Göz Makyajı Dipliner mı eyeliner mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tatlibebeq

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
52
2
34
Meraba ben yeniyim buarada: ) dipliner mı daha iyi eyeliner mı sizce? Ve mümkünse marka tavsiye edermisiniz.

Ben avondan bidaha hayatta almam buarada.

Meraba ben yeniyim buarada: ) dipliner mı daha iyi eyeliner mı sizce? Ve mümkünse marka tavsiye edermisiniz.

merhaba ben flormarın diplinerini kullanıyorum 2 yıldır memnunum onun dışında golden rose eyelineride kullanmıştım oda güzel fakat ben flormarın diplinerini tavsiye ederim

avon extra lasting eyeliner kullanmıştım çok kötüydü kuruyup dökülüyordu resmen bildiğimden vazgeçmem ben töbee

loreal superliner siyah harika.
ben sabaah 9 da surdum hala gozumde ve 1 gram akma kokma dokulme pullanma yok.surekli kullaniyorum kesinlikle tereddutsuz onu al derim.

bence gel eyelıner harıka harıka harıka rossmanın kendı markasını kullanmıstım ama kaldırmıslar sımdı maybelıne alıcam

cok net eyelinerda loreal superliner siyah eger goz kalemi dersen deborahin waterproof goz kalemi.arkasinda kalem trasi ve smokeye yapma fırcasi var.ikiside kesinlikle akma yapmiyor

hmm. Ben fazla sürmüyorumda. Sürsem kolay sürerim diye düşünüyorum ama süremessem diye korkmuştum ben bi bakıyım ozaman bunlara

merhaba ben flormarın diplinerini kullanıyorum 2 yıldır memnunum onun dışında golden rose eyelineride kullanmıştım oda güzel fakat ben flormarın diplinerini tavsiye ederim

flormar dipliner konusunda katılıyorum arkadaşa, bende çok memnunum fiyatıda uygun akma, solma gibi bi poblemide yok

golden rose dipliner +1. fondöten kapatıcı konusunda golden rose'u pek sevmem fakat dipliner'ı gayet başarılı zaten bir dipliner'a 30 40 lira vermek gereksiz bir şey akmadığı ve solmadığı sürece ne kadar daha farkı olabilir o pahalı versiyonlarının siyah kalem yani. 7-8 tl civarında bence öncelikle bunu dene zaten bedava canım. :*

Son düzenleme:

asla ama asla alma zaten çok kalitesiz makyaj ürünleri.öncelikle göz yapın nasıl?eğer çukur bi göz yapın yoksa dipliner da olur eyeliner da olur.iki türlü kullanabilirsin eğer yakıştırıyorsan.maybelline nin jel eyeliner ı var şimdi.hem sürümü kolay hem ister ince ister kalın çekebiliyorsun.

herkese cook tesekkurler :*
Göz yapım çukur değil. Daha almadım zaten bakacağım. Fikrin için teşekkürler: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…