Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Hayirli geceler dun biseyler yazilmıs ama ben en son okuyup cikmak zorunda kaldim benim agrim vardi adet olurum die yinede okudum persembe gunude zaten hastanedeydim tum gun elimden geldigince okudum kastettikleriniz arasinda bende var miyim ben anlamadim.dolayısiylada ben bugun hic giremedim sadece okumam gerekn 3 meryem suresi vardı uzerimde haklari olanlar onlari tefriciye okuyorum onlari baskalarina okudugum sureler de var kendim icinde enbiya suresi okuyorum burayada yetismeye calisiyorum sayet bende kastetilenler arasindaysam hakkınıza girdimse beni cikarin ben herkes icin adet olursam bittikten sonra herkese 50 tane ayetel kursu okurum

Az once okudum 30 tane ayetel kursu yarin misafirlerim gelecek yemege tum gun işle yemekle uğrasacagim.adet olursam okuyamam ama nete giremeyebilirim o engamede.adet olmazsam zaten ayetel kursuyude diger sureleride borc aldigim herseyi okur veririm. Dedigim gibi hakka girdimse ben vicdanen yanarim helallik verin o zaman Allah icin ben yine disardan size okurum sorun olmaz

Canım sana yazmıstım anca gec vakitte girebiliyorum girincede sira hangi arkadasimdaysa ona okuyorum. Sıra gelipte kacırdıgım arkadaşlarım hakkını helal etsin.

Hanımlar cuma gecesi hastanedeydim dün giremedim insallah bugün okuyup sayı bildiririm . Diğer listelerden tanıyanlar bilenler bilir şimdiye kadar kimseye okumamazlik yapmadım fazla fazla okurum elimden geldiğinde . Ama ben kalp sıkışmasıyla hastaneye gittim kendi kendime kalp krizi geçiriyorum sandım kalbim böyle bı kere atıyor bı sure kalbimi sıkiyor sonra bırakıyor gibi oldu şimdi iyiyim çok şükür bı sorunda çıkmadı . Ama eğer içinize sinmeyecekse listeden çıkartabilirsiniz... Sanırım sıra F flower world e gelmiş onun için şimdilik 13 alıyorum kalan 300

Günaydın hanımlar bugün listeyi guncelleyecegim mazereti olan bildirsin mazereti bitenler de tabi Ben uyarmak zorundayım lütfen kimse alınıp darilmasin amacım listeden çıkarmak değil kimseyi sadece düzen olsun istiyorum hayırlı Pazarlar

Çok geçmiş olsun

Doğrudur herkesin çok duası süresi var ama bana mazeret bildirseniz anlardım yani

Günaydın canım hayırlı pazarlar sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…