Dipteyim, nefes alamıyorum.... !

aslında senınkı ıyı bu yönden ama baska yönlerden iyi değil cok şey paylaşmıyorsunuz gıbı geldı bana

Çok doğru bir tespit. Ben paylaşmak istiyorum ancak eşimde hep bir zoraki ve isteksiz, hevessiz yapıyormuş havası var.
Mesela Cafeye gider otururuz birlikte. O bana bakar ben ona. Ben anlatınca aktif olarak dinlemez. Beni dinlemediğini ve de koptuğunu bakışlarından ve duruşundan anlarım. Konsantrasyon sorunu var ! Aşırı unutkan... Dalgın...

Kendine ait bir iç dünyası var.... boyuna düşünüp durur.... iki kişilik yalnızlık benimkisi

Bıktım tüm bunlardan... Ben sıkıcı bir kadınmıyın ? Etrafımda bana hayran o kadar çok insan var ki !!!! Konuşkan renkli neşeliydim.. Zamanla ben de onun karşısında kalas gibi oldum. Karşımdaki insan bana boyuna negatif enerji veriyor.

Sıkıldım arabanın fazlalık yüküymüş gibi olmayı..

canım benim bir ara bende senın gıbıydım ama peşin bırakmadım bırakmadımda emri vaki yapıyorum alıyom cocugu yanına gıdıyorum hadi gezmeye sınemaya dıyorum mecbur gıdıyor. dikkatini çekmeye calıstınmı hiç

İnan bana çok denedim. Neler yapmadımki. İşe yaramadı. Ters tepki altım. Sessiz atın çitmesi fena olur derler. Aynen öyle. Ben de gururlu biriyim. 1-2 söylerim, yapmıyorsa canı cehenneme derim. Karşımdaki 15 yaşında değil. 32 yaşında biri !
O sevmediğim arkadaşı ilk tanıştığımız zamanlar ne demişti biliyormusun ?

Sen aşırı dalgınsın. Karşındakini dinlemiyorsun hiç. Seaside arkadaşımın da dediği gibi. O arkadaşı eşimi çook iyi tanıyor. Zaaflarını da biliyor .

onu umursama o zman o yokmuş gibi davran bak nasıl dikkatini çekiyor.
psikolojik danışmana gıtmeye karar verdinmi peki

Kocaeli - İlksen Güzelcik hanım

iyice araştır doktoru öyle git alanında uzman olsun
bende ilk bayana gıtmıstım sonra kadın benım yasadıklarımı kabullenemedı ayrı ayrı gelmemızı ıstedı bırde bayan oldugu ıcın esım rahat degıldı
sonra erkek doktora gıttık hemde en ıyı doktora ama esım ıstemedıgı ıcın ıyı sonuc alamadık
nezaman ilaçları bıraktık duzelmeye başladık
inşallah faydasını görursun en azından sen kendını toplamış olursun

günaydın tatlım bugün nasılsın

birşey paylaşıcam biraz yüzün gülsün
KADINLARA 6 TAVSİYE

1) Hayatta her zaman yanınızda olacak, ev işlerinde size yardımcı olacak ve sizi iyi yaşatacak bir adam bulmanız önemli

2) Esprili, coşkulu, tutkulu ve heyecanlı, sürprizlerle dolu bir adam bulmanız önemli

3) Sizinle her arzuladığınızda aşk yaşayacak bir adam bulmanız önemli

4) Çocuğunuza iyi bir baba olacak ve hiç bir ihtiyacınızı eksik etmeyecek ve siz asla yalan söylemeyecek, her konuda güvenebileceğiniz bir adam bulmanız önemli

5) Sizin için hiç bir zaman para harcamaktan çekinmeyecek, alışverişte sizinle keyifle gezecek bir adam bulmanız önemli

6) Bu adamların birbirlerini tanımamaları en önemlisi :)

sence bu mümkünmü hepsi bir arada bir erkek eş düşünsene harka olurdu

ahhahahhahahaaaa çok güldüm bak Ceylinciğim sen çok yaşa emi Bu arada resmini gördüm. Kızın ve sen çok güzel ve tatlısınız. Allah gönlünüze göre verecek biliyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…