Doğum yapan 2009 ocak anneleri

maşallah waterfull oğluşuna allah nazarlardan saklasın.............

41 kere maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

5100 peki 2009 nisan annesi olarak neyle nasıl beslendigi paylaşabilirmisin canım.....

neler yedinde bu kadar besledin bebişini

allahım analı babalı büyütsün............

yeni doğum yapanlar gözünüz aydın birkaç gündür giremiyorum internete bilgisayarımızdaki problemden dolayı... bende cuma günü yapıcan inş. doğumu normali beklerken bugün doktor alt muayenede sezeryan dedi... catı darlığı varmış bizde cuma günü aldırmaya karar verdik....
waterfull maşallah senin bebiş pekbi tontişmiş. Allah nazarlardan saklasın

Kıslar bizide ekleyin listeye....

12 Ocak, 40 hafta, normal doğum....

3200 gr, 50 cm boyunda doğdu Aybüke Nurum....

doğum hikayemizide kendimizi biraz toparlayınca yazacağız. Şimdi emme konusunda sıkıntılarımız varda....

bu aradfa ağrısız doğumu tavsiye ediyorum... özellikle dikişler için....

geride kalanlarında Allah yardımcısı olsun....

maşallah waterfull oğluşuna allah nazarlardan saklasın.............

41 kere maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

5100 peki 2009 nisan annesi olarak neyle nasıl beslendigi paylaşabilirmisin canım.....

neler yedinde bu kadar besledin bebişini

allahım analı babalı büyütsün............

Canım, herhangi özel birşey yapmadım.Hergün süt veya yoğurt 2-3 bardak kesin içiyordum. Protein olarak hergün 1 yumurta kesin, balık yemeyi pek sevmediğim için hergün 2-3 ceviz yiyordum.Gerisi normal evde yaptığımız ogünkü yemekler. Farklı olarak özel birşey yapmadım bunların haricinde.
İnşallah senin bebişinde beslenir, sağlıklı bir bebişin olsun canım gerisi önemli değil.

Herkese merhaba
Tum dogum yapmis annelerin gozu aydin olsun, Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin.

Benim bir sorunum var. Benim kiz surekli emmek istiyor. agzindan alamiyoruz memeyi. cigligi basiyor. Sutun yetmedigini dusundum birara ama kilo almaya baslamis. tum gece gogsumde bende uykusuzum tabi. BU sizdede oldumu ne kadar sure sonra duzelir. :uhm:

Herkese merhaba
Tum dogum yapmis annelerin gozu aydin olsun, Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin.

Benim bir sorunum var. Benim kiz surekli emmek istiyor. agzindan alamiyoruz memeyi. cigligi basiyor. Sutun yetmedigini dusundum birara ama kilo almaya baslamis. tum gece gogsumde bende uykusuzum tabi. BU sizdede oldumu ne kadar sure sonra duzelir. :uhm:

canim benim oglumda öyle ben pompaliyorum biberondan daha cabuk icip gece rahat uyuyoruz tavsiye ederim :ecrin_bebek:

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm...........Batuhan
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm......Ege Kaan
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm......Elvin Naz
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm......Doruk
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1.............Sezaryan..........2770 gr..........48.5 cm.....Liya Ceylin
Bilge1981.........23 aralık.................................Sezaryan............2550 gr.............45 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm......Berrak

İnanna....................25 aralık..........38+2.............Sezaryan.........2600 gr.........48 cm......Nil
Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr......??cm......Ege
İnaysa....................26 aralık...........38+3.............Sezaryan.........3200 gr......?? cm.....Çağan
Dekaraca..............26 aralık...........38+0..............Normal..........3620 gr........50 cm
Sheeda...................27 aralık............38+4........Sezaryan..........3330 gr..........50 cm
Glabella..................28 aralık............38+4.........Sezaryan........4230 gr...........53 cm
Cidy........................01 ocak............37.............Sezaryan........3260 gr...........51 cm......Efe Altan
Miniğimm............01 ocak..........39+0.........Sezaryan...........???.............??cm......Naz
Ekinsu..................02 ocak..............40+1.........Sezaryan...............3870gr........52 cm......Meriç Onat
Montesori..............02 ocak..............38+5...............sezaryan...3200 gr.........49 cm......Metin
Blooms.................02 ocak..............40+1...............sezeryan...3750 gr.........51 cm......Ahmet Emir

Rüyagibişeker........02 ocak..............38+3........Sezeryan....3880 gr.........52 cm...........Başar
Marsg.................03 ocak.............????.........Normal.......3530 gr.........53 cm.........Ezgi
Durusuuuu..........03 ocak............38+1.........Sezaryan......3490 g..........50 cm........Ece
Aslımıbeklerken.........5 ocak..........38+3.......Sezaryan.........3020 gr.......Aslı Defne
Talya..................07 ocak..............38+6...............sezeryan....3090 gr........50 cm..........NAZ
Bushra25..............08 ocak..........38+5.......Sezaryan.......3400 gr......53 cm.....Yiğithan
Waterfull................09 ocak.............41+1.........Normal.......5100 gr........56 cm..........Egehan Ali
Nohcoy................12 ocak..............40+0...........Normal.........3200 gr.........50 cm......Aybüke Nurum
ReyhanKarakaş.........16 ocak.......40+4......Sezaryan........4160 gr.....53 cm:nazar::nazar::nazar:..

Son düzenleme:
Maşallah bebişin çok tatlı allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

maşallah durusu kızın çok tatlı.bu bebişlerin hepsi birbirinden tatlı maşallah...bak bak doyamıyorum..

dogum yapan arkadaslari tebrik ediyorum,Allah anali babali saglikla büyütmek nasip etsin insallah uzun ömürle beraber....

su listeye bir de ben girseydim hayirlisiyla baska birsey istemiyorum.

arkadaşlar ben mart anne adayıyım hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin allahım. bir avazda inşallah. bebişlerini kucağına almış annişlere de hayırlı uğurlu olsun sağlıkla ve analı babalı büyüsün diyorum. umarım vatana millete hayırlı evlat olurlar.

teşekkürler kızlar darısı bekleyen tüm anne adaylarının başına:ecrin_bebek:rabbim hepimizin meleklerini korusun:Saruboceq:

doğum yapan anneleri tebrik ediyorum . Allah analı babalı büyütmek nasip etsin insallah .sağlıklı huzurlu bir ömür geçirsin bebekleriniz ve Allah hepsini korusun . onlar bi melek ... darısı bize insallah :)

kızlar bende sonunda ogluma kavustum:teytey::teytey:.. darısı sıradakilere
16ocak 2009 sabah saat 09;15 sezeryan dogum
oglumun kilosu; 4.160
boyu; 53cm
en kısa zamanda dogum öykümüzü sizlerle paylasıcam iyi aksamlar

X