Dua kardeşliği

Allah kabul etsin özlemcim

böylece hasta arkadaşımız için okunacaklar bitti

Dahil olmak istiyorum. Yardımcı olurmusun ?
Ne okunacak , kime okunacak ?
Nasıl olacağı hakkında bilgi verirsen , bugün başlıyım bende.

nur hasta arkadaşımız için okunacaklar bittiğine göre

beyzanın kalan 203 fatiha 80 ayetel kürsisinden ne kadar almak istersen yaz canım

İstiyorum ama pek zamanım olmuyo yani öyle yasini falan açıp pek okuyamıyorum ama fırsat buldukça okurum namazda dua ederim

İstiyorum ama pek zamanım olmuyo yani öyle yasini falan açıp pek okuyamıyorum ama fırsat buldukça okurum namazda dua ederim

zaten burada paylaşılan çoğu şey çok vakit almayacak ve de herkesin okuyabileceği tarzdan şeyler

bugün paylaşılanlara bakarsan geneli hep öyle esmalardan çekmek fatiha ve ayetel kürsi okumak

zaten burada paylaşılan çoğu şey çok vakit almayacak ve de herkesin okuyabileceği tarzdan şeyler

bugün paylaşılanlara bakarsan geneli hep öyle esmalardan çekmek fatiha ve ayetel kürsi okumak

Fatiha ayetel kürsiyi kesin okurum Esmalarda olabilir ama şimdi alıptayapamayıp üzerimde yük kalır ondan korkuyorum

Merhaba arkadaşlar.
Hepinize çok teşekkür ederim, Rabbim ne kdr sıkıntınız varsa tez zamanda gidersin gönlünüzdekilere tez zamanda kavuştursun..
Ben hasta olan arkadaşımız için esmaları alayım diğerleri bitmiş..
Okuyunca not düşerim buraya :)

Fatiha ayetel kürsiyi kesin okurum Esmalarda olabilir ama şimdi alıptayapamayıp üzerimde yük kalır ondan korkuyorum

bende öyle cnm yük kalır die korkuorum o yzdn ilk okuyabilceğim kdr alıorum bittimi daha okuyabileceksm yne alıorum işim olmzsa.

canım madem birsen ablam için olanı bitti ben de byza arkadaş için bugün 20 fatiha 20 ayetel kursi , bir de esmasını alayım....

beyza arkadaşımızın ema ve 50 fatihasınıda btdm.kalan olursa daha yardmcı olmaya çalışıcam:)

farmasi, poe için aldıklarımı bitirdim. hasta olan arkadaş için ve beyza için de esmaları okudum. ne kaldığını bilmediğim için başka bişey almadım

farmicim
iki arkadaş için esmaları
byza için 20 fatiha 20 ayetel kürsi alayım
hasta arkadaş için okunacak başka bi şey var mı

Bilmem sizinde aklınıza geldimi..
Bu dünyada birbirimizi görmemiz imkansız olsada.. Bu dualar bizi karşılayacak.. Hepimiz birbirimizi göreceğiz arkadaşlar.. Bu ne güzel bi birikim ne güzel bi yatırım.. Rabbim hepinizden razı olsun..

seyyah hasta ablamıza 489 ya şafi okuyabilirsin

byza için 13 fatiha 40 ayetel kürsi kaldı sunny abla

O kadar haklısın ki.

Cok zor zamanlar gecirdim ben ama cok da kolay toparlandım. Burada beni hic görmeyen insanların duaları beni ayakta tuttu eminim buna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…