Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Merhaba
tesekkur ederim insallah Rabbim.isteyen herkese nasip etsin.. ben regle 5 gun kala yaptım hcbsry yoktu regle 4 gun kala bir daha yaptim incecik yok denecek kadar bir cizgi vardi gormek icin kör oldum diyebilirim.. ama gordum aksam kan verdim 18 civari çıktı yumurtlamanin 10. Günüydü umarim sizde hamilesinizdir.. bgunde bekleyin eger yapmadysanz Yrin yapın test

Amin. Duanda unutma inşallah.Bugün erken gebelik testi aldım. Yarın denerim inşallah. Cvp ve ilginiz teşekkür ederim

Canım mErhaba çok sevindim tebrik ederim şu kasık ağrısının aynısını bende yasıyorum sağ kasıgıma Batma gibi agrı giriyor bacağıma ben baldırıma vuruyor bide şeffaf bi akıntım var akışkan şekilde

Merhaba bende size benzer şekilde yumurtlamadan 2 3 gün sonra sol kasigimda hafif ağrılar hissediyorum şişkinlik sonucunuzne oldu acaba çok merak ettim umarım hamilesinizdir

merhaba ağrınız devam ediyormu. benımde adee 6 gün kakldı dünden beri kasıklarımdan baldır ve dizlerime kadar ağrım var baya

merhaba ağrınız devam ediyormu. benımde adee 6 gün kakldı dünden beri kasıklarımdan baldır ve dizlerime kadar ağrım var baya
Merhaba benim de adetime bi hafta filan Varken ağrım olmuştu şu an yok adetime dört gün var bekliyorum canım bazen jel şeklinde akıntım oluyor Göğüs uçlarına dikkat etmeye başladım şu günlerde hafif sivilceler var gibi Kendim mi öyle düşünüyorum gerçek mi ben de bilmiyorum

ben demın erke gebelık testı yaptım. ilk ıdrarda degıl ama negatif malesef

ben demın erke gebelık testı yaptım. ilk ıdrarda degıl ama negatif malesef
Canım benim bir tecrübem yok ama burada okuduğuma göre erken gebelik testlerin de de yanılma oluyormus istersen adetini bekle. Bende korkuyorum yüzleşmek istemiyorum negatif olur mu diye. Ama rabbim hakkımızda hayırlısı ise olsun inşallah bebişlerimiz

ben ilk idrar değil bıde 6 gun var dıye bıraz rahatım ama enazından aşırı umutla beklemem

Merhaba arkadaşlar Kasım 30 adet oldum 1 de klomen kullandım yumurtalarım büyümedi ikitane yumurta büyütme iğnesi oldum istenilen boyuta gelince de çatlatma iğnesi vuruldum bugun 13 gün dün doktora gittim çok ağrım oldu korktum doktor yumurtan çatlamış içinde sıvı var dedi ne demek oluyor dedim bekleyelim dedi aklıma takıldı stres yapıyorum adetime 6 gün kaldı sizce ne demek oluyor

Merhaba Arkadaşlar. Benimde 12 sene dünyaya getirdiğim 3 yaşında bir oğlum var ve 2. Bebeğimizi düşünüyoruz bu ay korunmadım ve yumurtlama günümü hesaplayarak çalıştık adetimden 2 gün geçti adet olucakmışım gibi ağrılarım var çok fazla idrara çıkıyorum duygusalım stresliyim ve kokulara duyarlılığım çok fazla. Oğluma hamile kaldığım ay hiç belirtim olmamıştı sadece idrara sık çıkma oldu. Şuan test yapmaya korkuyorum birde miğdemde ekşime bulantı var tahlilde yapmıyorum korkudan

merhaba hamilelik belirtileri bayağı belirgin ama neden korkuyorsun negatif çıkar diyemi

En erken belirti göğüs hassasiyetiydi, hatta neden bu kadar erken başladı daha vakit vardı diye düşünmüştüm.

merhaba hamilelik belirtileri bayağı belirgin ama neden korkuyorsun negatif çıkar diyemi
Evet çünkü zamanında çok yaşadım be her yaptığım test negatif çıkıyordu tabi sonra hamile kaldım fakat eşimin zoru ile yapmıştım testi Şuan biri alsa getirse yaparım belki eşimde yılbaşına kadar bekle eğer güzel bir haber var ise 2021 in ilk sabahı öğrenelim dedi bakalım eğer çok fazla belirtim olur ise yaparım belki bakalım nasip. Şuan bile iç bulantım var. Ve kasığımda sanki bir doluluk var hislerim farklı ama eğer hamile değilsem psikolojik olduğunu öğrenmek beni üzer.

Adetinden 5 gün geçince yaparsın testinini yılbaşına kadar beklersen uzun bir süre değil mi

Adetinden 5 gün geçince yaparsın testinini yılbaşına kadar beklersen uzun bir süre değil mi
Şimdi intenetten sipariş verdim Geldiği günün ertesi sabahı yapıcam bakalım. Peki hamilelikte benim gibi hisseden varmı arkdaşlar sizce belirtilerim hamile olduğumumu gösteriyor. Çok heycanlıyım hayıt suyumu içmeye hala devam esiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…