Dua kardeşliği

merhaba kızlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var kendim için çok önemli bir mesele var çözüm bekleyen bu sebepten dolayı 16641 ya latif ismi celilinin okunmasını başlatmak istiyorum ..... okumaya katılır mısınız ? Allah şimdiden razı olsun

okumaya başlamadan önce farmasinin gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kes la ilahe illallah
10 kez salavat

okuyup kaç tane ya latif alırsanız ona devam edebilirsiniz ...

16641 ya latif

farmasi 11941
agustos 200
nurlum 3000
helinim08 1000
.................................................. ...

kalan 3500

merhaba kızlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var kendim için çok önemli bir mesele var çözüm bekleyen bu sebepten dolayı 16641 ya latif ismi celilinin okunmasını başlatmak istiyorum ..... okumaya katılır mısınız ? Allah şimdiden razı olsun

okumaya başlamadan önce farmasinin gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kes la ilahe illallah
10 kez salavat

okuyup kaç tane ya latif alırsanız ona devam edebilirsiniz ...

16641 ya latif

farmasi 154441
agustos 200
nurlum 3000
helinim08 1000
.................................................. ...
BİTTİ

merhaba kızlar benim bir arkadaşım rahatsız da selati tefriciye okumaya başladım ama tek başıma zor oluyor zamanım da yok fazla. Doktoru maksimum 1ay yaşar demiş. Bana yardımcı olur musunuz lütfen. Okursanız okuduğunuz sayıları yazabilir misiniz? 4444kere okumam lazım 208 tane okudum yeni başladım yardımcı olacak herkese teşekkür ederim. dua şu: Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

ben 5 tane okuyabildiim şimdi .....
Allah arkadaşına şifa versin inşaALLAH

kızlar ben de sağlıklı, hayırlı bir bebeğim olsun diye 500 yasin okutmaya başladım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar her aksam birbirimiz için 3 Yasin 1 İsmi Azam okuyacagimiz bir arkadaş ariyorum yardimci olursaniz çok mutlu olurum.

Allahımdam eşimle evliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşsini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum ben hergün dualar okumaya çalışıyorum sizlerde gönlünüzden geçen duaları okurmusunuz

Merhaba arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var salavati tefriciye duama kim yardim ederse rabbim on misli guzellikleri versin kendine kismetim icin simdiden allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…