Dua kardeşliği

kızlar çok acil

salı çarşamba ve perşembe günü için 2 arkadaşımıza dua başlatmak istiyorum lütfen 5-10 demeyelim alalım kimin duasının kabul olacağı belli olmaz

byza çok bunalmış ( 489 ya Fettah 313 fatiha 170 ayetel kürsi )

diğer arkadaşımız mide kanseri teşhisi konmuş ( 422 ya Şafi 313 fatiha 170 ayetel kürsi )

kısacası dua ekibinin çok acil toplanması faaliyete geçmesi lazım

not : esmalar kişi başı yazdığı adet kadar alınıyor paylaşılmıyor zaten 10 dk anca sürüyor..... sadece Fatihalar ve ayetel kürsiler paylaşılıyor olur da topiğimize gelen gören almak isteyen olur ...

şimdiden Allah razı olsun hepinizden :KK16:

ben de hasta arkadaşımız için esmayı ve 20 ayetel kürsi 30 fatiha

byza için de esmayı ve 20 ayetel kürsi ve 30 fatiha alıyorum

kızlar çok acil

salı çarşamba ve perşembe günü için 2 arkadaşımıza dua başlatmak istiyorum lütfen 5-10 demeyelim alalım kimin duasının kabul olacağı belli olmaz

byza çok bunalmış ( 489 ya Fettah 313 fatiha 170 ayetel kürsi )

diğer arkadaşımız mide kanseri teşhisi konmuş ( 422 ya Şafi 313 fatiha 170 ayetel kürsi )

kısacası dua ekibinin çok acil toplanması faaliyete geçmesi lazım

not : esmalar kişi başı yazdığı adet kadar alınıyor paylaşılmıyor zaten 10 dk anca sürüyor..... sadece Fatihalar ve ayetel kürsiler paylaşılıyor olur da topiğimize gelen gören almak isteyen olur ...

şimdiden Allah razı olsun hepinizden :KK16:

günaydın canım poe için aldıklarımı okudum Allah kabul etsin gönlündeki duasını kabul etsin inş:KK16:
byz için 489 ya fettah 20fatiha 20 ayetel kürsi
diğer arkadaş içinde 422 ya şafi 20fatiha 20 ayetel kürsi alıyorum canım okuyunca yazarım yine buraya

farmasicim byza için 489 ya Fettah,10 fatiha,10 ayetel kürsi
diğer arkadaşımız için 422 ya Şafi,10 fatiha,10 ayetel kürsi alıyorum

Bir şey sorucam ama cekiniyorum. "Ya Fettah" var ya o bir sure mi, yoksa "ya fettah" mı diyoruz sadece besmele cekip. Ben cok okumak isterim, su hayatta kimseye yardım edemiyoruz bari dua edelim.

bende hasta arkadaşımız için esmayı ve 100 fatiha alıorum şimdilik vaktim kalırsa daha alrım

Bana üniversite için dua edebilir misiniz ?

ALLAH hepimizin dualarını kabul etsin

Bir şey sorucam ama cekiniyorum. "Ya Fettah" var ya o bir sure mi, yoksa "ya fettah" mı diyoruz sadece besmele cekip. Ben cok okumak isterim, su hayatta kimseye yardım edemiyoruz bari dua edelim.
ya Fettah Allah'ın 99 isminden bir tanesi

ve de anlamı şudur

Hayır kapılarını açandır. Her türlü zorluğu kolaylaştırandır

mide kanseri arkadaşımızın rumuzu ismi varmı

yok kader hanımın tanıdığı hasta kişi diyelim

Son düzenleme:
Bende katılmak isterim , ne okunacak kızlar.

Birde sıra olayı var mı ?

ya Fettah Allah'ın 99 isminden bir tanesi

ve de anlamı şudur

Hayır kapılarını açandır. Her türlü zorluğu kolaylaştırandır

yok kader hanımın tanıdığı hasta kişi diyelim

Teşekkür ederim farmasicim. O halde ben 50 fatiha 10 ayetel kürsi alayım. Telefon calar bölünür fln, eksik olmasın.

Teşekkür ederim farmasicim. O halde ben 50 fatiha 10 ayetel kürsi alayım. Telefon calar bölünür fln, eksik olmasın.
bu aldıklarını kim için alıyorsun byza için mi mide kanseri arkadaşımız için mi ?

Bende katılmak isterim , ne okunacak kızlar.

Birde sıra olayı var mı ?

sırada bekleyen baya kişi var evet ne kadar çok katılım olursa o kadar erken biter malum alınanlar
sen de okumalara katkım olsun diyorsan gel aramıza hem başkasına yardımcı ol hem de sana yardımcı olsunlar :KK34:

Bana üniversite için dua edebilir misiniz ?

ALLAH hepimizin dualarını kabul etsin

aramızda olmak istiyorsan hemen okuma ve okunma sırana geçebilirsin:KK34:

farmasicim poecan için okuduklarım tamam

byza için ya fettah 30 fatiha 20 ayetel kürsi

kanser arkadaşımız içinse ya şafi 30 fatiha 20 ayetel kürsi alayım canım

sırada bekleyen baya kişi var evet ne kadar çok katılım olursa o kadar erken biter malum alınanlar
sen de okumalara katkım olsun diyorsan gel aramıza hem başkasına yardımcı ol hem de sana yardımcı olsunlar :KK34:

Dahil olmak istiyorum. Yardımcı olurmusun ?
Ne okunacak , kime okunacak ?
Nasıl olacağı hakkında bilgi verirsen , bugün başlıyım bende.

Şu anda birsen arkadaşımız için 320 fatiha alınmış oldu kalan sadece 10 ayetel kürsi almak isteyenlere duyrulur

beyza arkadaşımız için de 110 fatiha 90 ayetel kürsi alındı

kalan 203 fatiha 80 ayetel kürsi almak isteyenlere duyrulur

X