Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

Doğru söylüyorun canım demekten bişey olmaz

sen bidene canım merak etme inan göğüslerim sızlıyor sütten gidicek diye korkma hiç. sen Allah rızası için tut Ona teslim ol O en iyisini bilir zaten:)))

evde olsaydım bende tutardım kızlar ama işe başladım zaten sık sık emziremiyorum sütüm azalır diye tutmadım yani yemek yiyemicem diye değil... bu arada 2.karma aşı zamanlarımızda yaklaşıyor bizim ayn 15 inde

Ya aslında bende oruca başlamayı düşünüyodum ama oğlum şimdi daha sık emmek istiyor, bazen yeni emmiş olmasına rağmen bir süre sonra ağlamaya başlıyor herşeyi denedikten sonra tekrar emzirmek geliyor aklıma ondan sonra sakinleşiyor ve gündüzleri daha huysuz..6. ayımız dolsun bende günde 1 saat koşu bandına çıkmayı planlıyorum..Birazda şekerli şeylerden uzak durursam veririm sanırım..Zaten doktor 6. aydan önce çok yoğun egzersiz yapma demişti şimdi oğlumda kucak istemeye başladı onunla uğraşmak egzersiz gibi geliyor :)))

deryacım bana sağlam bişey olcak 2 çocukla kırılgan bişe işim görmez ancak gözlükçüyü zengin ederim :))) kırılmaz olandan alayım onlar incemi oluyo estetik??kemik kullanamıyorum da benim şimdiki eski model sayılır üstte çerçeve var altta misina ipi var ya o modellerden oval gibi şeklide..sen bana kaliteli bir marka ve fiyat söyle gözlükçü kazıklamasın beni.
:1hug:[/QU

yaseemin sağlam birşey istiyorsan polikarbon camlı faset gözlük alabilirsin. onlar %40 a yakın inceltilmiş oluyor.şimdi marka ismi vermem doğru olmaz. çünkü bir markanın modeli sende iyi durur yalnız benim yüzümde kötü durur. seni yanlış yönlendirmek istemem. öncelikle yüzüne yakışanı bulmamız lazım. kaliteden ziyade estetik daha önemlidir. öptüm. camın fiyatını istersen verebilirim.. ama numaralarını söylemen lazım. numarana göre değişir...sengözlerimebaksanab

bugün tartıldım hala aynıyım yaa bi gram bile gittiği yok. 60 kiloda takıldım.spor yapmayı bıraktım belki ondandır.bugün tekrar başlıyayım barı tabi oğlumdan fırsat olursa.

60 ı görsem bayram etcem bacımmm doğumdan sonra sadece 3 kg verdim.. 63 te takılı kaldım.

3 kilo çok az değil mi?yani zaten bebek okadar doğuyor,bunun suyu falan var.yoksa yanlış mı anladım.doğum kiloları gittikten sonra ekstra mı 3 kilo verdin. doğumdan bu yana benim 14 kilo gitti.

Benim kilomda hiçbir değişiklik yok...yine aynıyım..yapıştı bu yağlar bana:1ninca:

Dün gece ölçtük Tuğbayla göbüşümüz tam 83 cm

Uzun bir sure bu topige girmeme karari aldim :dilcikar: Ya kizlar gobegimi olcmeye cesaret edemem,yikilirim....O kadra diyete ve spora bir gr oynamadiginami yanayim,siizn su dert ettiginiz 60li kilolara mi yanayim .ben suan 70-75 arasi olsam fakire fukaray sadaka dagiticam..senağlamasenağlama Sizin kilolari duydukca ben bunalima girdim ,hele siizn uzuldugunuuz gordukce kendi kendime olmem lazim ya da kara carsafa girmem lazim ,utan utan bu kilolarla hala dolasabiliyorsun diyorum..
Ben acaba su diyet,spor,parafinli korseye ilaveten + birde maydonoz suyuna ve de + elma sirkeli karisima mi baslasam.....Kizlar maydanozu sadece kaynatip iciyormuyduk?Peki su elma sirkesine bal mi konuyordu sadece....ACIL YARDIMMMM
Yasemin sen ne durumdasin?Var mi kilo kaybi?Ben yalniz miyim yoksa?

=

Dün gece ölçtük Tuğbayla göbüşümüz tam 83 cm

kız 83 değil 87 di ikimizinkide! 4 cm kırpmışsın sen.:lepi: aaah aaah 60 lardaydı bizamanlar eksiğim vardı fazlam yoktusenağlama

amaaaan mercanında morelini bozmıyalım. boşver elifciğim ya mercanla çektirdiin o gözlüklü resimde fiçte fena gözükmüyorsun çok güzel ve zayıf çıkmışsın. ama profilindeki resimden hiç bahsetmek istemiyorum yanlış anladım heralde o sen değilsin çünki hiç benzetemedim mercanla olan resmine:uhm:-tatlicadiarzu- foto montajmı yoksa kıııs:CüvCüv:

Profil dedigin hangiisi acaba?Mercanin kayrayi salladigimi?O annemin minnacik bir kismi...Mercanla olan resimde de fazla bir yerim cikmadigindandir sırnaşık şey Zaten o resimden 15gun sonra hamile kalmistim....Suan o kilomdayim ama nasil oluyorsa karnim daha bir kocaman ve kiyafetlerimin hc biri olmuyor..Ama kilo ayni kilo_Oturup agliyasim geliyor..

yok o değil galiba kayranın mevlüdü saçların filan yapılmış kayranın üstündede cicili bicili elbise var. nercanlakinde daha zayıf gözüküyor yüzün. bide genç kız gibi maşşallah çok güzel çıkmışsınız ikinizde orda. amaaan boşverya gidecek elinde sonunda kilolar az kaldı 2 ay daha geçsin de bakalım kalanla ederiz mücadeleyi. sen şimdi hamile kaldığın kiloya düştünmü?

Ya inanamıyom millet kilo vermeye başlamış ben hala 70-72 arasında gidip gidip geliyorum ...Benimle aynı gün doğum yapan bir arkadaş 58 le hamile kalmıştı şimdi 60 kiloya düşmüş diğer 55 le hamile kalmıştı benden sonra doğum yaptı şimdi o da 60 kilo kafayı yicem offf ya şu 6 ay bi dolsaydı artık:çok üzgünüm:

Ridacim masallah ne guzel kilo vermen.Bende oruc tutuyorum ve nerdeyse hic bir sey yemiyorum,suyla karnim doyuyor ve sporada devam ediyorum ama 1kg ya oynadi ya oynamdi.Bu isten bisey anlamadim.O soyledigin corbayi bende cok sik yapiyorum .Ramazan sonrasi baslayayim bari.....Birde su elma sirkesini neyapiyorduk,balla mi karistiriyorduk?Baska bir sey varmiydi????

elifcim, Allah orucunu kabul etsin ayrıca teşekkür ederim bende hemen farketti verilen kilolar hemen önceki kıyafetlerimi denedim..gerçekten de oluyor ama sıkıyor..zaten kıyafetlerimi hep bir beden büyük alırdım ben..dün iftara davetliydik...eski kıyafetlerimden birini giyindim.. ooo çok güzel olmuşsun kilo vermişsin..dediler hatta teyzem gururumu okşayan bişey söyledi..çok mutlu oldum..
dedi ki...kız çok tatlı olmuşsun canım kaynadı gel seni bi öpeyimmmm
:)))
Aman Allahım ne büyük bir mutluluk tarif edilemez..aylardan sonra kilolarımla ilgili duyduğum en can alıcı sözdü..bu bana biraz doping oldu doğrusu..kendimi iyi hissettmeye ve beğenmeye başladım az da olsa..
çevremizdeki insanların görüşleri ne kadar etkili yaşamımızda değil mi?
canım sen de kilolar konusunda canını sıkma..senin ikinci çocuğun biz ikincilerden sonra ne kadar olacağız bakalım...benim yengem şu an hamile 50 kg ile hamile kaldı 61 kilo ve 2-3 hafta sonra doğum yapacak..bazılarının bünyesi farklı işliyor..görsen nasıl yemek yiyor ama kilo alımı yok..aldığı 10 kg da bebekle gider bir ay içinde de eski formuna döner..yapacak bişey yok..bazılarımız çok şanslı..ben kendimi öldürüyorum..4 ay da 2 kg gitti diye sevindirik oldum..kaydirigubbakcemile2

elifcim istediğin elma sirkesi zayıflama için tarif:
bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi, 1-2 tatlı kaşığı bal 3 öğün yemeklerden önce içilmesi gerekiyormuş..(kilo kaybetmek isteyenlerin yemeklerden önce içmeleri gerekiyormuş.aksi takdirde işe yaramıyormuş)
bu şekilde içildiğinde, gaz problemine, şişkinliğe, öksürüğe, kabızlığa, ergenlik sivilcelerine,yüksek kolestrole, boğaz ağrısı ve ses kısıklığına da iyi geliyormuş..benden söylemesi..sirke zayıflatırken bu tür şikayetleri olanlar için de doğal bir ilaç..

Son düzenleme:
kızlar sizden heveslenip ben de ölçtüm belimi.63 tü hamileikten önce.şimdi 76 olmuş.

3 kilo çok az değil mi?yani zaten bebek okadar doğuyor,bunun suyu falan var.yoksa yanlış mı anladım.doğum kiloları gittikten sonra ekstra mı 3 kilo verdin. doğumdan bu yana benim 14 kilo gitti.

ben yanlış telafuz ettim canım ya. ben 56 ile hamile kaldım 77 kilo ile doğuma gittim. doğumdan geldiğimde 67 kilo idim. 3,5 ayda 3 kg vermişim.. dün arkadaşda çekildim 62 geliyor. ama 2 kilo eksik çekiyor dediler... o zaman 64 oluyorum. eve bi tartı şart oldu gari... yani toplanda 21 kg aldım. 10 kg doğumda verdim 67 şimdi 62 mi 64 mü karar vermiş değilim :roflol: tartı alam bari yaaa..
gerçi geçen biri dediki ooo kilolar gitmişş. aman da bi keyfim yerine gelmiş anlatamam. ama teyzemler falan göbeğe bak içinde bi tane daha var diyorlar. dost acı mı söyler bilemiyorum CADIARZU

Ya inanamıyom millet kilo vermeye başlamış ben hala 70-72 arasında gidip gidip geliyorum ...Benimle aynı gün doğum yapan bir arkadaş 58 le hamile kalmıştı şimdi 60 kiloya düşmüş diğer 55 le hamile kalmıştı benden sonra doğum yaptı şimdi o da 60 kilo kafayı yicem offf ya şu 6 ay bi dolsaydı artık:çok üzgünüm:

ebrucum işin açığı değil 6 ay dolsa 6 yılda doysa ben hareket falan yapamam kız. uğraşamam eğil doğrul . bi kere spor a ayıracağım vakitte uyurum daha iyi :nazar: zaten uykum var...kafamçokkarıştı

X