Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

pericanım sana bişey sorucam duaların esmaların bazı vakitlerde okunması tavsiye ediliyor ben bunu anlatan bazı siteler buldum ama tam anlayamadım. http://www.ilimalemi.com/esmaul-husna-havasi/22210-yildiz-saatler-gece-gunduz.html bu siteden bakıyorum burada mesela pazar gecesine ait diyor saat 1 gece 1 başlangıcı oluyor değil mi ya belki çok saçma bir soru ama tam emin olamadım çünkü her 2 şekilde de gece var .yani bunun "pazar gecesine ait dediği başlangıcı pazar gününün gece 1 deki başlangıcı dimi:26:

haksızlıklar için ya kahhar var bir de

canım bende okudum hem kendi anneme de okudum

[sıze=3]pericim ve diğer topik arkadaşlarım bugün benim canım babamın doğum günü :KK16::KK16:
Sizden ricam bi fatiha okurmusunuz canım babamın ruhuna :KK16:
Adı coşkun anne ismiyle mi okununca daha iyi oluyor bilemiyorum ama anne adını da yazayım hayriye :KK16:
şimdiden okuyandan da okuyamayandanda allah razı olsun :KK16:
[/sıze]

pericanım sana bişey sorucam duaların esmaların bazı vakitlerde okunması tavsiye ediliyor ben bunu anlatan bazı siteler buldum ama tam anlayamadım. http://www.ilimalemi.com/esmaul-husna-havasi/22210-yildiz-saatler-gece-gunduz.html bu siteden bakıyorum burada mesela pazar gecesine ait diyor saat 1 gece 1 başlangıcı oluyor değil mi ya belki çok saçma bir soru ama tam emin olamadım çünkü her 2 şekilde de gece var .yani bunun "pazar gecesine ait dediği başlangıcı pazar gününün gece 1 deki başlangıcı dimi:26:

Canım ilk sayfada benim ilk yazıma bak orda gezegen saatlerinin sayfa sayısını yazdım, o sayfada da detaylıca anlattım bu konuyu :KK16:

pericanım senin konu beni çok sardı neredeyse hergün buradayım :KK1: canım saçların çoğalması için dua esma birşey biliyormusun.birde benim gün içinde çok uykum geliyor dalgın oluyorum bunun için tavsiye edebileceğin birşey varmı :26:

Canım Allah cümlemizden razı olsn. Ben İstanbulda yaşamadığımdan çok iyi bilmiyorum ama kapalı çarşının orda bi sokak varmış orda bulunurmuş. normalinde gümüşçülerde de bulunabiliyor ama sırf bu taşları satan mağazalar da var. İnternetten şehrinizin adını yazıp arayabilirsiniz

pericanım senin konu beni çok sardı neredeyse hergün buradayım :KK1: canım saçların çoğalması için dua esma birşey biliyormusun.birde benim gün içinde çok uykum geliyor dalgın oluyorum bunun için tavsiye edebileceğin birşey varmı :26:

Canım saç uzaması için dua esma bilmiyorum ama şöyle bir şey var bizzat deneyip sonuç aldığım bir şey.
şampuanınızın içine 2 diş sarımsak ve 25 ml badem yağı koyun. saçlarınızı bu karışımla yıkadıktan sonra güzelce durulayın. ayriyeten ( tek kullanım için ) 1 tatlı kaşığı sinamekiyi 1 bardak kaynamış suda demleyin. banyodan çıkmadan önce son olarak bu suyu saçlarınıza dökün. ben şampuana çamterebentin de koyuyorum gürleşsin diye

Kuzu uykunun gelmesi çin dua var ama kaçması için hiç bilmiyorum inan, bu durumda ben kahveye saldırıyorum :KK9:

bebişko o kadar çok şey için dua esma paylaşmışsınki ümit fakirin ekmeği bi sorayım dedim :KK1: canım bugün 2 fincan kahve içtim türk kahvesi iyi geliyor gerçekten:KK24: saçla ilgili yapmadığım şey kaldı mı acaba :KK53: canım ben bu dediklerinin hepsini denedim.son çalışmam sığır iliği üzerinde 1,5 aydır sığır iliğini deniyorum:KK24:

Canım saç uzaması için dua esma bilmiyorum ama şöyle bir şey var bizzat deneyip sonuç aldığım bir şey.
şampuanınızın içine 2 diş sarımsak ve 25 ml badem yağı koyun. saçlarınızı bu karışımla yıkadıktan sonra güzelce durulayın. ayriyeten ( tek kullanım için ) 1 tatlı kaşığı sinamekiyi 1 bardak kaynamış suda demleyin. banyodan çıkmadan önce son olarak bu suyu saçlarınıza dökün. ben şampuana çamterebentin de koyuyorum gürleşsin diye

Kuzu uykunun gelmesi çin dua var ama kaçması için hiç bilmiyorum inan, bu durumda ben kahveye saldırıyorum :KK9:

bebişko o kadar çok şey için dua esma paylaşmışsınki ümit fakirin ekmeği bi sorayım dedim :KK1: canım bugün 2 fincan kahve içtim türk kahvesi iyi geliyor gerçekten:KK24: saçla ilgili yapmadığım şey kaldı mı acaba :KK53: canım ben bu dediklerinin hepsini denedim.son çalışmam sığır iliği üzerinde 1,5 aydır sığır iliğini deniyorum:KK24:

sığır iliği mi aboooow sığırlarla yeterince uğraştım iliği kalsın mümkünse :KK9::KK9:

ben bu tarifin faydasını gördüm canım açıkçası şampuana katılması da avantaj oldu benim için

Şey Özür dilerim bu konudaki bilgiszligime verin ama sadece ya kahhar mı diyeceğim ?

Estağfurullah canım benim ne demek çekinmeden sor hepimizin bilmediği şeyler muhakkak ki var. Ya Kahhar esmadır canım yani Allahın 99 isminden bir tanesidir. anlamı da ;Mutlak galip ve her an kahretmeye muktedir oaln,her şeye galip gelen,gücünün üstünde güç olmayan ve bütün düşmanlarını kahreden.Düşmanlarını ezmekte,mazlumları korumakta ve masumları ezip haklarını gasp edenlerden geri alma konusunda Alaah’tan başka daha güçlü ve daha çabuk kimse yoktur.Kendisine yükselen sesleri işitir.Sahiplerinin kim olduğunu en ince ayrıtılarına kadar bilir.Masumları ve mazlumları korur, ezdirmez.

Yalnız dikkat et ve gerçekten haksızlığa uğradıysan oku. Okurken de Ya Kahhar şeklinde okuyorsun, dediğim gibi okumaya başlamadan evvel ve okuman bitince niyetini söyle. Yani, şu kişi bana haksızlık etti ya rab ona haksız olduğunu göster şeklinde ..

Estağfurullah canım benim ne demek çekinmeden sor hepimizin bilmediği şeyler muhakkak ki var. Ya Kahhar esmadır canım yani Allahın 99 isminden bir tanesidir. anlamı da ;Mutlak galip ve her an kahretmeye muktedir oaln,her şeye galip gelen,gücünün üstünde güç olmayan ve bütün düşmanlarını kahreden.Düşmanlarını ezmekte,mazlumları korumakta ve masumları ezip haklarını gasp edenlerden geri alma konusunda Alaah�tan başka daha güçlü ve daha çabuk kimse yoktur.Kendisine yükselen sesleri işitir.Sahiplerinin kim olduğunu en ince ayrıtılarına kadar bilir.Masumları ve mazlumları korur, ezdirmez.

Yalnız dikkat et ve gerçekten haksızlığa uğradıysan oku. Okurken de Ya Kahhar şeklinde okuyorsun, dediğim gibi okumaya başlamadan evvel ve okuman bitince niyetini söyle. Yani, şu kişi bana haksızlık etti ya rab ona haksız olduğunu göster şeklinde ..

Cok Teşekkürler :)
Peki sayısı önemli mi?

Cok Teşekkürler :)
Peki sayısı önemli mi?

Aahh ahh demekki tek haksızlığa uğrayan ben değilmişim. Karşımdaki kötü biri değil, bsşına kötü bişey gelsin istemem. Ama anlatamıyorum bir türlü bana haksız yere yaoptığı zulmü. Allahım gösterdin ona haksızlığını. İnşallah pişman olur vicdan azabı çeker. Rüyalarına girerim inşallah.

X