doğum günü mevzusu

orionnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
1.746
2.096
28
kızlar merhaba,
8 ekim benim doğum günüm ve kalbim çok buruk, sebebine geleyim sizleri sıkmadan sizce kırılmakta haklı mıyım empati yapar mısınız?

ben tüm arkadaşlarımın özel günlerinde çiçek yolluyorum hatta hepsi ile alakalı hatırlatmam var telefonumda yakınsak evler filan iş yerleri öğle arası pasta alıp sürpriz yapıyorum . çevremdekileri mutlu etmeyi seviyorum . arkadaşlarım sürekli evine davet ediyor hafta sonu pasta ve kurabiye alıp gidiyorum kutlama yapacağız alkolü alıp gidiyorum . ama geçen doğum günümde bir mesajla bile kutlamadı birkaç arkadaşım çok kalbim kırıldı ama belli etmedim. ve yine doğum günüm geliyor moralim çok bozuk ben mi takıyorum acaba
kırıldığım arkadaşlarım sürekli hikayelerde birlikte çekilmiş olduğu resimlerle doğum günlerini kutluyorlar birbirinin ve bu beni çok üzüyor bu yüzden görüşmüyorum birisi ile eşime yazmış oriona mesaj attım ama cevap vermiyor herşey yolunda mı diye eşim de işleri yoğun vakti olmamıştır deyip geçiştirmiş . bu kadar mı anlaşılmıyorum ben ben neden karşı tarafa verdiğim değeri göremiyorum ? hediye beklentim yok zaten herkese yaptığı gibi bir mesaj atmakta bu kadar zor mu?

kalbim çok kırık

söyleyemez zaten üzüldüğümü bildiği için geçen doğum gününde akadaşımın ağzından çiçek yollamış bana rezil oldum kızı arayıp

Bende aynı şeyleri yaşadım bir ara herkese mesafe ve ara koydum biraz donuk kaldım ve onların yaptığını yaptım şimdi ararlarsa ararım mesaj atarlarsa atarım ilerisi yok. Böyle insanlar fazla değeri hak etmeyip başka şeyler sanıyorlar malesefki...

Neye kirildigini dan dan soyleyeceksin. Ay onlar anlasın kendi düşünsun vs olmuyor. Bak bi dahakine nasıl kutluyorlar. Ha ona rağmen kutlamadilae mi, aynısını yaparsin
o kadar kırılgan görünmek de istemiyorum ummadığım arkadaşım ankaradan kalkıp geliyor doğum günümde spriz yapmak için ama izmirdeki arkadaşım bir tuhaf

Bak o senin proboemin o zaman. Cünkü insanlar senin gibi ayni degeri vermiyor veya ayni sekilde ilgilenmiyor ve sen yumsuyorsun. O zaman kirilmana da gerek yok. Insanlari oldugu gibi kabul et
hafta içi yemeğe çağırıyor çalışıyorsun yemek yapma bana gel diye diyorum ne kadar düşünceli kız yumuşuyorum böyle böyle

Sebep doğum günü olmasada bazı arkadaşlarım için bende sorgulama süreci yaşıyorum alma verme dengesini korunması gerektiğini ne kadar değer görüyorsan o kadar değer verilmesi gerektiğini kendime kabullendirdim sende bu şekilde sorgularsan çok üzülmezsin herkese ederi kadar yakın ama mesafeli bunu koruduğunda sıkıntı olmuyor
bu arada alınmakta haklısın ama kim sende ne kadar sen kimde ne kadarsın oturup bunu bir düşün öyle davran bundan sonra hayat daha kolay oluyor

işte ben aramıyorum mevzu orda sürekli beni arayan arkadaşım soğuk konuşuyorum anlamıyor eşimle eşi de mesai arkadaşı olunca

Karşıdaki size nasıl davranıyorsa aynısını yapın. Bende verici biriyim beni kullanan insanları direkt silerim hayatımdan. Hem yapıp, hem tepki koyamıyorsanız kimseye kırılmaya hakkınız yok.

hafta içi yemeğe çağırıyor çalışıyorsun yemek yapma bana gel diye diyorum ne kadar düşünceli kız yumuşuyorum böyle böyle
Sen ne kadar çok verirsen insanlar senden daha daha daha daha çok beklentiye giriyor ama seni ve seninde beklentin olduğunu görmüyor yada görmek istemiyor çünkü kimse senin benim ve herkes gibi ince düşünmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…