Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kızlar foruma girip başka konulara bakıp etiketledigim halde ses çıkarmayan arkadaşlar var aramızda bana okundu işim olmaz gibilerinden düşünüyorsanız vicdaninizi sorgulayın ben çok kez uyardım kural olarak yazdım buna rağmen cevap gelmiyor ya da okunmuyorsa benim yapabileceğim bir şey yok mecburen çıkarmak zorundayım listeden kimse kimsenin hakkına girmesin amacımız belli burda çıkmak isteyen de olursa çıkabilir gerçekten bu durum hoş olmuyor

@glmserser
@compeng
Gullbahcemm
K Kerime97
C cansu_tr
tugce0640
@Mirac46
GlySn
@blondgunes
yelsem
Esseteacher
sSultans
tuce_tuce
@Tazegelin33
M Masalyuzlusevdam
4 41EEEEE41
ftmclk

Kızlar herkesi tek tek etiketledim mazereti olanlar ilk sayfada yazıyor buraya yazmadım onların dışında olup okumayan arkadaşlar var günlük ve okuma hizimiz yavaşladı bunu tehdit olarak algilamayin ama çok uyarıda bulundum bu son uyarım bu konuda kimsenin hakkına girilmemesi için tespit ettiğim kişileri yarın listeden çıkaracağım sonra haksızlık demeyin asıl haksızlık böyle oluyor

K Kerime97 üç arkadaşımız için okumadın etiketleme yapmama rağmen klube girdiğin halde dönüş yapmayıp okumuyorsun da sıran geçmiş olabilir okudu burdaki arkadaşlar sana mazeret varsa bildirebilirsin böyle devam ederse listeden cikarilacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…