Dini hassasiyetim var ve sevgilim var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:) Ya manipülatif tipler o yazdığın önerilere sinip kabul edilmediğinde çirkinleşip, önce öptürmüştün şimdi mi tuttu namusluluğun der.
Ondan sonra yok eve gittik diye sevismek zorunda mıyız, yok öbüştük diye sevismek zorunda mıyız yok sürtüştük diye sevismek zorunda mıyız. Bi yerden baslatayım da devamını öyle böyle getiririm diyorlar işte, hassasiyetin varsa girişmeyecen , ağlarsın sonra böyle.

Yav işte filmin sonu belli, gitme bacım sen de. Adamın gözü göz değil, bakışı bakış değil.

Ah canım benim daha ne denizler ne fırtınalar göreceksin.Saf masum ilk gençlik.Erkeklerin kafasından geçenleri bilsen masumluğuna ağlarsın.

Yani sen günahı küçük görme bacım sonuçta öpüşme az oldu .. diye az günah mı yazılıyor ..asıl günahı küçük görmek büyük günahtır söyleyim ...

Birde istemediğin hiç bir şeyi sana yapamaz zaten yapmaya kalkarsa bunun adı tecavüz veya taciz olur öyle bir şey yaparsa polise şikayet etmen gerekir normalde ...

Gençliğin, hormonların verdiği hislerle bazı şeyler yasamissiniz. Tövbe kapıları her zaman açıktır lakin işlenen günahı tekrarlamamak önemlidir. Tövbe edip sonrasında ya evleneceksiniz, ya da üniversite okuyup bitirene, evliliğe hazır olana kadar hayatınıza birini almayacaksiniz, o kişiyle de gorusmeyeceksiniz. Ben iki sevgilinin birbirine hiç dokunmadan yıllarca evliliği bekleyebileceklerine, hele de aynı sehirdelerse pek inanmıyorum.

5 saniyeden fazla öbüşünce x 2
Bence süreden ziyade şöyle, dudaktan minicik öpünce çok da şey olmuyor. Ama öpüşürken diller devreye girince otomatikman vücut testesteron, östrojen ve vicdan azabı pompalamaya başlıyor.

Ne öpüşmesi bacım kk kadınlarının ben dahil bir çoğu aktif cinsel ilişki yaşıyor erkek ark ile herturlu cehennemde aynı kazanda kaynicaz sen belki karıncayı incittin diye ben belki seviştim diye

Sevgililik olayı öyle değil ki. İlla ki yakınlaşmalar oluyor ateşle barut yanyana durmuyor. Dini hassasiyetlere saygı duyarım ancak böyle bir hassasiyetiniz varsa bu işlere hiç girmezsiniz. Olay öpüşmekle başlar birlikte olmaya kadar gider. Olayın dini boyutuna hiç girmek istemiyorum ancak biliyorsunuzdur eminim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…