Doğum Yapan Ekim Anneleri

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
2.094
5
1=DİAMOND
ÇINAR 8 AĞUSTOS...........1300GRSEZERYAN 29.hafta
2=ÖZLEMEHM
ARDA KEREM 29 AĞUSTOS---------2546GRNORMAL:hooray:35.hafta

3=ÇAKILTAŞI_M
ÖZGE 15 EYLÜL----------------------- 4150GRSEZERYAN 37.hafta

4=ARZULANKA
BEREN 16 EYLÜL............3150GRSEZERYAN 35.hafta

Son düzenleme:
dün saat 8 de hastaneye yattı canımm..
yani dün yaptı doğumunu inşallah ama daha detayları alamadıkşakkıdı

vay be bizimde böyle bi başlığımız oldu ha sonunda,insanın inanası gelmiyo,10-15 güne kadar liste uzamaya başlar

destrinacım yanına haftalarınıda yazsaydık.acelecilerle tembeller die:))

çakıltaşım ve özlemehm ikinizi de tebrik ederim, allah analı babalı büyütsün inşallahhihoyyyt

bu arada bu başlığın açılması beni heyecanlandırdı yaff:bbo:

hihoyyytewt yaaa bu başlık benide heycanlandırdı. bu arada bu ekim anaları nereye kaçtı diodum. yeni açılan başlığa kaçmışlarr

ayyy inanmıyorum demek bizdende erken gelen ekim bebişleri çıktı hee,birden heyecan bastı doğan bebişlerimize ve annelerine uzuuun uzuun hayırlı sağlıklı ömürler diliyorum.merak etmeyin kızlar bir 2 haftaya kadar listemiz uzar benimde 3 haftam kaldıı ayyy çok heyecanlıyım..

ama dıamond hariç pek premature çıkmadı ekım annelerınden bu guzel bırsey hepımız hemen hemen 35 haftamıza gırdık ve premature bebek olma rıskını atlattık

eger bir terslik olmazsa ekim ayinin en sonuncu annesi olucam 30 ekim :) insallahda oyle olur ya ben cok korkuyorum dogurmaktan bazen acayip bir korku sariyor beni kabuslar gormeye basladim Allahim sen benim gibi korkan tum annelere yardim et amiiin

Son düzenleme:
kızlar ablamıda(arzulanka) ekleyin listeye
yeğenimin adı BEREN
16 EYLÜL 2008-Saat.12:52
3.150 gr-50 cm doğdu

Erkenci ekim bebekleri hoşgelmiş aramıza. Annelerine şifalar, bebişlerimize hayırlı ömürler ...

Doğum yapan annelerin gözü aydın olsun

Ben sanki hiç doğum yapmayacakmışım gibi geliyor.Ekim'in sonu diyoruz ama
inşallah o vakte kadar bekleyebiliriz.:CüvCüv:

Ay kızlar ben de korkmaya başladım, kimbilir ne zaman gelecek bebişlerimiz Allah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin,amin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…