Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

nasıl olucak tam olarak
A Reiki evrensel yaşam enerjisi aslında bir şifa tekniğidir. şifa Allah ' tandır . Biz yaradanın verdiği evrendeki mucize enerjiye sadece kanal oluyoruz. örneğin bunu sizde yapabilirsiniz kendi kendinize ve başkalarına reiki 1. dereceye insiye olduğunuzda uzaktan enerji aktarıdığı gibi uzaktan insiye yani uyumlamada yapılmaktadır. reiki insiye olmadan kitaplardan okumayla aktif olmaz. gönderecek oldugum şifa enerjisi uzaktan enerjidir , enerjilerde zaman mekan kavramı yoktur , siz rahatsızlığınıza göre Allah ' tan istersiniz bu arada reiki de akıllı enerjidir vücudunuza akmaya başlar. uyku hali esneme, karıncalanma gibi duygular yada hiçbirşey hissetmeyebilirsiniz. hissetmediğiniz de reiki işlemiyor anlamına gelmez enerji işleyecektir. benim ihtiyacım olan tek şey ise enerji aktarımı yapacağım kişinin bilgileri. ad- soyad ve gun/ay/yıl doğum tarihi bu kadar sonra işleyiş hakkında görüşülecektir. Olumlamalar ve esma-ul husna 'lar bildirilecek bukadar basit.

M
merhaba, bende bu şifalanmak istiyorum özelden mi yazmam gerekiyor?

Merhabaaaaa
Ben bunu yaptığımda bir ses duymadım ama niyet ettiğim kişinin bana sarıldığını ve bir de gelinlik gördüm..Bu ne anlama gelebilir acaba????
Teşekkürler şimdiden

Kizlar Merhaba bu sevdiği için istihareye yatma olayını arkadaşım bu aralar denemiş 5 gün felan dua ederek uyumuş sevdiği birlikte olduğu insan onun için hayırlı mi olacak hayırsız mi olacak öğrenmek için. İlk gün rüyasında yeşil renk görmüş. 2. Ve 3. Gece uykuya dalar dalmaz korkunç çirkin yaratıklar görmüş. 4. Gece ise sevdiği suan birlikte olduğu kişiyi ailesiyle tanisirken görmüş. Hal böyle olunca hem güzel şeyler görürken 2 gece üst üste de korkunç ruyalar görünce haliyle muallakta kaldık.. anlam veremedik doğrusu herkese de anlatamadık ama sizce bu rüyalar ne anlamda?

Canım gece yarısı abdestli bir şekilde başın örtülü olarak Ya Vedud esmasını 1000 kere okuyabilrsin.Ben ne zaman okusam güzel gelişmeler oldu ama tabi ilk şartı inanman:)Umarım güzel sürprizlerle karşılaşırsın..:):)

merhaba, ben de aynı durumdayım, araştırıken gördüm sizi. nasıl oldu eşinizle aranız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…