Dua kardeşliği

Bilmem sizinde aklınıza geldimi..
Bu dünyada birbirimizi görmemiz imkansız olsada.. Bu dualar bizi karşılayacak.. Hepimiz birbirimizi göreceğiz arkadaşlar.. Bu ne güzel bi birikim ne güzel bi yatırım.. Rabbim hepinizden razı olsun..

tüylerim diken diken oldu valla:)

Hasta arkadaşımız icin aldığım 50 fatiha 10 ayetelkürsiyi okudum. Allah sifa versin inşallah

Fatiha ayetel kürsiyi kesin okurum Esmalarda olabilir ama şimdi alıptayapamayıp üzerimde yük kalır ondan korkuyorum
zaten okunacak şeylerin hepsinin süre toplamı 20 dk sürmez koskoca 24 saat içinde nedir ki bu süre

ayrıca okuyamazsak kaygısı emin ol hepimizde vardır.... ama 100 500 1000 tane saatlerce sürecek şeyler alın illaki demiyoruz

herkes okuyabileceği kadar 5- 10 tane bile olsa alsın da duamızı esirgemeyelim bir kardeşimizden diyoruz....:KK34:

100 fatiha alıyım şimdilik o zaman , bitirince tekrar almaya çalışırım.

Allah kabul etsin canım
Merhaba arkadaşlar.
Hepinize çok teşekkür ederim, Rabbim ne kdr sıkıntınız varsa tez zamanda gidersin gönlünüzdekilere tez zamanda kavuştursun..
Ben hasta olan arkadaşımız için esmaları alayım diğerleri bitmiş..
Okuyunca not düşerim buraya :)
amin ecmain beyzacım:KK19:
cnm Allah senden de razı osun bu sevaba ortak ediosun bizi.Allah hepimizin dualarını kabul etsin gönlümüze göre versin inşallah:)
amin ecmain ''Allah razı olsun '' yeterki hepimizden sadece bunu duymak dünyanın tüm hazinelerine bedel inanki :KK43::KK43:
Bilmem sizinde aklınıza geldimi..
Bu dünyada birbirimizi görmemiz imkansız olsada.. Bu dualar bizi karşılayacak.. Hepimiz birbirimizi göreceğiz arkadaşlar.. Bu ne güzel bi birikim ne güzel bi yatırım.. Rabbim hepinizden razı olsun..
evet ya beyza Rabbim hayırlı işlerle meşgul olmayı nasip etsin hepimize en büyük servetimiz kesinlikle bunlar olacak hiçbir para pulun geçmediği yerde inşaallah...AMİN
farmasicim, ben de beyza için aldığım esmayı ve 20 şer adet fatiha ve ayetel kürsiyi bitirdim...

tamam canım Allah kabul etsin ekledim

zaten okunacak şeylerin hepsinin süre toplamı 20 dk sürmez koskoca 24 saat içinde nedir ki bu süre

ayrıca okuyamazsak kaygısı emin ol hepimizde vardır.... ama 100 500 1000 tane saatlerce sürecek şeyler alın illaki demiyoruz

herkes okuyabileceği kadar 5- 10 tane bile olsa alsın da duamızı esirgemeyelim bir kardeşimizden diyoruz....:KK34:

Allah kabul etsin canım

amin ecmain beyzacım:KK19:
amin ecmain ''Allah razı olsun '' yeterki hepimizden sadece bunu duymak dünyanın tüm hazinelerine bedel inanki :KK43::KK43:

evet ya beyza Rabbim hayırlı işlerle meşgul olmayı nasip etsin hepimize en büyük servetimiz kesinlikle bunlar olacak hiçbir para pulun geçmediği yerde inşaallah...AMİN

tamam canım Allah kabul etsin ekledim

Alırım o zaman ben

arkadaşlar için aldıklarımı okudum Allah en kısa sürede şifa verir inş

Bir şey sorucam ama cekiniyorum. "Ya Fettah" var ya o bir sure mi, yoksa "ya fettah" mı diyoruz sadece besmele cekip. Ben cok okumak isterim, su hayatta kimseye yardım edemiyoruz bari dua edelim.

şu zikirmatikler var ya elmi
onlardan al yarım kalsa da sorun olmaz
esmalar allahın isimleri
sadece ya fettah
ya rezzak gibi o isimleri söylüyoruz
arka sayfalarda anlamları da var
allah kabul etsin dualarını amin

şu zikirmatikler var ya elmi
onlardan al yarım kalsa da sorun olmaz
esmalar allahın isimleri
sadece ya fettah
ya rezzak gibi o isimleri söylüyoruz
arka sayfalarda anlamları da var
allah kabul etsin dualarını amin

Nerde satılır seyyah, alayım hemen. Burda okudukca deftere ciziyorum ama kafam karısıyo.

Amin cnmmmm

Daha evvel okuyacam dediğim 100 fatiha ve yukarıda yazdığın 13 fatihayı okudum.

Allah kabul etsin.
amin Allah razı olsun canım
Nerde satılır seyyah, alayım hemen. Burda okudukca deftere ciziyorum ama kafam karısıyo.

Amin cnmmmm
1 milyoncularda Mekke medine pazarı gibi yerlerde satılıyor
422 adet esma tamamdir Rabbim sevdiklerine bagislasin tez zmnda sifa versin..

aminnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnn inşallah canım

amin Allah razı olsun canım

1 milyoncularda Mekke medine pazarı gibi yerlerde satılıyor

aminnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnn inşallah canım

Saol cnm alayım bi tane. Yalnız belki abartıyorum ama dün okumaya basladığımdan beri benim de icime bir ferahlık verdi. Pazar günü ne kadar mutsuzsam su iki gündür o kadar huzurluyum

Saol cnm alayım bi tane. Yalnız belki abartıyorum ama dün okumaya basladığımdan beri benim de icime bir ferahlık verdi. Pazar günü ne kadar mutsuzsam su iki gündür o kadar huzurluyum

hayır abartmıyorsun ister kendi için ister başkası için okusun insan hep öyle bir selametlik kuştan hafiflik kaplıyor bedenini gönlünü insanın :KK34:

hayır abartmıyorsun ister kendi için ister başkası için okusun insan hep öyle bir selametlik kuştan hafiflik kaplıyor bedenini gönlünü insanın :KK34:

Doğru o zaman :) İçime nifak girmesin yeter, kendime mi okudum baskasına mı diyorum :)

Ederiz canım, benden daha acil duaya ihtiyacı olan insanlar vardır :)

hepimizin aciliyeti görecelidir sana da okuyalım canım sen niyetini haceti söyle ya da söyleme farketmez

sadece ne okuyacağımıza karar vermek açısından genel hatlı da yazabilirsin şifa için iş için vs gibi

hepimizin aciliyeti görecelidir sana da okuyalım canım sen niyetini haceti söyle ya da söyleme farketmez

sadece ne okuyacağımıza karar vermek açısından genel hatlı da yazabilirsin şifa için iş için vs gibi

O zaman iç huzuru için istiyorum daha doğrusu bir karar vermem gerekiyor, Allah hayırlısını kılsın istiyorum. Karışık mı oldu :)

O zaman iç huzuru için istiyorum daha doğrusu bir karar vermem gerekiyor, Allah hayırlısını kılsın istiyorum. Karışık mı oldu :)

elmayra kendin bol bol ya sabır çek

ya selam çek

ve farkı hisset

hasbiyallahü ve nimel vekil de sürekli

elmayra kendin bol bol ya sabır çek

ya selam çek

ve farkı hisset

hasbiyallahü ve nimel vekil de sürekli

Tamam cnm, sürekli yapmama gayret göstericem. Dilerim işe yarar. Gerçi ayetel kürsinin mucizesine hep inanmışımdır. Daraldığımda onu da okurum ama bunları da yapıcam. cok teşekkür ederim, bugün epey sisirdim kafanızı :)

farmasi poe için okunanlar tamam Alah kabul etsin..
diğer arkadaşlar içinde tamam yazabilirsin okuyorum şuan

X