doğumu bekleyen kasım anneleri

kanama durdu...
ağrılar kesildi..
akşam en rahat uykularımdan birini çektim...
anlamadım ne oluyor yaa...
ben akşama hastane yolcusuyum derken hiç bişeyim kalmadı...
acaba psikolojik olarak doğumdan korktuğum için bebek gelmiyor olabilirmi...bugün artık 40+4 olduk...
bi de içeride kaldıkça bebek kilo alıyor..doğurmam zorlaşacak..
kakasınıda yapabilir..o zaman zehirlenir diyorlar..off kafam çok karışık..
ver suni sancıyı kurtar beni diycem en sonunda doktora galiba....

karamiocum haklısın bekle bekle sıkıldık artık ama vardır bu doktorların bı bıldığı deyip sabretmek lazım. Çünkü gebeliğin başından beri takibimizi yapıyolar, bizim durumumuzu onlar daha ii bilir sanıyorum. Çünkü kımını doğum tarıhınden 2-3 hafta önce sezeryanla alırlarken kimini de son anına kadar bekletıyolar hatta tarıhın gecmesini bile bekliyolar illa bebek kendi gelsin diye...
beni de bekletiyo artık dayanamıyorum ama ne yapalım. bugun kendımı sokaklara atıcam hava da guzel vakıt cabuk gecer belki...
sabır sabır ya sabır...

kanama durdu...
ağrılar kesildi..
akşam en rahat uykularımdan birini çektim...
anlamadım ne oluyor yaa...
ben akşama hastane yolcusuyum derken hiç bişeyim kalmadı...
acaba psikolojik olarak doğumdan korktuğum için bebek gelmiyor olabilirmi...bugün artık 40+4 olduk...
bi de içeride kaldıkça bebek kilo alıyor..doğurmam zorlaşacak..
kakasınıda yapabilir..o zaman zehirlenir diyorlar..off kafam çok karışık..
ver suni sancıyı kurtar beni diycem en sonunda doktora galiba....

canım bende son zamanların en rahat uykusunu uyuduğum gecenin arkasından doğum yaptım, seninde öyle olabilirmi acaba??

kizlarrr bizde dr dan geldik bugun.cok sukur suyu nst sonucu iyi cikti.dr c.tesiye tekrar gel dedi.sali artik son gun dedi.saliya kadar gelmezse suni sanci yapariz dedi.bize de yine beklemek dustu.bu arada basasagi donmus artik kanala girmis dedi.ben donermi daha dedim.imkansiz dedi.bu koca govdeyi donderemez dedi.donderse sende hissedersin cok aci verir zaten dedi.bende acaba biri gelsin beni alsin diyemi bekliyo hocam dedim.dr guldu.sen solede gelsin artik dedi.diyom diyomda beni dinleyen yokki dedim.

slm kızlar bizde bu sabah doktorumuzla görüştük ve cuma günü sabah 7.30 a ameliyat için saatimizi aldık,eğer benim minik sıpam cumadan önce gelirse normal yapacağım ama gelmezse cuma sabahı allahın izniyle miniğime kavuşacağım:)

slm kızlar bizde bu sabah doktorumuzla görüştük ve cuma günü sabah 7.30 a ameliyat için saatimizi aldık,eğer benim minik sıpam cumadan önce gelirse normal yapacağım ama gelmezse cuma sabahı allahın izniyle miniğime kavuşacağım:)

canım benımde 40-1 bugun neden cuma senın ,benımde cuma kontrlum var ama son ana kadr beklemeyi dusunuyorum

Herkese merhaba,
Dun doktora gttim. Herşey yolunda şimdilik çok şükür. Pazartesi bir daha çağırdı.. Duruma göre belki sezeryana alabilirler anladığım kadarı ile..
Sanırım haftaya bebeişim kucağımda olacak..
Allah hepimize nasip etsin..

Sizlerden haberler nasıl?

kizlarrr herkese selam.bizim artik son kontrolumuz c.tesi olcak.bugun 40+2 olduk.saliya kadar oldu oldu olmadi saliya suni sanci verecekler.ins normal dogar oglusum.en kotu ihtimalle sali gunu anne oluyorum son 5 gun.gel teskere gel... : - )

arkadaşlar Allah yardımcınız olsun artık çook yakınsınız bebişlerinize:))
ben bişi merak ediorum:rutin kontrollerinizde bebekleriniz günündemi ilerliodu yoksa geriden mi geliodu?benim kızım geriden gelio,geç döllenme dedi doktorum da merak ediorum doğum tarihim ileriye gitti şimdik!!

arkadaşlar Allah yardımcınız olsun artık çook yakınsınız bebişlerinize:))
ben bişi merak ediorum:rutin kontrollerinizde bebekleriniz günündemi ilerliodu yoksa geriden mi geliodu?benim kızım geriden gelio,geç döllenme dedi doktorum da merak ediorum doğum tarihim ileriye gitti şimdik!!

cnm bana da dr um rutin kontrollerde sata gore 1 hafta ilerde diyordu ama maalesef bebisim gelmekte hala direniyor.ben 1 hafta once olur diyordum.ama bugun 40+3 olduk hala gelmeye niyeti yok kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yarin son kontrolum olcak.saliya kadar gelmezse suni sanci verilecek ama artik canima tak etti dogrusu seytan diyo git yat bicagin altina al kucagina bebisini :emir_bebek: hihoyyythihoyyyt

cnm bana da dr um rutin kontrollerde sata gore 1 hafta ilerde diyordu ama maalesef bebisim gelmekte hala direniyor.ben 1 hafta once olur diyordum.ama bugun 40+3 olduk hala gelmeye niyeti yok kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yarin son kontrolum olcak.saliya kadar gelmezse suni sanci verilecek ama artik canima tak etti dogrusu seytan diyo git yat bicagin altina al kucagina bebisini :emir_bebek: hihoyyythihoyyyt

gerçekten anlamaya çalışıorum seni,ben şimdi bile dayanamıorum bazen(34+3 üm)
umarım sağlıkla salıya kadar gelir bebişin soonada doğum hikayeni okuruz ağlaya ağlaya:))
Allah bi avazda kurtarır işallah:nazar:a.s.

eveeeeeeeeeetttttttt yine ben ve yine bişey yok....
açılma 2 cm olmuş...sancı yok gibi bişey.......
apartmanın merdivenlerini bugün 4 sefer inip çıktım...
40+5 olduk....
cumartesi son nst...
olmazsa pazartesi kesin suni sancıyla doğum...
hala doğumu bekleyen herkese Allah kolaylık versin...
bu kadar beklemeye inşallah çok kolay doğumlar nasip eder Allah bizlere......

Yok arkadaşlar, ben az önce karar verdim, doğumu bekleyen Aralık annelerini takip edeceğim artık. kafamçokkarıştı

Bu ne kızlar yaaaaaa :tomato:

Gelemedi bir ogluşum.. :sm_confused:

Allah hepinize hakkımızda hayırlısını versin :Saruboceq:

Ya sabır.. :Saruboceq:

cy2006 bende bugün seni göremeyince kesin doğuma gtti dedim ama doğuramamışsın hala cnm:)doğumu bekleyen herkese hayırlı doğumlarr...

merhaba kızlar.herkes doğurdu sanırım yavaş yavaş.henüz doğuramayanları bekleriz topiğimize.bizde bekliyoruz.allah yardımcımız olsun

geliyoruz sekerım artık bizi bu topıc kesmedi.... doğuramıyoz daa napalım:)

eveeeeeeeeeetttttttt yine ben ve yine bişey yok....
açılma 2 cm olmuş...sancı yok gibi bişey.......
apartmanın merdivenlerini bugün 4 sefer inip çıktım...
40+5 olduk....
cumartesi son nst...
olmazsa pazartesi kesin suni sancıyla doğum...
hala doğumu bekleyen herkese Allah kolaylık versin...
bu kadar beklemeye inşallah çok kolay doğumlar nasip eder Allah bizlere......

pazartesi aralık oluyor
hoşgeldin aralık annelerine o zaman canıma.s.
tüm hepinizi bekleriz arkadaşlara.s.

cy2006 bende bugün seni göremeyince kesin doğuma gtti dedim ama doğuramamışsın hala cnm:)doğumu bekleyen herkese hayırlı doğumlarr...

Nerdeee Piraye'cim..
Senin kız yaşına girecek benim oglan daha dogmadı.. :çok üzgünüm:
Valla Aralık'ta kac gun gecer bu sekilde bilinmez.. kafamçokkarıştı

Off ya offfff! :eek:klava:

Doguma gidersem haber veririm insallah.. :Saruboceq:
Donunce de yazarım kısmetse hikayemi.. :Saruboceq:
Merak edenlerden Allah razı olsun.. a.s.

ay ben daha var mı doğuramayan diye bakim dedim ama varmış allah yardımcınız olsun

X