doğum yaklaşırken

kızlar bugunlerde hep temmuz annelerını goruyorum yuz olarak deıl ama ısım olarak doguruyoruz teker teker

bende varmıyım sırada kız sırnaşık şey

yaa bende gördüm rüya biri daha benden önce dogurmalı sanırım bu bereno bir kişi doguruyor ardından sıra bana geliyordu temmuz annelerinde hayırlısı artık rüyam cıkcakmı bakalım :sm_cool:

bbakalım cıkacakmı kız saka maka az kaldı kendımı cok agır hıssedıyorum penguen gıbı

dun yavrumu 4 kere hıçkırık tuttu zannettım kı cıkacak ne kadar hareketlıydı yahu

az kaldı hafsaa vallahi yaa bugün ben doguramıycakmışım gibi geldi sanki günümü bekliycem normal dogum yapıcam neyse yarın daha net bir sonuc olucak elimde
off bende yeni kalktım daha kahvaltı yapmadım kahvaltımı yapar gene gelirim kızlar...

he kizlar sizin ne guzel az kalmis
rabbim sag selim kucaginiza almayi nasip etsin
ondan sonra siz gidin siranizi bize verin demi :)
hayirlisi olsun bakalim

ay ben "akilli" yatmadan önce 1 litre su ictim .. abartmiyorum en az 20 defa tuvalete kalktim..
yatmadan bi kac saat önceye kadar su icmein ..benden tavsiye :roflol::roflol:
uykuyu biraktim bi yana ..o yataktan yuvarlanarak kalkmak ..öldüm bittimmmm

ay ben "akilli" yatmadan önce 1 litre su ictim .. abartmiyorum en az 20 defa tuvalete kalktim..
yatmadan bi kac saat önceye kadar su icmein ..benden tavsiye :roflol::roflol:
uykuyu biraktim bi yana ..o yataktan yuvarlanarak kalkmak ..öldüm bittimmmm

AY HİÇ SORMA VÜCUDUMUZUN MERKEZİ GÖBİŞLER.
YUVARLIYOR BİZi ORADAN ORAYA....
BEN ARTIK YATMAKTA BİLE ZORLANIYORUM.

en komigide o zaten...
artık yuzustu zaten uzun zamandır yatamıyorum, son haftalarda sırt ustu de yatamıyorum...sağa dönuyorum kemiğim batıyor...dönmek zaten işkence, her yer kocaman....bide penguen gibi yurumek de var...:roflol:

Evet Kizlar Yaa Gece Her Dönmemde Uyaniyorum çok Fazla Ağrim Oluyo Sanki Alttan Her An Bişey çikacak Gibi Sürekli Sancim Oluyo Kemiklerim Sanki Birbirinden Ayriliyo Of Of Iyice Hantallaştik Mi Ne

evet kızlar ya bende o dert var işte gunduz su içemıyorum gece 10 bardak uyku kalırmı kalmaz tabı

ıkı gundur 5 saat uyuyorum benım halım ne olacak ya delıksız uyumayı ozaledım bebekte olacak bundan sonra nah uyurum uyku haram artık

Canım Hafsacıım ınsanın psikolojisi de bozulur uykusuz kalınca..Gunduz uyumayı denesen..Bebek olunca uyursun korkma karnındaki sıkıntı gecmiş olacak hepimizde uyku problemi oluyor az veya cok. bebişini de 2 saatte bir beslesen alırsın gene uykunu su ankinden daha rahat olursun bedenen moralini bozma canım benim

yok canım o anca toparlanıyordur sezeyan ya hastaneden bıle çıkmamıstır daha

bugun bebegım cok hareketlı dehset bı sekılde hemde sankı cıkacak ya

bugun bebegım cok hareketlı dehset bı sekılde hemde sankı cıkacak ya

şekerim bana hergün çıkcakmış gibi geliyo ama nafile. bari sen doğur sıramı verdim gitti sanasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

X