Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Regliye 4 kala idrar testinde var la yok arasi cizgi gordum ama gormek ixin kör oldum diyeblrm tabi bliyordum sabah uyandgmda hamile oldgmu:) hamileym ben diyerek kalktim hemen test yaptim emin olamadm aksam kan verdim 18 cikti.. regliye 4 gun vardı. . Yumurtlama uzerinden 10-11 gun gecmisti

Merhaba sizin nasıl öyle oldu yumurtlama günümüzden emin miydiniz test vs kullandınız mı? Yani gec yumurtlama mı oldu acaba diye düşündüm. Ben de adete 5 gün kala bu sabah yaptım da negatif
Canım ben ilişkiden 14 gün sonra kan verdim negatifti. Yumurtlama günü ilişki oldu ara kanamam oldu oyle biliyorum yumurtlamayı. 21 gün sonra pozitifi gördüm ama o 1 hafta içinde hiç test falan yapmadım

Bende krem gibi beyaz akıntı dediğin kasık ağrıları adet sancıları bel ağrısı ama hafifti
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sana ve isteyen herkese inşallah
Ya kızlar benimde belim ağrıyor karin şiş kadın ağrısı var kaşık ağrısı mide bulantısı arada oluyor dünden beri vijinamdan akıntı geliyor kötü koku geliyor nedendir

Ümidini kaybetme üzülme canım rabbim zamanını bilir. Benım 22 haftalık gebeliğim sonlandı yani canı veren de Allah alan da. Akışına bırak kendine dikkat

Canım ben ilişkiden 14 gün sonra kan verdim negatifti. Yumurtlama günü ilişki oldu ara kanamam oldu oyle biliyorum yumurtlamayı. 21 gün sonra pozitifi gördüm ama o 1 hafta içinde hiç test falan yapmadım
Cok ilginç gercekten Allah hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hepimize umut oluyosunuz dua edin insallah

Ümidini kaybetme üzülme canım rabbim zamanını bilir. Benım 22 haftalık gebeliğim sonlandı yani canı veren de Allah alan da. Akışına bırak kendine dikkat
çok üzüldüm Allah sabır versin sana da .

haklısın alan da O verende O amenna . evet en iyisi o akışına bırakmak bunu zaman öğretiyor insana

Kızlar merhaba size sorum olacak adet gününe 5-6 gün kala korunmasız ilişki yaşadık dün adet olmam gerekirdi hala olmadım lekelenme de olmadı adete dair sizce böyle bu ihtimal var mı 2 yıldır istiyoruz bu ayda adetine 5 -6 gün var hamile kalmam imkansız diye ilişki yaşadık böyle bi ihtimal olabilir mi

Yumurtlama gününü biliyo musun? Testle veya akıntına göre yumurtlama günün gectiyse ihtimal çok düşük ama kimisi de gec yumurtluyor adetten birkaç gün önce bile hamile kalabiliyor. En temizi test yapmak

Olabilir geç yumurtladıysanız imkansız diye bir sey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…