Doğdun, seslendim sana Emirim gözlerini açtın, 10 saat sonra kaybettim seni annem

çok üzüldüm hatta ağladım yazınızı okuken. allah sabır versin hayırlısı olsun
allah sağlıklı bebekler nasip etsin sizebende 15 haftalık hamileyim.herşey yolunda ama çok korkuyorum
allah yardımcınız olsun

sonunu okuyamadım dayanamadım ağlamaktan anne olmadım ben ama üzülmeyin desemde ne fayda değilmi ateş düştüğü yeri yakar o size öbür dünyada kavuşacak şefaatçi olacak allah nasip edecek anne olmayı sizee buna yürekten inanın

Basınız sagolsun Allah bu acıyı kimseye Hic bir anneye reva görmesin bende anneyim 7 aylık oğlum var okurken ağladım resmen halada etkisindeyim sizi teselli edecek değilim zaten sözün bittiği yer Allah sabır versin inşaalah bir bebeğin daha olur acın bitmez ama en azından anne olmanın ne Aziz bir şey olduğunu yasarsın kimselere yaşatmasın allahım bu acıyı cok zor cok acı

Basınız sagolsun Allah bu acıyı kimseye Hic bir anneye reva görmesin bende anneyim 7 aylık oğlum var okurken ağladım resmen halada etkisindeyim sizi teselli edecek değilim zaten sözün bittiği yer Allah sabır versin inşaalah bir bebeğin daha olur acın bitmez ama en azından anne olmanın ne Aziz bir şey olduğunu yasarsın kimselere yaşatmasın allahım bu acıyı cok zor cok acı

melek annem emirin annesi yavrularımız cennette gülüp oynuyolar bundan emin ol ve için biraz ferahlasın meleklerimize senden benden daha iyi bakıyolar ve senin emirin bnm yusufum ve ismini bile koyamadığım iki yavrum bizim kurtarıcımız olacak rabbimin izniyle inşallah bize düşen onların şefaatine layık olabilmek inşallah :) rabbim tekrardan yüzünü güldürsün melek annem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…