Doğum sonrası ilişki korkusu

Evet ben de çok okudum ama deri altı ya bi tık korktum ondan
ben daha cocuk defterini acmadigim icin oyle uzun soluklu hormonlar yerine dkh kullaniyorum. ama cocuk defterini kapatinca bu deri alti implantlari yaptirmayi düşünüyorum.
bu arada sana cok güvenli bir korunma yontemi vereyim
dkh kullan, eş kisisi kondom kullansin ama bosalirken geri cekilsin, o arada da takvim kullan, yumurtlama zamanlari riskli zamanlarda kardes kardes oturun :)
daha da mucize olmazsa gebelik olmaz

Süpermiş yaa bak anca böyle içim rahat eder işte ama yumurtlama zamanını nasıl hesaplayacağımı bilmiyorum artık malum neredeyse 2 yıl hamilelik ile ben regl olmayı unuttum

Vallahi hepsini kullanıyoruz bence korunmayı beceremiyor bazıları. Yani ilaçla korunuyorsa düzenli ve saatinde içmeli. Prezervatif zamanında takılmalı vesaire
Evet ben de asla yok yarım saat bile geç veya erken almıyorum ilacı tam vaktinde her akşam 8 dedi mi yutarım inşallah böyle bir kaç kez o saate yakın uyuyacak oldum da annemlere evin anahtarını verdim 7 buçukta uyanmazsam eve gelin beni uyandırın diye

Süpermiş yaa bak anca böyle içim rahat eder işte ama yumurtlama zamanını nasıl hesaplayacağımı bilmiyorum artık malum neredeyse 2 yıl hamilelik ile ben regl olmayı unuttum
regl diye, ovulasyon diye yazarsan cok fazla uygulama var. genelde hamilelik icin sana uygun gunleri mujdeliyor:) iste o gunlerde kaçın.
ama tabii regl olman lazim once, regl süren araligin bir belli olsun ki ona gore hesaplasin günlerini

ikisinin farkı ne peki

Ne uyuması akşam 7 buçukta anlamadım.

Maşallah ya allahım sağlıklı güzel ömürler versin tek çocuk mu yoksa ikinci mi? Bi de hangi yöntemleri kullanıyordunuz
Amin cümlemizin inşallah ben tüp ligasyonu olmuştum 2 çocuğum vardı ve asla düşünmüyordum. Artı olarak çoğu kez geri çekme yapıyorduk korkumdan. Tüp ligasyonu var diye geri çekmeyi risk görmedim.

Sanırım ilk ameliyat başarısızdı. Dr. Sapanla uçak vurmuşsunuz dedi Sonra tekrarladı ameliyat. Şu ana kadar bir şey olmadı, korunmuyoruz artık.

regl diye, ovulasyon diye yazarsan cok fazla uygulama var. genelde hamilelik icin sana uygun gunleri mujdeliyor:) iste o gunlerde kaçın.
ama tabii regl olman lazim once, regl süren araligin bir belli olsun ki ona gore hesaplasin günlerini
Tam ortasını gösteriyorlar işte.bu yani.hesaplama deyince toplama, çıkarma, bölme falan yapılıyor sanki.

He evet önceden kullanıyordum o uygulamaları. Henüz regl görmedğim için indirmedim ama görmeye başladığımda direkt yüklerim telefona

içine boşalmayı bile risk görmemen lazım ne geri çekilmesi?

Tüp ligasyonuna rağmen hamilelik mi siz gerçektiniz demek çook duydum tüp bağlatmaya rağmen gebe kalanları ama ilk kez karşılaşıyorum. Yani ben seni de görünce artık diyorum ki hiçbi şey benim elimde değil dağ kadar korunma da yapsam olacak olursa olur napayım sen benim kafayı temizledin var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…