Diyetsiz kilo verelim ve destek olalım

Üç haftada beş kilo vermeye var mısınız hatta yedi olsun garanti olsun

• Varım birbirimize mesaj atarak başarabiliriz diyete ben de karşıyım bol su içerek kürler vb

OY: 5 100,0%
  • Yokum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    5
IMG_0239.JPG
Naber kez onaltı ocak listem geliyorrr :kk77:

Diyetsiz olmaz.
Fakat basit yöntemler vardır. Burada evde yapabileceğimiz birkaç önemli yöntem verilmiş. Bitkisel kolay bir tarif. Ben aynen denemeye başladım. ayrıca kıyafetlerde dikkat edilmesi gereken yöntemlerde anlatılmış. Moralim iyi şimdilik. :)
sonucu yazarım. :)
http://www.medyatv.org/4-gunde-10-cm-incelin/

Arkadaşlar ben diyetime devam ediyorum ama buraya yaZmaya üşeniyorum hergünümü kağıda yazıorum burası kendi açtığım konu ama eğlencesiz ben kalabalık istıyorum birlik ve destekle olur bu iş zaten cuma günü inşallah atmış üçe inip hedefime ulaşıcam

27 ocak cuma
Kahvaltı 08:00!
2 activia kayısılı 211 cal
Öğle 12:20!
6 kaşık kuru fasülye 185 cal
2 kaşık yoğurt 54 cal (markasına göre kontrol ettim)
2 kaşık mevsim salata 16 cal
Akşam 17:50!
3 badem 36 cal
Toplam 502 cal
Ekstralar bitki çayı su şuan 6 ama dünki gibi 20ye tamamlıcam pul biberli kür zaten yatmaya yakın yiyorum sporumu işten yeni geldim yapıcam dans olarak

merhabalar bende yaklasik 2 aydir diyeteyim bazen kacamaklarim oldu belki 3 aksam ama kilo vermem durdu yaklasik 3 haftadir veremiyorum arasira kilo aliyorum 2 kilo aldim. dun resmen sok diyet uyguladim sabah 3 gramini vermisim aldigim 2 kilonun ikide birde basa donmenin icimde hirsi siniri var.. bu arada spora basladim. galiba beni yogurt tutuyor. nezaman diyetime yogurt ekledim kilo veremedigim gibi kilo almaya basladim. yogurduda cok seviyorum vazda gecemiyorum artik. Allah yar ve yardimcimiz olsun.

bu defa diyeten vaz gecmiycem. cok inatciyim. baska zaman olsa coktan birakmisdim. ama budefa cok hirsliyim. hormonlarim calismiyor. sabahlari 75 ml hap kullaniyorum tiroid hapi. yuksek kolosturolim var yasim 48 boyum 150 kilom su anda 71, 700 baslangic kilom 76 idi. 2 aydir siki bir diyeteyim. diyetisyenede gitim. soguk lipoda yaptirdim 9 bolgeme. incelmem sanirim soguk lipodan oldu. fakat tartida resmen agliyorum

Arkadaşlar bir buçuk aydır kalori hesabı yapıyorum kısmen ama azaltmadığım için sadece yarım kilo vermişim bravo
Dans ve yürüyüş yapmıyorum hamile kalmamı zorlaştırıyor tepinşyorum çünkü
Dün başladım kimseler YÖK die başka forumlarda takıldım bakalım nasıl olcak

X