Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Oy canım benim çok şükür bugünlerimize sen nasılsın kuzum ? Dün aklımdan seni geçirmiştim, dolmanın sesi hiç çıkmıyor diye eşref saatim miydi neydi

Oy canım benim çok şükür bugünlerimize sen nasılsın kuzum ? Dün aklımdan seni geçirmiştim, dolmanın sesi hiç çıkmıyor diye eşref saatim miydi neydi

hadi ya aklından geçirmen aklına gelmem çok mutlu etti beni
bak taklalar atıyorum mutluluktan

çok teşekkür ediyorum pericim canım şükür iyiyim fakat söylemesi ayıptır regl oldum fena karın ağrılarım oldu ve halen oluyo
derslerin yoğunluğundan pek uğrayamaz olmuştum
sen neler yapıyosun nasıl gidiyor okuyosun sen dimi şöyle detaylı biyografini alayım senin

Canım çok geçmiş olsun regl ağrısını 3 gün evvel yaşadım ben de çok fenadır kendileri
Ben aynen devam canım, yaz temizliğine başladık pimpak ettik evi annemle
Onun dışında da okumalara devam işte :)

teşekkür ediyorum evet aynen çok fena bişey oluyoruz elhamdülilah olmayanlara allah yardım etsin ama bu ağrıda insanın feleğini şaşırtıyor:111::111:
ohh ne güzel bahar temizliğimi
güle güle sağlıkla oturun pimpak evinizde
benim aklıma geldikçe okuyorum esmalara çok alıştım kuzenim regl iken okunabilir demişti senin yazınıda bulamadım onun için bende okuyorum artık yanlış yapıyorsan allah affetsin

cok güzelmis.. Zaten kisisel gelisimcilerde diyorya isteyin ve sonra olmus gibi arkaniza yaslanip tadini cikarin bunun icin dua etmekte ayri bi güzel o Zaman zaten olmus gibi hissediyorsun salavata daha olmadan baslayarakta inancini ortaya koyuyorsun

Esmalar zaten mıknatıs gibidir okumayınca kendini boşlukta hissedersin ve evet arkadaşın doğru demiş regl iken okunabilir engel değildir. Bayanlar regl iken yapabileceği okumaları yazmıştım aslında kandil duaları sayfasında. search kısmından regl iken okunacak şeyler diye yazarsan çıkar karşına gülüm

evet gerçekten öyle mıknatıs gibi güzel bi tanımlama searchde bulamadım iişte pericim benim beceriksizliğim muhtemelen
bi daha deniyim yada kandil duları diye giriyim :26:

Çok iyi , teşekkürler. Anlamı ya da arapçasını bulabileceğim bir yer var mı?Arapça yazılmış olursa küçük bir kelime hatası olmasın diye. Anlamını da düşünerek okunsa daha güzel olur.

Canım malesef elimdeki kaynakta bu şekilde geçiyor Belki netten bulunabilir

Yok kuzum sen bulamayınca merak ettim ben de baktım hepsi bu Allah hepimizden razı olsun canım benim

çok saolasın ben bide bişey daha sormak istiyorum
selavat getirmeyi ben sadece şu şekilde söylüyorum
ALLAHUMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMED..
Yanlışlık veya eksiklik var mı pericim :26:

çok saolasın ben bide bişey daha sormak istiyorum
selavat getirmeyi ben sadece şu şekilde söylüyorum
ALLAHUMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMED..
Yanlışlık veya eksiklik var mı pericim :26:

Canım çok çeşit salavat var ama en kısasının ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ MUHAMMED şeklinde olduğunu biliyorum

Canım malesef elimdeki kaynakta bu şekilde geçiyor Belki netten bulunabilir

La te' huzuhü sinetün vela nevmün. Ayetel kürsi de de geçiyor.
Erken Kalkmak için:
"Lâ te’huzühü sinetun ve lâ nevmun Allâhumme sehhir aynî ve nevvir kalbî ve edfea annî kesraten nevmi ve ğılzetel ğafleti"

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.
"Alllah'ı ne bir uyku ne de bir uyuklama tutmaz. Ey Allah'ım! Gözümü uyandır, kalbimi nurlandır. Beni çok uykudan, ağır basan gafletten uzaklaştır"

canım çok çeşit salavat var ama en kısasının allahümme salli ala seyidina muhammedin ve ala ali muhammed şeklinde olduğunu biliyorum

hııı ben ve ala ali muhammed kısmını söylemyiordum bundan sonra o şekilde söyliyim çooookkkk teşekkür ediyorum

Maaşallah iyi araştırmacısın

Ya vedut ya musavvir ikilisini okusak acaba sevgiyi cekmekte faydali olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…