Dokuz aylik bebegim var eşim yardm etmiyor kowdum bosaniyoruz ne olur okuyun dostlar

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edin sıkıntılı durumumuz devam ediyor.
umarım ben de yalnız kalmaya alısabılırım.
işyerinde mükemmel çalışıyorum sıkıntı yok bes yıldır aynı fırmadayım

Esim cok sorumsuz ve sorumsuzlugunu yuzune vurdugumda
Kbul etmiyor sorumsuz degilm
Diyor

Bunalan, evde huzur bulmayan, buldurmayan , sürekli mizmizlanan , şikayet eden, emrivaki isteklere bulunan biri varsa evde kim olsa sorumsuz davranır.

Kimseyle anlaşamıyorsaniz bir dönüp bakın kendinize.
Doğumdan sonra olduysa o zaman destek alın.

" Benden çaresiz olan sanmıyorum ki olsun " cumlenizden bile anlaşılıyor her şeyi nasıl büyüttüğünüz.

Ne dertler var. Ne hastalıklar. Evladımız hasta değil, yatalak değil , siz de öyle. Çaresiz derdiniz yok.
Hepi topu gece uyumayan bir çocuğunuz var.

Lohusslik çok zor bebek bakmak çok zor .ama 70 yaşındaki kadının size yardım etmesini bekleyemezsiniz.sizin bebeginiz sorumluluk sizin ve esinizin
hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edin sıkıntılı durumumuz devam ediyor.

bir daha asla kredi çekmeyin. Borçları yoplayayım tek yerden ödeyeyim demeyin, insan battıkça batıyor.
Maaşlarınız ne kadar bilmiyorum, elinize ne kalıyor ama önce kredi kartlarını kullanıma kapatıp kendinizi ondan kurtarmanızı tavsiye ederim. Başka türlü çıkamazsınız bu işin içinden.
Temizlik için kendinizi hırpalamayın bütün evi günlük süpürseniz ve şöyle bir silseniz yeter bence. Kaç dk sürebilir ki bu?
Size kimsenin yardımcı olmayacağını düşünerek devam ederseniz biri yardım edince sevinirsiniz. Ama siz herkesin yardım edeceğini düşünüp kimseden bir şey görmeyince dibe çökmüşsünüz.70 yaşındaki anne ve 16 yaşındaki görümce kendine baksa kafi, bunlardan ufak tefek şeyler dışında bir şey beklemeyin.
Çocuk sorumluluğu ağır gelmiş belli ki ama illa ki büyüyecek düzeni oturacak. Bence şu an boşanmayı düşünmeyin olan size olur. Eşiniz yine çöpsüz üzüm gibi hayatına devam eder, siz 5 kuruşsuz, anne evinde sığıntı gibi kalırsınız. Bunu niye söylüyorum sizde de hata olduğu için, yoksa boşanın derdim. Biraz sakinleşin borçları toparlayın siz de hafiflersiniz. O zaman bakarsınız duruma.

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edinselen.cakmak@tr.ey.com sıkıntılı durumumuz devam ediyor.
hemen cevap verıcem dıye uğraşmamam lazm. bunu sonra konusalm dıyebılırım. veya du bakalım olabılır dıyebılırım.
bu arada gun ıcınde kurduğum pozitif ve negatif cumlelerı yazmak da super fikir!!!
Şimdi sen kvye git bence, anne durum böyle böyle ben çok stresliyim bizimle kal biraz bana yardım et sonra gidersin de
daha once defalarca cagırdık hatta dogumgunumde aksam gelıp kalırmısın bız bıyerlere çıkalım demıstık. ben babanı görümcen nası bırakıyım cocugum okul okuyo ona dıyet beslenmesı fılan hazırlıyorum baban gelınce kım yemek hazırlıcak gibi bahaneler sundu. hıc gelıp kalmadı. ben de onu daha once evden filan kowmustum olaylayızı gelmez yani

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edinselen.cakmak@tr.ey.com sıkıntılı durumumuz devam ediyor.
kreşe versem bıle once yarım gun verılıyor kım gıdıp alacak yanı yokuşta oturuyoruz kreşler hep yukarıda ınanın ne annem ne babam kreşten gıdıp almaz kreşler hem pahalı hem bı de servıs paras mı verecegm.

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edın sıkıntılı durumumuz devam ediyor.

Bir psikiyatra gidin.Sanırım depresyondasınız .
hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun. lütfen bebegıme ve bana dua edın sıkıntılı durumumuz devam ediyor.
depresyon tanısı ıle tedavım devam ediyor.

inşallah lohusalığınızda bu eşinize katlanabılırsınız cunku cok zor. yardım almadan onun orda rahat rahat oturduğunu elefnda oyun oynadığını vs goruyosanız ve uykusuzsanız cok zor. Allah sızın de yardımcınız olsun erkekler böyle demek

depresyona sığınmayıp cozumler bulmaya calsyorum bebegım ıcın bol bol temız havaya çıkarıp dolaştırıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…