Dipteyim, nefes alamıyorum.... !

çok normal birşeymış gibi davranıyor. Benim tepkilerimi ise nazi kampında yaşıyormuş gibi algılıyor. Ben de salak salak bekliyorum ekmek getirsin de, güzel bir kahvaltı hazırliyim yeriz diye..

fazla zorlamaya kendını yıpratmana gerek yok bence.bu kocadan sana hayır gelmez cocugun da yokken olmadan en ıyısı yollarını ayırman canım Allah yardımcın olsun cok zor ama boyle yaşaman dahada zor.ne ararsan var adamda dövuyodurda senı

Yok tatlım. Hiç dövmedi. Eli maşalı değildir. O yönde programlanmamış.

bi pazar sabahı kalk güzelce giyin evden çık tek başına kahvaltı yap diyelimki sen çıkarken uyanık nereye dedi sen günü yine annende geçirirsin bende evde seni beklyerek boş boş durmamayayım ruhuma yatırım yapayım der ve çıkarsın sende onu yok say sorumsuz davran bakalım aynını bi daha yapıcak mı şuan aklıma gelen en iyi öneri bu :)

ikinizde terapiste gitseniz daha iyi olucak.erkeklerin bir çoğunda bu var sadece sizin başınıza gelmiyor.biraz emek ver baktın yine olmuyor boşanırsın.kimse senden önemli değil

kesinlikle çok güzel bir öneri bu yöntemi deneyin hatta hayatınızın geneline yayın biraz umursamayın bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…