Dua ile ilgili başınıza gelen ilginç olaylar

Kisi baz almadan hedef gostererek yaziyorsun ama biz bunu anlamayacak kadar gerizekali oldugumuz icin sinirlendik

Hala ayni seyi soyluyorsun soylemeyin olmaz diyerek. Benim neyi soyleyip neyi soylemeyecegime karar verecek olan son kisisin!
Hele ki muslumanligima laf edersen agzinin payini alirsin.
Bundan sonra kimseye bulasmadan yorumunu yaparsan kimse de sana bulasmaz!

Yazdiklarimi anlayabilecegine ihtimal vermiyorum ama bir umut yazdim.

Benim ne anlamda yazdığımı Allah biliyor bilmeyenlere ne diyebilirim bilmiyorum birbirimizi tanımıyoruz neyse ben yazacagımı anlatmak istediğimi anlamak isteyene yazdığımı düşünüyorum. Kastım yukarda yazdığım gibiydi. Sizede iyi bayramlar.

Evet yazdıklarınızı anlamıyorum çünkü ben kimsenin müslümanlığı sorgulamadım mesela bunu nerden çıkardınız anlamıyorum.Bu kadar sinirlenmenizide anlamıyorum.Sakin bi ruh hali diliyorum size.İyi bayramlar.

Benim için hayırsız olduğunu sonradan anladığım bir şey için deliler gibi dua ediyordum. Tesbih çekiyor dua ediyordum. Bir akşam gene tesbihi elime aldığımda tesbih şakır şakır döküldü kopmuş nasıl kopmuşsa. Öyle oradan mana çıkarıp dedim ki bir şeyi fazla isteme gülüm boşver oluruna bırak. Aşırı istememek lazım hiçbir şeyi.

Yani şöyle güzel bir konunun altında bile tartışma çıkarmışsınız ya, pes.
Herkes birbirini yargılamaya ne kadar meraklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…