Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

Aynen hep kaos. Belki eylülde bi düzene girerim. Dün yediklerimi yazmıştım ya, gündüz doğru düzgün hiç bişey yemedim aslında. Neyse dün de böyle olsun
İnsan çocukların uyuyacağı saati dört gözle bekliyor. Bazen bunu fark edince kendime kızıyorum inşallah dediginiz gibi düzene girer hayatınız. Simdi evde oluncs destek olan da çok olmuyor

akşam yorgunluktan uyumuşum ya ne yediğimi bilenem yazmamışımm
akşam//
  • 4 nugget 4 minik misket köfte (hepsi yağsız airfryer da pişti)
  • 1 kase domates salatası
aksam dayanamadım bit,r tabak kiraz yedim
amaa sabahına kalkıp güleser gibi 3 mile lesslie yaptıımm :)

Sormayın yaa G guleser01 diye bi kadın var sayfaya üye kendi duvarında şişkoyum şişkoyum diye bi gaza geldiki anlatamam hergün durvarına bugünde mükemmelim yazıyor erttesi gün yine spor yaptım bişi yemedim gene mükemmelim harikayım diye diye 10 kilo verdi 70 le başladı şuan 60 kilo ben bunları okudukça motive oluyorum daa ayy bu arada dayanamıycam söylüycemm kii bugün ölcüm vardı enjeksiyon lipoliz yaptırdığım yere göbek pek erimemiş o zaten modumu düşürdü ama kiloma da baktım o arada derede 61.50 olmuşumm bu arada lipoliz falan da hikaye tırtmış yani param yandı desem yeri 98 cm le başladım şuan 91 cm bana dedilerki 87 88 e kadar inersin demişlerdi bir beden incelirsin demişlerdi ben deli gibi diyet ve spor yaptığım için sadece yüzden gitti kilom yanaklarım çötü alt bölgeler niye böyle bu türk kadınlarında yaaa

Ama hala dediğim gibi su 60 a bı inemedim bu yarın 62 olmaz inşallah direndi buralarda kilom bı 60 olsam benim için gerisi gelecek inşallah da bi su kiloyu kirabilsem,

Cok merak ettim takibe alıp bakacağım paylasimlrina bu arada kac ayda vermiş kiloyu bilginiz var mi?
Bence şu lipolizle alakalı pişmanlık duymayın. 7 cm gitmiş zaten. Bölgesel egzersiz ekleyebilirsiniz belki programınıza. O etki eder bel kısmının incelmesine. Vücut tipiniz nasıl bu arada?

Yani armut değil ama göbek var malesef göbek çok şiş duruyor leslie dışında da denedim ama yapamadım diğer sporlar zor geldi yapamadım yoksa çok baktım ettim göbek eriten spor türlerine doğru 7cm de gitti ama bi 10 12 cm bekliyordum bi beden incelme olur diye de hala 40 giyorum bi etek bi pantolonda 38 olurum diye çok ümitlendim ama nasip işte neyse artık kilo konusuna taktım umarım işe yarar bu yaptıklarımız

bir ay ya da 2 ay yalan olmasın :)

İlerleyen zamanlarda daha da incelme durumu var mi acaba?
Umarım dediğiniz gibi işe yarar bu yaptıklarımız.

bir ay ya da 2 ay yalan olmasın :)
4 sayfanın hepsini okudum. 1-1,5 ayda vermiş. Kendimi kınadım çok imrenerek bakiyorum ya böyle takır takır kilo verenlere

Bugün kahvaltıda1 dilim tam buğday ekmeginin üstüne 2-3 dilim tuzsuz peynir koyup tost yaptım.
Yarım küçük domates, 5 zeytin, 1 avuç deretou ve maydanoz, 1 tane haşlanmış yumurta yedim. Yanında bir şey içmedim. Akşam yemeğinde patlıcan kebabı yapmayı düşünüyorum. Ama eşimin mesaisi ,18.00de bitecek. 19.00'u bulur sanırım benim yemekten kalkmam yaz tatili için plan yapmak istiyorum sağlıklı beslenme-kilo verme konusunda

çok güzel başlamışsınız peşine bi yeşil çay için aksamda yemeği 2 y.k veya3 y.k. gibi yapın yanına da sadece salata gibi pilav filan yemeyin vücut alışıyor zamanla :)

Merhaba, iyi öğlenler. :) Bu aralar girip bakamadım mesajlara. İyice motivasyonumu kaybettim. Kaç gündür 64.60 ile 64.80 arasında gidip geliyorum. 65 lı kilolarda neredeyse 25 gün kaldım. O çok yordu beni psikolojik olarak. Bir haftadır da kızım oyun grubuna gidiyor. Sabahtan götürüyorum, getiriyorum. Öğlen uyurken ben yemeği yapıyorum, evi topluyorum derken hiç spor da yapamaz oldum. Akşam da hiç halim olmuyor.
Bugün kahvaltıyı atladım. Öğlen kızımla birlikte üç kaşık nohutlu pilav, bir tane köfte, bir kepçe nohut yemeği ve bir çorba kaşığı patates püresi yedim. Sonrasında yarım kupa soğuk sütlü kahve içip, bir avuç kaju yedim.

Bayramda kayınvalidemlerde olacağız. Dikkat etmeye çalışacağım yediklerime mümkün olduğunca.

çok güzel başlamışsınız peşine bi yeşil çay için aksamda yemeği 2 y.k veya3 y.k. gibi yapın yanına da sadece salata gibi pilav filan yemeyin vücut alışıyor zamanla :)
Yeni gördüm yorumunuzu. Ben 2-3 sene önce bir diyet kampına katılmıştım. 10 günde iki kilo vermiştim cok uymadığım halde. Tekrar ona başladım. Pilav yada ekmek yemek istemiyorum açıkçası. Yanına bir cacık yada salata yapabilirim ama

Bayramdan sonra daha sıkı şekilde devam edersiniz inşallah

Eşim diyor ki pzt-salı mersine gidelim. Halası çağırıyormuş. Gelsin lahmacunlar, içli köfteler, kebaplar, pideler. halasının yemekleri çok güzel ve orda tek aktivitemiz yemek yemek.

Eşim diyor ki pzt-salı mersine gidelim. Halası çağırıyormuş. Gelsin lahmacunlar, içli köfteler, kebaplar, pideler. halasının yemekleri çok güzel ve orda tek aktivitemiz yemek yemek.

Aksilikler hep böyle zamanalra denk gelir zaten. Ben de bir süredir plan yapıyorum ama imkanlar el vermiyor uygulamaya geçmeme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…