Dokuz aylik bebegim var eşim yardm etmiyor kowdum bosaniyoruz ne olur okuyun dostlar

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun dualarınızi eksık etmeyın lutfen sıkıntılı durumum devam edıyor.
ınsallah bızım de bugunler gecer gıder Allah ın ıznı ıle

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun dualarınızi eksık etmeyın lutfen sıkıntılı durumum devam edıyor.

Allah yardımvın olsun canım . vebeklerin ilk dönemler i anneler için gercekten sıkıntılı olabiliyor kendine zman ayrman cok zor oluyor . ama bebekle yapılabilecek seni rahatlatacak seyler yap pratik ol. kitap oku esinde sendeki degisimi görsün normalleşir

ınsallah böyle hırçın olmamak ıcın kendımı degıstırecegım Allah ın ıznıyle anneme karsı daha anlayışı olacagım

benı sakınlesırecek zıhnımı sakınlestirecek seyler okuycagaım

boşanmamı salık verıyorsanız nasıl olur bılemem demeyeceksınız nasıl olduracağıma dair bir cozum de sunmanız gerekir. cunku boşanın demek kolay bunu yapabilseydim ocak ayının başında eşimi kowdugumda zaten boşanır ve düzenimi kurardım.
Cocuk bakimini cok abartmissiniz.
Hepimiz baktik uykusuz da kaldik ac da kaldik.
Kimseyi de evden kovmadik.

Biraz kendinize gelin.

Kocaniz size gore degil nasil olur bilemem ama bosanin en iyisi bu
boşanmamı salık verıyorsanız nasıl olur bılemem demeyeceksınız nasıl olduracağıma dair bir cozum de sunmanız gerekir. cunku boşanın demek kolay bunu yapabilseydim ocak ayının başında eşimi kowdugumda zaten boşanır ve düzenimi kurardım. boşanamadım çünkü evim kira, annemlerin de evi kira ve ne bana yerleşiyorlar ne de biz onlara sığıyoruz. kıramiz yüksek oldukça (1500) eşim 1o00 tl den fazla nafaka vermem diyor. kredi borcum var ve her ay asgarisi 600 tl gelen bir kredi kartı borcum (çekilen nakit avans taksitleri yüzünden) bebeğimi şirketimden özel sigorta yaptırdım her ay 300 tl ona kesiliyor.

ev almak değil aslında sadece ev açmaktı bahsettiğim. ev alacak durumumuz maaşımız asla olmadı. yardımcım haftada bir yarım gun gelıp temzlık yapıp köfte yoğurup gidiyor ya da bulgur pilawı çorba gibi basit bir şey. ben bebeği çıkarıcağım zaman hazırlık yapmama giydirmeme kanguruya koymama yardım ediyor. ama haftaa bir. çocuk emeklediği için her gün bakyorum her gun sac. her gün süprülmesi gerekiyor. acaba buradaki kaç kadının emekleyen bebeği var? ve her gun supuruyorlarmı (çalışanlar) merak ediyorum? bunu genel ıcın yazdım yanlış anlamayın lütfen sıze hıtafen degil

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edin sıkıntılı durumumuz devam ediyor.
Siz de bir anneymişsiniz beni en iyi siz anlarsınız inşallah bebeğimin gerginliği anlamaması için çalışabilirim. on ayı bitti bizim miniğin dolu dolu on aylık

Eklentiler

• upload_2018-3-16_12-45-14.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 78
$
hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edin sıkıntılı durumumuz devam ediyor.
mor çatıdan randevu aldım görüştüm orası da direk şiddet odaklı ınsanı dolduruyor.
psikoloğa yönlendirdi.
bir de bizim sırket bır anlaşma yapmış bir merkezle frontal denge diye orada nöroterapi yapıyorlarmış benım durumuma uygun mu değilmi bilmiyorum gidip konuşacağım.

sıze de cok geçmiş olsun kardeşim Rabbim tekrarnı vermesin bebegınıze şifasını versn ınsallah

çocuğumu yuk olarak gormuyorum sadece eşimin davranışları yardım etmemesı kabullenemiyorum bunu cunku hamıleyken yardım edecepim diyordu. ama depresyonuma alttan almak yanımda olmak da bir yardımdır. o hep kavga etti üstüne kumar borcuna girdi bağırdı çağırdı yıktı döktü. ben de sınırlenıp kowdum ıste yalnız kalamadıgm halde (( annemlere güwendm sanırım nasılsa onlar gelır benı yalnız bırakmazlar dıye.
esım benden uzaklaşmak ıstedı bunalttığımı soyluyor fazla beklentiye gırmemdem bunaldı.
ama o daha ben lohusayken besıktasın şampiyonluk kutlamakarına gitmişti. gece dönmüştü. ve inanın ben kavga etmedim içime attım. benı de goturuceksn dedım geldı aldı benı de 1 saat gezdik arabayla arkadaşı o ben. düşünün nasıl bir inat psikolojisine soktuysa beni.. o saatte bebegımı bırakp kutlamaya gıdıyorum maç bile izlemeyen ben!!!

ok teşekkür edıyorum zaten agusyostan berı tek göğse dustum mama veriyorum. emzirmeyi kesmeyi bile düşünüyorum doktor uc tane hap verdi emzirmemek gerekiyor. birini içiyorum sadece emzirirlen ıcılebileni. eşimi çokbunaltımış olsam a anlam veremiyorum. çok sağolun yanımda oldugnuz ıcın

Alah korusun annm gibi olmak istiyorum tedavi olacağım düzeleceğim inşallah cocugum benı sevece esımın maaşı gecındırmek ıcın yetmıyor maalesef calısmama lüksüm yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…