Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

quenn123

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2020
136
53
28
Son adet günü: 30 ekim
Yumurtlama:9-15 ekim
Beklenen bat: 28 kasım

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum ama sürekli takıp eden birisisyim. 1 tane oğlum bar ikinciyi düşünüyoruz nasipse.bu ay yumurtlama günlerinde ilişki oldu belirtilerimde oldu yumurtlamaya dair.suam adete 10 gün var daha ama yumurtlama günün sen sonra sureklı bi sağ kasık agrısı var otururken ani harekette afedersiniz tuvaletimi yaparken bi sızı oluyo ama bildiğiniz kasın agrısı enfeksiyon falan değil.göğüs ucu hassasiyeti de başladı daha çok erken normalde. Sizce gebelik olabilir mi korunmayı bıraktıktan sonra hemen hamilelik olur mu. Teşekkür ederim şimdiden

Benim yumurtlamanın yani döllenmenin olduğu günden itibaren göğüs hassasiyetim vardı, normalde adet günü başlayan kasık ağrım da adetime bir hafta kala falan başlamıştı ve ben de hamile olduğumu öğrendim yeni ayrıca biz korunmayı bıraktık ve ikinci ayım bu ay, normalde hemen olmuyor falan diyorlar ama bizim oldu yani Allah bilir orasını neden olmasın

Gecikme yaşadın mı peki cnö başka belirtilerin oldu mu. Bu arada tebrik ederim hayırlı hamilelik diliyorum

Göğüs hassasiyeti vardı ve hiç geçmedi o şekilde anladım ekstra Kasık ağrım oldu

Gecikme yaşadın mı peki cnö başka belirtilerin oldu mu. Bu arada tebrik ederim hayırlı hamilelik diliyorum
Teşekkürler, adetimin gecikmesini beklemedim o belirtiler olunca ümidim vardı zaten, adetime iki gün kala içimden bir ses sürekli test yap deyip durdu aldım yaptım ve çift çizgiyi gördüm, normalde bugün adetimin 3.günü olacaktı

Merhaba tüm günlerimiz aynı beklenen adet ve yumurtlama günlerimiz hatta benimde bir oğlum var ikinciyi istiyorum bendede kasık ağrısı var sadece bakalım.insallah olur benimde 4.ayim

Merhaba tüm günlerimiz aynı beklenen adet ve yumurtlama günlerimiz hatta benimde bir oğlum var ikinciyi istiyorum bendede kasık ağrısı var sadece bakalım.insallah olur benimde 4.ayim
Tesadüf işte duruma göre haberleşelim o halde burdan ama senin 4 ay olmuş en azından cnm bnm daha ilk ayım olmama ihtimali yüksek gibi

Tesadüf işte duruma göre haberleşelim o halde burdan ama senin 4 ay olmuş en azından cnm bnm daha ilk ayım olmama ihtimali yüksek gibi
O hıc belli olmuyoki bende prolaktin yüksekliği çıktı biraz onun için adet günü tekrar test olucam.bu süreçte olurmu bilmiyorum

Kızlar banada yardımcı olurmusunuz..adet günümden iki gün önce kahverengi lekelenme oldu ertesi gün tekrar çok az kahverengi akıntı oldu 3.gün biraz daha oldu.3 gün boyunca günde bi defa oldu bunlar devamı gelmedi hiç bi akinti adet belirtisi olmadi baska..ama 4.gün sonunda biraz artmaya başladı .bugün 5.gün sanki normal adet olur gibi anlayamadım karmakarışık bi haldeyim.adetim hiç böyle olmazdı duzenlidirde.simdi bu durum ne anlamıyorum

Kimyasal gecelik geçirdin yüksek ihtimal cnm.

Benım de adete 6 gün var adet sancısı kasık yanması batması gibi belirtiler var bakalım hayırlısı

Benimki de 31 Ekim son adet beklenen de 29

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…