Dipteyim, nefes alamıyorum.... !

aynen öyle..değişmiyorlar sade egerçek yüzlerini gösteriyorlar roldü onların hepsi ne yazıkki..

Benim de dogamda anne olmak var. Icgudusel bi istek. Dollenmek icin vahsi dogaya cikip kizismis erkek aramiyorum ?

Freud ve arkadasari maalesef erkek milletin ayilik ve egolarini pek de bilimsel bir zemine oturtmuslar... bravo. Simdi kaniksayalim ve yine biz cabalayalim.

Bana mantikli gelmiyor.

Piskologa gittim bugun. Iyikide gitmisim.
Yalniz gitmem iyi olmus dedi danisman. Once benimle gorusecek, daha sonra gerekirse esimi de cagiracak. Ama once seni ele alacagiz dedi.

Kendimi ertelemisim ve kucumsemisim . Bunun sebeplerine inecegiz dedi...

Son düzenleme:
bende psıkıloga gıtmek ıstıyorum

nasıl memnun kaldınmı
ucretı nedır?

bıraz bahsedermısın sana neler soyledı

bende psıkıloga gıtmek ıstıyorum

nasıl memnun kaldınmı
ucretı nedır?

bıraz bahsedermısın sana neler soyledı

Gercek seansa haftaya basliyoruz. Nasil anlatsam... once ben anlattim. Piskolog dinledi. Sonra tespit ettigi sorunlari dile getirdi. Ve nasil bir yol izleyecegimizi bildirdi.

Ben herkese tavsiye ediyorum... gidin. Hic dusunmeyin...

Gercek seansa haftaya basliyoruz. Nasil anlatsam... once ben anlattim. Piskolog dinledi. Sonra tespit ettigi sorunlari dile getirdi. Ve nasil bir yol izleyecegimizi bildirdi.

Ben herkese tavsiye ediyorum... gidin. Hic dusunmeyin...

günaydın tatlım senin adına sevındım kendini motive etmelisin bu konuda

ben kendi yazdığım bölümle ilgili diyebilirimki bu yazdıklarımın freudla hiç bir ilgisi yok siz neden ona bağladınız neden bu kadar sert cevap yazdınız algılayamadım burada yazılanlar sizin gittiğiniz pskologun belkide hocası olabilecek düzeyde olan kendiside erkek olan bir pskolog ve onun yazdığı gerçeklerdir
burada amacımız yardımcı olmaktır başkada bir amacımız yoktur

ayy benzer seyler slk slk okudum bu sitede de haftada 1 yada 2 haftada bir dus almakta nedir yaa.valla midem bulandi..ben esimin ter kokusu nasil biseydir bilmem.her gun mutlaka dus alir..ya sabah kalkinca ya gece yatmadan..hatta bazen 2 sinide yapar yogun yorucu bir gun gecirdiyse..2 haftada bir dusunemiyorum yani...

Incimnaz hanım. Yanlış anladınız. Tepkim size değildi ki.. Tepkim olaylara ve haksız duruma... Net yazdığımı sandım.

Son düzenleme:

Ciddi anlamda KV demi yakalarsam, iki çift laf söylemeyi düşünüyorum. Kızlarının üzerine titreye titreye bir hal olmuşsun, ağda , duş, hiyjen öğretmişsin, ama oğluna toz kondurmamış, hiyjen nedir öğretmemişsin diyeceğim. Cidden kafaya koydum. Yapıcam bunu..

günaydın tatlım senin adına sevındım kendini motive etmelisin bu konuda

Günaydın canım. Evet, en çok ihtiyacım olan motivasyon.
Sanırım onu da yavaş yavaş yakalayacağım.

Biliyorum herşey değişecek. Bu hangi yönde olur onu bilmiyorum ama...

Ya bitecek, ya da devam edecek. Seçim ne olursa olsun sonunda mutlu olacağım bundan eminim.

bence bitmemeli çok büyük sorunlarınız yok ve bildiğim kadarıyla severek evlendiniz.
mutlu olacaksın canım ama biraz sabır.Kv konuşma kısmına gelince ben konuşma derim tamam o yetiştirdi ama inan bir anne evladı
kötü olsun istemez düşünsene eşinin senin anne böyle birşey söylediğini ve annenin nasıl üzüleceğini.
herşeyin başı sabır sabır acı bir ot gibidir önce canın yanar ama sonrası tatlıdır inan bana

Dun gece ilk defa konustuk. Buyuk bir dusus
Yasadik. Ben cok agladim. Gerekli oldugunda evlilik danismanina gelecegini soz verdi esim.
Ayriligi konusuyorduk. 3 sene bu hayat yolunda birlikte yuruduk dedim. Bundan sonra da yalniz yuruyebiliriz demistim.

Esim sustu ve birden sunu soyledi.. 3 sene dedin. Icim acidi dedi. Senden sonrasi benim icin karanlik dedi..

Sarildik birbirimize. Evlilik danismanina gelecegini soz verdi..

Simdilik gelisme bu.

Sorunlar hallolmadi ama artik konusuyoruz..

sen ondan uzaklaştığın zaman psikoloğada gerek kalmaz cnm, ailenin desteğini alırsan hiç durma..... ayrıca adam pisliğinden deil duş ihtiyacını başka yerde karşıladığındanda olabilir, çapkın adam 2 kat daha özenir kendine, sana 1 fikir daha önereyim herzamankinden farklı davran kendine bak erkekler kadındaki özgüvenin kokusunu alırlar onu beğenmediğini falan hissettir yokmuş gibidavran dikkatleri üzerine çek, vazgeçilmez olmadığını anlasın aynı zamanda vazgeçilemez ukala bir tavır takın aptalaşacaktır:)

çok ilginçtir 1 -2 haftadır düzenli traş oluyor. Dün duş almış.. yeni elbiseler almış kendine güzel olmuş...

bakacağız artık. bu arada benim de piskoloğa gitmem beni çok rahatlattı ve iyi de gelecek...

umudum var gibi... Bu süre zarfında hiç KV gitmedim. 3 hafta oluyor.

Gidesim de yok neden bilmem. Sanırım bu problemler yüzünden...

Günaydın tatlım

Bu günler sana huzur mutluluk getirsin inşallah

Senin adına bu gelişmelerin olmasına çok sevindim. Olumlu düşün herşey güzel olacak

Kv dene git iyi davran onlara da emin ol karşılığını alacaksın...

Günaydın canım, senin de günün güzel geçsin.

Artık konuşuyor olmamız iyi oldu. Cumartesi akşamından beri sürekli çok güzelsin, seni beğeniyorum diyor. Arzulu yaklaşıyor, seni çok özlemişim diyor...

ayyy canım ya çok sevindim yaa

durup durukenmi yaptı bunları yoksa senden bir ilgimi gördü yaptı.

ama ne olursa olsun çok iyi olmuş çok mutlu oldum.

ayyy canım ya çok sevindim yaa

durup durukenmi yaptı bunları yoksa senden bir ilgimi gördü yaptı.

ama ne olursa olsun çok iyi olmuş çok mutlu oldum.

durup dururken yapmadı tabi. Ama önce o sarıldı. Seni kaybetmek istemiyorum dedi. sonrası böyle...

En önemlisi evlilik danışmanına gitmeyi kabul etti.

çok güzel bir gelişme ya gerçekten çok mutlu oldum ya böyle olmasına.
İnan herşey daha güzel olacak

kızgınlıklarım hala var. ama ben şimdi daha sakin olmaya çalışıyorum. Nasılsa bir danışmana gidiyorum o beni anlayacak diye umudum var. Eşime de anlatacak ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…