bugün benim canım babamın doğum günü
Sizden ricam bi fatiha okurmusunuz canım babamın ruhuna
Adı coşkun anne ismiyle mi okununca daha iyi oluyor bilemiyorum ama anne adını da yazayım hayriye
şimdiden okuyandan da okuyamayandanda allah razı olsun
[/sıze]

elbette etkilidir birlikte çekebilirsiniz , hatta bunun için ya vedud ya mukaddim de etkilidir

Tesekkur ediyorum

off istedigim ifadeyi bi turlu bulamadim cepten girdigim icin ifadeleri goremiyorum, rakamlar yazdim ama hep olmayacak ifadeler cikti:) cicek veren ifadeyi yollucaktim

Son düzenleme:

Canım okudum Allah kabul etsin ama ruhuna mı ruhaniyetine mi ? Yani amcamız sağdır inşallah bunu anlayamadım ?

Günaydın kızlar. Deneyen var mı acaba. Ben önceki sayfalarda yer alan bir istihareyi yapıyorum. Mülk suresinden bir ayetti 124 kere okunuyor. Onu yapıyorum. İki gece yattım ama bişey göremedim. Bu 3. Gecem olacak.

ya ben bunu bir kere yaptim ama devamli ne gorucem acaba diye dusunmekten tum gece uyayamadim ama sonra sabaha karsi bir ruya gordumama pek de anlamlandiramadim, 7 gun devam etmek lazim diyorlar ama ben pek sebat edemiyorum istiharelere

ben de okudum dolmacik!

Iki arkadaşım eskiden çok iyilerdi ama şimdi araları bozuldu,onların aralarında ki muhabbetin artması için ben ne okuyabilirim??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya ben bunu bir kere yaptim ama devamli ne gorucem acaba diye dusunmekten tum gece uyayamadim ama sonra sabaha karsi bir ruya gordumama pek de anlamlandiramadim, 7 gun devam etmek lazim diyorlar ama ben pek sebat edemiyorum istiharelere

Canım benım bu gece 3. gunum. 7 gun devam edecegım. bir sey görürsem yazarım..

Esma lar mutis bir recete ihtiyaci niza gore secip okuyun devam li bakin 21 gun sonra neler oluyor neler insss 👏👏👏

Saglik ve afiyette kal 🌹

Son düzenleme:
Kızlar ben internette gezinitlen bulmıştum. Birinin pişmanlıkla dönmesi için 4 gün El-Kabıd esması 903 kere okunmalıymıs. Dönüp dönmemesi de değil de. Bana yaptığı haksızlıklar için pişman olmasını görmeyi çok istiyorum. Sizin tavsiyeleriniz neler. Var mı bildiğiniz dualar, esmalar.

haksızlıklar için ya kahhar var bir de

kızlar bende birşey eklemek istiyorum
http://....................../hayir...-icincuma-gunu-yapilacaklar.html#.U4unz3J_tXc linkteki 21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir. " bunu yapmaya başladım 3 gün oldu bugün kız arkadaşım aradı hastaneden orada beni gören birisi benden hoşlanmış dedi istermisin diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…