Diyetsiz kilo verelim ve destek olalım

Üç haftada beş kilo vermeye var mısınız hatta yedi olsun garanti olsun

• Varım birbirimize mesaj atarak başarabiliriz diyete ben de karşıyım bol su içerek kürler vb

OY: 5 100,0%
  • Yokum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    5
Kız 6 bardak su çok az değil mi. yoğurt küru ise yariyor mu peki sence . Bende bugün daha dikkatli olacağım. Bakalım
Aslında geçen haftalar on on iki falan içiodum iki gündür altı içtim ama toparlıcam merak etme inşallah ne direktim yoğurt kürü etkili çünkü geçen hafta bir kilo üç yüz gram vermiştim tavsiye ederim ama midene dokunuyorsa yapma sakın

Bakalım bugün nolcak :KK43: iddiaya girmiştim eşimle geriye üç haftam kaldı beş kilo vermeliyim çok stresliyim eğer önümüz deki hafta bir kilo bile veremessem geriye iki haftam kalıcak ve o zaman iki haftada asla geriye kalan 3.700 ümü veremem anlıomusın

Aslında geçen haftalar on on iki falan içiodum iki gündür altı içtim ama toparlıcam merak etme inşallah ne direktim yoğurt kürü etkili çünkü geçen hafta bir kilo üç yüz gram vermiştim tavsiye ederim ama midene dokunuyorsa yapma sakın
1.300 mu çok güzel bir sonuç.

O o sen verirsin canım ya. 3 . 700 ne ki.
İki haftam kalmış ama nedeyse iki Aydır veremedim iki haftada mı vericem ocağın sonuna kadardı tam 13 gün var on üç gün de 4 kilo verilir mi yaa demin kustum tok karnıma su içtim çok kötü kustum napıcam ben diyet yapma m lazım

3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1. GÜN
Sabah
Haşlanmış patates ( 1 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Haşlanmış patates ( 2 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 2 kase )

2. GÜN
Sabah
Yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Haşlama patates ( 1 adet )
Yoğurt ( 1 kase )

3. GÜN
Sabah
Öğle
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 1 kase )
üç gün dayansammmm

3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1. GÜN
Sabah

Haşlanmış patates ( 1 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 2 kase )

2. GÜN
Sabah

Yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 1 kase )

3. GÜN
Sabah

Öğle
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 1 kase )
üç gün dayansammmm
Canım bildiğim kadar ile şok diyetler çok çabuk geri kilo aldırıyor. Eşinden 3 hafta daha iste bence. Yaparsın sen. Bence böyle ağır diyet yapacağına daha esnek yapsan kilo verirsin zaten . bir ayda 3 4 gider diye düşünüyorum.

Yok vermedi zaman aah ahh yedim içtim kustum şimdi de tutuştum yaa naapçamı bilmiyorum ama yarın diyete başlıyorum

13 günde vermem lazım sınırsız ymk falan yok gorceksin üç günde ölmem die düşünüyorum

Pardon onsekiz günüm var yanlış hesapladım tıka basa yediğimin üstüne dört bardak su içip şiştim ıyyy kustum

Böyle nasıl vereceksin ki. 18 gün var daha 5 günde 1 kilo versen yine gider. Bence sağlıksız beslenmeyi bırak. Tıka basa yeme . nasıl zayıflayaçaksin o zaman

Bende bir hafta dir aynı kilo da yim . demekki her istediğini yeyince olmuyor. Bende diyete giriyorum bugün.

Böyle nasıl vereceksin ki. 18 gün var daha 5 günde 1 kilo versen yine gider. Bence sağlıksız beslenmeyi bırak. Tıka basa yeme . nasıl zayıflayaçaksin o zaman
Bugün başladım ve on sekiz günde üç sekizyüz vericem diyetsiz de olur ama zaman az diyet yapıyorum

Bende bir hafta dir aynı kilo da yim . demekki her istediğini yeyince olmuyor. Bende diyete giriyorum bugün.
Aynen ben şöyle bi teknik geliştirdim aç kalmamaya çalışıyorum ama gerçi kalıyorum hihi arada bi meyve falan ben sabahtan akşama kadar neyi saat kaçta yediysem yazıyorum önümü görmek için

X