Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Kızlar merhaba size sorum olacak adet gününe 5-6 gün kala korunmasız ilişki yaşadık dün adet olmam gerekirdi hala olmadım lekelenme de olmadı adete dair sizce böyle bu ihtimal var mı 2 yıldır istiyoruz bu ayda adetine 5 -6 gün var hamile kalmam imkansız diye ilişki yaşadık böyle bi ihtimal
Yumurtlama gününü biliyo musun? Testle veya akıntına göre yumurtlama günün gectiyse ihtimal çok düşük ama kimisi de gec yumurtluyor adetten birkaç gün önce bile hamile kalabiliyor. En temizi test yapmak
Yumurtlama günümü biliyorum ovulsayon yapmadım bu ay ama her ay 10 ve 12.günler arası olur 1 hafta geçmiş oluyor ama ben çok strese girerdim şimdi nasıl olsa olmayacak diyip kendimi bırakmıştım kaldıysam ondandir diye düşünüyorum düşük bi ihtimal de olsa

Kızlar merhaba size sorum olacak adet gününe 5-6 gün kala korunmasız ilişki yaşadık dün adet olmam gerekirdi hala olmadım lekelenme de olmadı adete dair sizce böyle bu ihtimal var mı 2 yıldır istiyoruz bu ayda adetine 5 -6 gün var hamile kalmam imkansız diye ilişki yaşadık böyle bi ihtimal

Yumurtlama günümü biliyorum ovulsayon yapmadım bu ay ama her ay 10 ve 12.günler arası olur 1 hafta geçmiş oluyor ama ben çok strese girerdim şimdi nasıl olsa olmayacak diyip kendimi bırakmıştım kaldıysam ondandir diye düşünüyorum düşük bi ihtimal de olsa
Olur mu olur inşallah stres ortadan kalkınca olmustur. Test yapin bence

düne kadar aşırı kasık ve rahim içi ağrım vardı bugün hepsi geçti . acaba bebek tutunmaya çalışıyor ama tutunamadı diyebilir miiyiz :KK43:(

düne kadar aşırı kasık ve rahim içi ağrım vardı bugün hepsi geçti . acaba bebek tutunmaya çalışıyor ama tutunamadı diyebilir miiyiz :KK43:(
Canım benım de oyle oldu bir anda bütün agrılarım kesilmişti adet günümde de hiç bir belirtim olmadı sonrasında da 3 4 gündür tekrar kasık agrılarım başladı

Kızlar dün sabah kaset testle idrar testi yaptım 4 testimde pozitif çıktı o kadar sevindim ki ama çok koyu değil hafif silik çizgilerdi ikincilerle dayanamadım hemen özel bir hastaneye gidip kan testi verdim ve sonu negatifti 2.87 çıktı beta hcg değerim o kadar emindim ki pozitif olacağından resmen şok oldum tabi üzüldüm sonra anlam veremiyorum hala idrar testinin 4 ü de pozitif olup kan nasıl negatif olur diye beklenen adet tarihime 3 gün kala yaptım erken mi yaptım yoksa kaset testler tamamen yanıltıcı mı anlayamıyorum neye güveneceğiz bilemiyorum
Bat in 3. Günü yap kan tahlilini. O güne kadar değerler yükselir miş hamile iseniz

Benim en buyuk belirtim yumurtlama gunumden 1 gun sonra baslayan ve regliye 5^6 gun kalaya kadar hic gecmeyen kasık agrilarim oldu cok emindim o ay bsey olacagndan hc gecmedi agrm hc btmedi... kasik agrim bacagma vuruyor ve yururken resmen baldirlarim cekiliyordu sanki.. ki keza hamile oldgmu ogrendm 😊
onun haricinde uyku akinti gogus hassasiyeti vs hiccc yasamadm 😊
Öncelikle hayırlı olsun. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Benimde yumurtlama günümden itibaren sağ kasığımda batmalar oluyor. Yumurtlmamdan bu tarafa 10 gün geçti ve kasık ağrım batmam devam ediyor. Geceleri uyuyamıyorum ayaklarımın altı yanıyor ve sabahları hafif bulantım oluyor. Bata 7 gün kaldı göğüs ağrım başladı ve kasiklarimin ağrısı adet olacak gibi ağrıyor. Göğüslerim her adet döneminde ağrır zaten ama benim yumurtlmadan sonra artan kasik batması çok dikkatimi çekiyor. İnşallah hayırlı haberler alırım. Siz testi ne zman yaptınız. Ben yarın birgün yapmak istiyorum ama korkuyorum bir yandan da😟

Öncelikle hayırlı olsun. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Benimde yumurtlama günümden itibaren sağ kasığımda batmalar oluyor. Yumurtlmamdan bu tarafa 10 gün geçti ve kasık ağrım batmam devam ediyor. Geceleri uyuyamıyorum ayaklarımın altı yanıyor ve sabahları hafif bulantım oluyor. Bata 7 gün kaldı göğüs ağrım başladı ve kasiklarimin ağrısı adet olacak gibi ağrıyor. Göğüslerim her adet döneminde ağrır zaten ama benim yumurtlmadan sonra artan kasik batması çok dikkatimi çekiyor. İnşallah hayırlı haberler alırım. Siz testi ne zman yaptınız. Ben yarın birgün yapmak istiyorum ama korkuyorum bir yandan da😟
Ayni durumdayım ayaklarım yanıyor ve gazim var iki gündür test yapsam mı bilmiyorum 🙄

Ayni durumdayım ayaklarım yanıyor ve gazim var iki gündür test yapsam mı bilmiyorum 🙄
Yarın denemeyi düşünüyorum 5 gün kala bakalım hayırlısı olsun hakkımızda. Rabbim tüm isteyenlere sağlıklı, eli ayağı azasi düzgün, aklı fikri yerinde sağlıklı evlatlar nasip etsin içinde bizlerede inşallah 🤲🤲

Kızlar dün sabah kaset testle idrar testi yaptım 4 testimde pozitif çıktı o kadar sevindim ki ama çok koyu değil hafif silik çizgilerdi ikincilerle dayanamadım hemen özel bir hastaneye gidip kan testi verdim ve sonu negatifti 2.87 çıktı beta hcg değerim o kadar emindim ki pozitif olacağından resmen şok oldum tabi üzüldüm sonra anlam veremiyorum hala idrar testinin 4 ü de pozitif olup kan nasıl negatif olur diye beklenen adet tarihime 3 gün kala yaptım erken mi yaptım yoksa kaset testler tamamen yanıltıcı mı anlayamıyorum neye güveneceğiz bilemiyorum
Cnm ilk gebeliğimde aynısını yaşadım adete 1 gün kaşa kaset test yaptım 3 tane hepsı pozotofto çok emin gittim hastaneye ama sonuç 0 çıktı sok oldum. Ama adeti bir gün geçince 53 çıktı bazı hastaneler de yanlışlık olabiliyor

Benim yumurtlamanın yani döllenmenin olduğu günden itibaren göğüs hassasiyetim vardı, normalde adet günü başlayan kasık ağrım da adetime bir hafta kala falan başlamıştı ve ben de hamile olduğumu öğrendim yeni 🥰 ayrıca biz korunmayı bıraktık ve ikinci ayım bu ay, normalde hemen olmuyor falan diyorlar ama bizim oldu yani Allah bilir orasını neden olmasın ☺️
İyi akşamlar. Benimde bu ay yumurtlamadan sonra göğüs hassasiyetim başladı ve dediğin gibi adete 7 8 gün varken sol kasık sızım ve ara ara iğne batması gibi oldu bat yarın bugün test yaptım negatif ve kasık olmadı hiç bugün. Sabah belim ve karnım ağrıdı ama olmadım. Acaba kasık ağrısının bugün olmaması adet olacağıma işaret midir

X