Diyetsiz kilo verelim ve destek olalım

Üç haftada beş kilo vermeye var mısınız hatta yedi olsun garanti olsun

• Varım birbirimize mesaj atarak başarabiliriz diyete ben de karşıyım bol su içerek kürler vb

OY: 5 100,0%
  • Yokum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    5
Evet bugün şimdi 30 dk spor yapıyorum öncesinde neskafe içtim ama saat onda .

2 litre den fazla su içtim . 1 litresi tarçın li

Akşam yemeğini 8 de yedim yetiştiremedim .

10 ocak salı beş bardak su bir kupa tarçınlı süt ellı dakıka yattığım yerden bacak hareketleri ve yatmadan yoğurt kürü

Benim de bugün iyiydi. 2 Litre su içtim yarısı tarçınli 1 Saat de spor yaptım. Akşam yemeğini ayarlarsam gidecek gibi ama.

Benim de bugün iyiydi. 2 Litre su içtim yarısı tarçınli 1 Saat de spor yaptım. Akşam yemeğini ayarlarsam gidecek gibi ama.
Aynen çok iyi akşama bildirelim bence sen de tarih yaz renkli başlık geriye baktıında çabuk bulursun nelerle zayıfladııınııı

On ocağa bir bardak su daha ekliyorum aştı bardak olacak bunu yedim işten gelir gelmez ondan dıyorum Boğaz'ımı kesemiyorum devamlı yemek ama merak etme vericez gece yatmadan bildircem sana bugünü de sen neler yaptın

Eklentiler

• IMG_0188.JPG
    54,6 KB · Görüntüleme: 55
11 ocak. Ben bugün doğru düzgün birşey yapmadım. Yani 1Litre su içtim. Bir parça çikolata yedim. Bu kadar sadece

11 OCAK bir buçuk bardak tarçınlı süt , altı bardak su ,bir çay bardağı ada çayı . Beş dakika yattığım yerden bacak hareketleri , yırmı dakika dans ettim . Yatmadan önce yoğurt kürü.

Kız 6 bardak su çok az değil mi. yoğurt küru ise yariyor mu peki sence . Bende bugün daha dikkatli olacağım. Bakalım

Bugün su içmemek dışında güzel geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…