Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Canım bence niyetini bozmadan devam et derim. Rüya görülse dahi 7 gece devam edilmesi tavsiye ediliyor aynen devam et canım

Canım yatmadan önce bu duanın görevlisi melek bana onun hakkında bilgi ver diye dua ediyorum. Bir sonumuz var mı hayır mı şer mi diye. Yazılanlar gibi açık açık bir bilgi gelmedi. Ama ilginç rüyalar gördüm. Örneğin berrak deniz gördüm. Tertemiz sahil gördüm. Ama denize girmek için korkuyorum. Sonra bir arabanın arkasına biniyorum. Tüfekli adamlar biniyor. Hepimiz ayaktayız. Köşeyw sıkışıyorum. Ödüm kopuyor.

Canım yatmadan önce bu duanın görevlisi melek bana onun hakkında bilgi ver diye dua ediyorum. Bir sonumuz var mı hayır mı şer mi diye. Yazılanlar gibi açık açık bir bilgi gelmedi. Ama ilginç rüyalar gördüm. Örneğin berrak deniz gördüm. Tertemiz sahil gördüm. Ama denize girmek için korkuyorum. Sonra bir arabanın arkasına biniyorum. Tüfekli adamlar biniyor. Hepimiz ayaktayız. Köşeyw sıkışıyorum. Ödüm kopuyor.

Hayır olsun inşallah ilginç bir rüyaymış :44: başlangıç gayet güzel ama sonu pek iyi değil gibi ama tüfek sanıyorum beklenmedik bir habere işaretti. Ben apaçık cevabı görüyordum rüyalarımda bilemedim valla :44: Sen 7 güne bi tamamla hele bakalım ..

Canım bu duanın uygulama alanlarını ve farklı yöntemlerini yazdım. Duada isim geçen yerler var ''sevdiğinizin ismi '' yazan yerde örnek veriyorum sevdiğinizin adı ali annesi de ayşe diyelim. Ali ibni Ayşe diyeceksin. ''sizin adınız'' yazan yerde de yine örnek siz emine olun anneniz de fatma burada da Emine binti Fatma şeklinde okuyacaksin. İbni arapça oğlu / Binti arapça kızı demektir.
okuma sayısı evlilik için günde 41 kez öneriliyor. Ağır gelirse 21 ya da 7 kez de okuyabilirsin. Süre olarak da niyetin olana kadar oku canım ha yok ben o kadar dayanamam dersen tekli rakam seç 7-21-41 gün gibi.

annesinin adını bilmiyorsak :KK50::KK50::KK50:

Pericim yine sorularımla geldim kafanı şişirmeye :KK55::KK52::KK9:
Adetliyken okunacak duları saol bana sayfasını gösterdin bizzat bende aldım okudum fakat şunu sormak istiyorum :nazar:
Adetliyken sınava girerken ne okumamızı tavsiye edersin bunun için hangi esma iyi olur :26:

Pericim yine sorularımla geldim kafanı şişirmeye :KK55::KK52::KK9:
Adetliyken okunacak duları saol bana sayfasını gösterdin bizzat bende aldım okudum fakat şunu sormak istiyorum :nazar:
Adetliyken sınava girerken ne okumamızı tavsiye edersin bunun için hangi esma iyi olur :26:

esma degil ama 7 defa sinava girmeden once bunu oku inan etkisini cok gorursun, ben lisenden doktoramin sonuna kadar tum sinavlarimda bunu okumusumdur baslamadan once ve faydasini cok gordum

Bismillahirrahmanirrahim.Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim

zaten bu duayi sabah aksam 7 defa oku tum isteklerin icin kolaylik gelir cok guzel bir dua

esma degil ama 7 defa sinava girmeden once bunu oku inan etkisini cok gorursun, ben lisenden doktoramin sonuna kadar tum sinavlarimda bunu okumusumdur baslamadan once ve faydasini cok gordum

bismillahirrahmanirrahim.hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

zaten bu duayi sabah aksam 7 defa oku tum isteklerin icin kolaylik gelir cok guzel bir dua

tama bu duayı ezberleyecem o zaman :KK19:
Yanlışlık olmasın diye bi soruyorum adetliyken okuyabilirim değil mi bu duayı :26:
çok teşekkür ediyorum ilgin için :13:

tama bu duayı ezberleyecem o zaman :KK19:
Yanlışlık olmasın diye bi soruyorum adetliyken okuyabilirim değil mi bu duayı :26:
çok teşekkür ediyorum ilgin için :13:

Emily'e ek olarak da sınavların için Ya Mukaddim ve Ya Alim oku canım bol bol.
sınava gireceğin zamanda prince 184 Ya mukaddim oku sınav sabahı princi yut

emily'e ek olarak da sınavların için ya mukaddim ve ya alim oku canım bol bol.
Sınava gireceğin zamanda prince 184 ya mukaddim oku sınav sabahı princi yut

perisiz olmaz zaten :KK16::KK16:
Pirinci çiğ çiğ mi yutacam :KK53:
Boğazıma takılıp kalıyomuş sınavada girmemenin nedeni peri derim :nazar::KK52::KK52:

X