Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Siz hamilesiniz sanırım inşallah sağlıkla gelir kuzucuğunuz sizin net sonucunuz ne zaman çıkmıştı

Canım en net sonuç kan ama kan da bıle hemen cıkmıyor. 2 gun kala gıttıgımfe bıle doktor cok erken gelmişsin 1 hafta sonra kan ver o zaman belli olur dedi ve cok haklı çıktı. Senin belirtilerin var mı? Hiç üzülme bekle ümidini kaybetme henuz adet olmadın hala umut var

Siz hamilesiniz sanırım inşallah sağlıkla gelir kuzucuğunuz sizin net sonucunuz ne zaman çıkmıştı
Canım ben ha bugun ha yarın adet olurum diye beklıyordum adetom 5 gun gecikince evde test yaptım inanamadım yıne yaptım toplam 3 test yaptım evde

Eklentiler

• IMG_20201204_151052.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 236
Allahım hayırlısını nasip etsin evlat isteyen hiç bir kadının kollarını boş bırakmasın inşallah Hala hasta olmadım 2 günüm var aslında belirtilerim uzun zamandır vardı yaklaşıl 15 gündür göğüs hassasiyetim var o kadar ağrıyor ki hatta damarları çıktı böyle üstlerinde birde rengi koyu değil ama resmen pes pembe oldular yine yaklaşık bir 12 gündür falan inanılmaz belim ağrıyor son 3 gündür falanda resmen böyle kaşıklarımın bittiği bacak köklerimizin başladığı yerler varya oralardan bacaklarıma kadar şanlım oluyor ya tabi bu adet belirtiside olabilir sonuçta günüm yaklaştı ama daha önce hiç bu kadar bacaklarımın ağrıdığını hatırlamıyorum benim şuan bu kasık ağrılarım adetim başladıktan 1 gün sonra başlardı birde yine 10 gündür çok sık idrara çıkıyorum ama bu belirtide havalar soğuk üşüşürüm için olabilir yada tamamen ger bir belirtim psikolojik bilmiyorum o kadar kötüyüm ki kimseyle paylaşamıyorum ne olduğunu anlamıyorum kafam kalbim çok karışık

Canım ben ha bugun ha yarın adet olurum diye beklıyordum adetom 5 gun gecikince evde test yaptım inanamadım yıne yaptım toplam 3 test yaptım evde
O kadar sevindim ki sizin adınıza rabbim evladınızı sağ Salim sağlığıyla kucağınıza almayı nasip etsin size ömrü uzun olsun çok güzel olsun başkalarının testlerini bile böyle pozitif görünce kalbim eriyor

Canım bunların hepsi hamilelik belirtisi sana ümit vermiyim ama dölkenmeden sonra benım de boyle kasık bel agrılarım tuvalete sürekli cıkmlarım gögüslerimin şişmesi oldu. Ya hadi inşallah bekle bakalım cok merak ettim acaba ne olacak. Bak senin kan değerin cok düşük de değil. Bana yükselir gibi gelıyor haber ver bana yaz burdan sonucunu

Yaaa canım benim cok teskkur ederim güzel duaların için rabbim sana da yaşatsın inş sag salım kucagımıza alalım yavrucaklarımızı

merhaba kızlar benim de rahmimin içi ağrıyor sanki birşeyler deliyor ve zonkluyor çok fena . bir de kasıklarım çok fena ağrıyor özellikle yorulduğum zamanlarda daha beter oluyor.öyleki halsiz kalıp yürüyemiyorum o derece. dün akşam bir yere gitmem gerekti yolda resmen gücüm tükendi bir yere oturup kala kaldım . bu belirtiler hamileliğe alamet olabilir mi adetime 4 gün var .

Mutlaka haber veririm Zaten beklenen adet tarihim Perşembe günü Pazartesi’ye kadar ya adet olurum yada olmam olamazsam zaten Pazartesi günü mutlaka giderim haber veririm olumlu veya olumsuz mutlaka ama umarım olumlu olur çok teşekkür ederim bana cevap verip dinlediğiniz için güzel dilekleriniz için

Yaaa canım benim cok teskkur ederim güzel duaların için rabbim sana da yaşatsın inş sag salım kucagımıza alalım yavrucaklarımızı
Amin inşallah rabbim kimsenin kucağınıda kalbinde boş bırakmasın inşallah
farklı bir belirtiniz var mı peki yada hiç test yaptınız mı

Sen kafanı rahat tut sakın stres yapma bebegın sana rahat rahat tutsun bırakmasın seni Kuzu güzel haberlerini alırız inşallah ne zaman istersen yaz buraya burda sana destek verecek birbirinden güzel kalpli kadınlar var yalnız değilsin. Aynı duyguları paylaşıyoruz

Olabilir canım yorgunluk kalp atışlarının hızlanması kasık agrıları cok normal hamilelikte kendini cok yormamaya çalış.

İnşallah vardır ve bizi bırakmaz İnşallah güzel haberlerle gelirim inşallah Buraya içimde kocaman bir umutla yazarım çok teşekkür ederim tüm güzel hisleriniz ve varlığınız için

Canım sen kendini bebk varsa da yoksa da yorma dikkat et. Olursa ilk hamileliğin mi olacak
evet ilk hamileliğim . 2 kere tüp bebek denedim olmadı birkaç ay kendimiz denemek istedik. 2.transferimdede aynı belirtileri yaşamıştım sonucu negatif çıktı . doktora söylediğim de bebek tutunmaya çalışmış ama olmamış demişti . o yüzden bu seferde aynı belirtiler olunca çok ümitlendim

Canım cok erken yapmışsın benım kanda 2 gün kala bile cıkmadı bekle biraz daha karamsar olma adetin geçsin 1 2 gün test yap. Vardır inşallah
Merhaba sizin nasıl öyle oldu yumurtlama günümüzden emin miydiniz test vs kullandınız mı? Yani gec yumurtlama mı oldu acaba diye düşündüm. Ben de adete 5 gün kala bu sabah yaptım da negatif

Benim en buyuk belirtim yumurtlama gunumden 1 gun sonra baslayan ve regliye 5^6 gun kalaya kadar hic gecmeyen kasık agrilarim oldu cok emindim o ay bsey olacagndan hc gecmedi agrm hc btmedi... kasik agrim bacagma vuruyor ve yururken resmen baldirlarim cekiliyordu sanki.. ki keza hamile oldgmu ogrendm
onun haricinde uyku akinti gogus hassasiyeti vs hiccc yasamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…