Diyetsiz kilo verelim ve destek olalım

Üç haftada beş kilo vermeye var mısınız hatta yedi olsun garanti olsun

• Varım birbirimize mesaj atarak başarabiliriz diyete ben de karşıyım bol su içerek kürler vb

OY: 5 100,0%
  • Yokum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    5

Cascade_

....
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
25.174
43.536
amacım diyetsiz beş kilo vermek tarçınlı süt yoğurt kürü vb hergun birbirimize destek olalım.diyet yapmadan dikkat ederek amacı üç haftada beş kilo vermek olanlar destek olalım birbirimize takipte olalım

Çok teşekkür ederim hosgeldın yalnız ben çalışıyorum iş yerınde çok yoğunuz akşamları ve haftasonları yazabilirim.ben bugün başladım ama sen dikkat ettiysen bugünden başlayalım etmedıysen yarın mı olsun

Bende bugün başladım. Aynen bende çalışıyorum. Yalnız menü yazmak bana zor geliyor.
Kaç kilosun yaşin kaç

Menü dııl ama takıp edelım birbirimizi yırmı uçsun sanırım ben otuz yasındayım 67 kiloyum suan

Cuma yarışmasının mezunlarınin BAŞARI hikayelerine baktım. İnsanlar ne kadar güzel kilo vermişler. Bende kasınca kafaya takınca kilo veremiyorum ne kadar az yesemde olmuyor. Bu yüzden normal yeme duzenimi ayarlamaya karar verdim.
Şu şekilde karar verdim.
1. Sabah kalkınca 2 bardak limonlu su içileçek .
2. Gün içinde en az 2 lt su içileçek yarısı tarçınli .
3. Spordan yarım saat önce 2 si bir arada kahve.
4. Akşam en geç 7 de yemek yenilecek
5. Akşam 10 da tarçınlı süt içileçek
6. Tartı günü cumartesi olacak
7. Cumartesi günü 1 kilo vermiş olursam pazar günü 1 küçük tatlı yiyeceğim. Tatlı olmadan olmuyor çok zorlanıyorum. Onunla zayıflamayi başaracağım
8. haftanın 6 günü spor yapılaca. Hafta içi 3 gün spor salonunda 3 günü leslie 2 miles. Pazar günü tatlı yediğimde 3 miles yapacağım amacım 10000 adım duruma göre hareket edeceğim aslında.

İnşallah sen şimdi bu yaZdııını uyguladın mı bugün onu soyle ama bence dıyet yapma tehlıkelı bak şimdi yemekte hiç sınırlama yok istediğimizi yicez sadece birbirimize ekstra ne yaptıysak herhun onu soylucez tamam mı kesın kararlıyız örnek veriyorum su kadar tarçınlı sut içtim yeşil çay içtim veya yogutla pul biber ve kaç bardak su bunlar işste bu kadar basit

Sana diyetı yasaklıyorum hem de bu yaşta ben hayatımda ilk yaptım bı hafta baygınlık geldı bı daha da yapmam gıda eksikliği çok tehlikeli yemeği kesmicez

Menü dııl ama takıp edelım birbirimizi yırmı uçsun sanırım ben otuz yasındayım 67 kiloyum suan
Sana diyetı yasaklıyorum hem de bu yaşta ben hayatımda ilk yaptım bı hafta baygınlık geldı bı daha da yapmam gıda eksikliği çok tehlikeli yemeği kesmicez
Zaten diyet yapacağım diye mutfaktan çıkamıyorsun ki. onu geçtim saat geçince de insanın motivasyonu kalmıyor. Bugün misafirlikteyim
Sabah limon yoktu tarçınlı su içtim 2 bardak güzelce kahvaltı yaptım. Abartmadan.
Öğlen yemek yemedim çünkü saat 1 de kahvaltı yaptım.
Akşam 5 de de Akşam yemeği yedim ama evdekilerden daha Az yedim. Mesela onlar 2 kepçe çorba içti Ben 1. . . .
Suyun hepsini tarçınlı içtim
1 saat önce portakal yedim.
Saat 10 da da süt içmeyi planlıyorum
Evde olmadığım için spor yapamadım

Tamam tamam kararlıyiz. İnşallah iyi olur ikimiz için de veririz su kiloları

Evet aynen tamam guZel ben not tuttum yarın yazıcım sana bugünü. İyi gecelerr

Bende 2 limonlu su içtim .
Peynir ve avuc la böldüğüm kadar ekmek. Çeyrek kadar falan oluyor

8 ocak pazar ıkı fincan tarçınlı süt on iki bardak su bir fincan yeşil çay .sabah sodalı kür , bir fincan ılık su içine dört beş damla limonlu , yattığım yerden kırk dakıka hareket,

Sınırsiz yemek olurmu yaa boģazı tutmadan kilo verilmez ki ama . Herseyden yemek lazım (tabi herseyten kastım saģlıkli vücudun ihtiyaci olan seyler) az yemek ,sabah erken kahvalti yapmak uc beyzdan uzak durmak ekmek tuz seker yok yada azaltmak gerek .gün icersinde su icilmeli ,ben aksam18:00 den sonra yemek yemem asla ve gerekte duymuyorun ama tabi herkes kendi vucuduna gore bir yol cizmeli bence

Canım ben yemeği sınırlıyorum tabi ki. Herkesin yediğine bakıyorum. ( eşm ve kayin validem ) onlardan biraz az yiyorum. Ekmeği de az yiyorum. Öyle. Kendime göre bir beslenme ayarladım ona uyuyorum.

Diyet listelerine uyamiyorum çünkü kasiyo . o yüzden ben diyet yapmıyorum diyorum

Bir hafta denedim hayatımda kitleniyorum olmaz ama ben şişman diilim şükür yani şuan diyet yapmama gerek yok. Bı hafta az az yemiştim hem de baya az öğlen bi kase yoğurt örneğin ama dortyuz gram vermişim şimdi de daha çok yiyerek kür denedim intrntten arastrmstım diyetsiz de kürle kilo veriliyor bi haftada 1 kilo üçyüz gram verdim. Su haftada üç bardak anca içiyodum şimdi günde ortalama on bardak ve günde otuz dakıka hareket yapıom tarçınlı su v.b teşekkür ederim ilgin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…