Doğum öncesi eş ailesinden destek alınmalı mı yüzgöz olmaya sebep olur mu ?

Gebeliklerimiz aynı. Hayırlı doğumlar.
Benim eşimin ailesiyle mesafeli bir ilişkim var. Aynı binada yaşıyoruz ama öyle gelim gidim planlı vakitlerde oluyor falan. Bana kimse yardım teklifinde bulunmadı. Bulunsalardı da kabul etmezdim ne bileyim pisimi pasağımı görsün istemezdim sanırım. Kayınvalidemin yardımcı hanımı gelecek bana temizlikte yardıma, onda bile stres oldum.

Biri büyü mü yaptı nedir herkes melek kesilmiş

Bence yardım etsinler, yarın bir gün bunun lafıni yaparlarsa " yapmasaydınız" dersin ben bunun lafı yapılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Görümcem İkizlere hamileyken geldi, yardım etti sağolsun.

Öncesi sonrası bilmem de lohusalık halı insana her şeyi yaptırabilir, en yakınım diyeceğiniz kişiyi bile kırıp uzebilirsiniz. Yani bu benim lohusalık tecrübem tabi sizin farklı olabilir. Sağlıkla kavuşun yavrunuza

Bende dedim siz gelmeden ben önden temizleyeyim utanıyorum 9 aydır yapamadım diye

Yaptıkları şeyleri yüzünüze vuran insanlarsa eğer temkinli olmakta fayda var. Siz istemeyin ama yapmalarına fırsat tanıyın. Ben ilk evimizi aldığımda nişanlıydım kayınvalidemle yerleştirmiştik annem kendi şehrimizde düğün hazırlıklarından gelemedi düğüne 1 hafta vardı. İkinci evi alıp taşınma hazırlığında istemedim cünkü kendim yapmak istedim bence alındılar ama kimse bir şey demedi çünkü her zaman yaptıklarını da söylerim. Kendi ailemin eşimin yanında da. Eğer sizde allah razı olsun geldiler yaptılar vs. derseniz sonradan yüzünüze vuracakları bir şey kalmaz bence? zaten siz söylüyor olursunuz.

Benimkiler her şeye koşar eder, canla başla yapardı ben ihtiyacım oldukça hep yardım aldım bu yüzden. Ama hep esime de, herkese de çok sağolsunlar dedim .

Bir yardimci abla ayarlayın onlar da başında dursun ne şiş yansın ne kebap.

Küçük bir hediye almak istiyorum zaten borçlu kalmamak için. Bakalım hayırlısı olsun.

torunun yeğenin çok şanslı onu nasıl beklediğinizi ona nasıl hazırlık yaptığınızı hep anlatıcam teşekkür ederim de. hem gönülleri alınır hem de kalkıp bunun lafını yapmalarının önünü kaparsın.

ama yaptıkları çok gönüle dokunur bir yardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…