Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Doğrudur herkesin çok duası süresi var ama bana mazeret bildirseniz anlardım yani
Seçilcim sanirim bi yanlişlik var birbirimizi yanliş anlayip hakka girilmesin. Ben her zaman derim insanlarin zamani olmayabilir sorunu olabilir kimse hakkinda bilgimiz yoksa yorum yapmayalim çunku asil o zaman hakka girmis oluruz. Dualar konusunda sunu demek istiyorum ben devamli neti acik tutamiyorum işim var zaten eve gelincede evdi isti yemekti anca zaman geciyo.şimdi sen beni bilmezsin baskasi da bilemez bende baskasini bilemem ama sonucta ben girip dualarimi okuyor muyum evet.hatta ilk ben sana dedim bak bu dualari gunde 2 kisiye okursak isteyen istedigi kadar alirsa insanlarin katilimi olur yoksa herkes 313 bi kisiye okursa zaman gecmez die ha mutlumuyum cok mutluyum.sadece su var sana ozelden de yazmıştim siteyede yazdim
Canim belki iletimi görürsün belki görmezsin die buradan yazmak istedim.Secilcim hergun 2 kisiye ayetel kürsi okunursa daha iyi olur canim insanlar yetişemeyebilir.misal bugun bizler için niyetlenmisiniz Rabbim razi olsun ama yarin 2 kişinin icinde olsaydik daha iyi olurdu insanlar bunalip çikmasinlar.bugun tam 4 kisi icin okuma yapilmiş herkes hakkini helal etsin.bir de okumaları olur herkesin onlara öncelik tani canim sonra yetisemeyenler siteden ayrilmak zorunda kalir kims3nin hakki kimseye gecmesin

Diye ben zaten bilgi gecmistim bana okundugunu bile bilmedğim daha sonra ögrendigim icin ben tesekkurde ettim.

.şimdi ilk gün iki kisiye okundu 3.sirada ben vardim ve ben o gun hastanedeydim ama o gun 4kişiye okunmuş ve devam da ediliyordu anladigim kadar ki benim bundan bilgim yoktu net kapaliydı ben sana ve compenge okunacak die hastanedeyken acip okuyup bilgi gectim daha sonra doktorun yanina gittim neti kapattim.bana okunmuş ve diger arkadaşlara.eve geldigimde aglaya aglaya kizlar kusura bakmayin ben bugun giremeyebilirim moralmen bozugum demek icin girdimde burayada ugradim ve benim adimada dua edildigini gordum ve Allah razı olsun dedim benim haberim yoktu saolun var olun demiştim.çunku iki kisiye okunacakken sonraki kisilere okunmaya devam edilmiş ben devamli nette olamiyorum kaldiki gunde iki kişiye okunsa zaten ben neti acinca duami alirim okurum bagışlarim az biraz tanidiysan.
Asla aa bana okunmus benim siram gitti de rahatladim bosvereyim digerlerini desem butun muminlerin günahi benim uzerime olsun.
Lütfen herkesin affina sığınıyorum ama ben kimsenin günahina girmeyeyim die elimden geldigince dikkat ediyorum ve elimden geldigince helalllik almaya calisiyorum.eger okumasam dedigim gibi silin ama mazeret gostermiyonuz bilgi gecilmiyo denilmesin lutfen.dun gece baktim dua ederken o kadar üzuldum ki Rabbim sen görüyon dedim. Dedigim gibi hakka girdimse sonucta muminiz muminin mumine helalligi olur ben helal ederim hakkimı side ederseniz çıkarim yeterki kirgınlik olmasin hayir işinde koşusturuyoruz ve ben hayir işinde koşmayi seviyorum.dun ben 40 tane ayetel kursü okumustum bilginiz olsun

Okudugum 40 taneyi sayidan düşerseniz mutlu olurum.
Bir de nacizane fikrim iki gun katilim gösterilmezse o zaman uyarida bulunsaniz tum herkes icin diyorum o zaman secilcim sende silersin.kimse kimsenin hakkinada girmemis olur. Sende istersen sartlarini yeniden gözden gecir ve bu bu sartlarda benle hayirda yurumek isteyen varsa buyursun gelsin dersen daha iyi olur.ben her gun iki kisiye adet olsamda zikir cekerim liste bitince ben herkesin affina sığinip ayrilmak istiyorum. Gercekten kirildim

Okudugum 40 taneyi sayidan düşerseniz mutlu olurum.
Bir de nacizane fikrim iki gun katilim gösterilmezse o zaman uyarida bulunsaniz tum herkes icin diyorum o zaman secilcim sende silersin.kimse kimsenin hakkinada girmemis olur. Sende istersen sartlarini yeniden gözden gecir ve bu bu sartlarda benle hayirda yurumek isteyen varsa buyursun gelsin dersen daha iyi olur.ben her gun iki kisiye adet olsamda zikir cekerim liste bitince ben herkesin affina sığinip ayrilmak istiyorum. Gercekten kirildim
Olay fazla büyüdü bence canım sen üstüne fazla alındın bu durumu gereği yoktu bir de dua ttopiginde gerek yok ben hep sordum burda kural nasıl olsun kimse ses çıkarmadı bir günde iki kişiye diye de kural koymadık bittikçe başlıyoruz yeni kişilere yeri gelir iki oolur yeri gelir 5 olur kırılacak bir durum yık ben gozlemlerimi yazıyorum sadece liste bitince çıkmak istiyorsan da belirtirim o vakitte hallolur daha da fazla uzatmayalım bence

@glmserser (Seçil) hayırlı sağlıklı evlat
@compeng (Gökçe)hayrlı sağlıklı evlat (MAZERETLİ)
Gullbahcemm Gullbahcemm (Tülay ve İsmail çifti) hayırlı sağlıklı evlat
@cansu_tr (Cansu)hayrılı sağlıklı evlat
@tugce0640 (Tuğçe) hayırlı sağlıklı evlat
@Mirac46 (Ayça) hayırlı sağlıklı evlat (MAZERETLİ)
@GlySn (Gülay) hayırlı sağlıklı evlat (MAZERETLİ)
@blondgunes
@yelsem (Elif) hayırlı sağlıklı evlat (MAZERETLİ)
@Esseteacher (Esra)hayırlı sağlıklı evlat
@sSultans (Sultan)hayırlı sağlıklı evlat
@tuce_tuce ( MAZERETLİ)
@Tazegelin33 (Ali kızı Kübra)
@Masalyuzlusevdam
@41EEEEE41 Evladını sağlıcakla kucağına almak isteği
@ftmclk (Fatma) hayırlı sağlıklı evlat
@Zehra_gns
@Hanimkoylununhanimi

Hanımlar son güncel liste bu. @Kerime97 listeden çıkarıldı. Bu günden itibaren günde kaç tane arkadaşa okuyabilirsek okuyacağız yeri gelir iki olur yeri gelir dört tamamen gidişata bağlı.Mazereti biten arkadaşlar da haber vermeyi unutmasınlar lütfen.

Tugce arkadasimiza 40 taneyi okudum.
Bi sonraki arkadas icinde bi 40 aldim okur bagislarim bugun zaten misafirlerim gelecek girme imkanim olmaz ama diger okudugum yerlerede okursam onlarada bilgi gecip cikarim allaha emanet olun
Olay fazla büyüdü bence canım sen üstüne fazla alındın bu durumu gereği yoktu bir de dua ttopiginde gerek yok ben hep sordum burda kural nasıl olsun kimse ses çıkarmadı bir günde iki kişiye diye de kural koymadık bittikçe başlıyoruz yeni kişilere yeri gelir iki oolur yeri gelir 5 olur kırılacak bir durum yık ben gozlemlerimi yazıyorum sadece liste bitince çıkmak istiyorsan da belirtirim o vakitte hallolur daha da fazla uzatmayalım bence
secilcim ben anliyorumda sanirim ben anlatamiyorum canim bir gunde iki kisiye okunsun die ben fikrimi soyledim çunku devamli herkes burada olmuyor.ama bittikce okunsun dersen atiyom bir gunde 10 kisiye okunsa ben devamli nette kalmak zorunda kalacagim bu da imkansiz ben onu demek istiyorum çunku vaktim yok olsa zaten hep nette kalayim benim anlatmami sanirim yanliş anlaşiliyor.herkesin esit derecede vakti yok ki.ben simdi birine okudum digerine okudum bi sonrakine okumadigimda elbette uzulurum mazeretim yoksa ama fikir beyan edilse atiyom bugun 5 arkadasa okuyacagiz vakti olmayanlar isterlerse sayi al desen anlarim ama mazeret bildirme konusunda iki gun geçse ses cikartmasam tamm da ama istemesende kıriliyor insan cünku net actikça duaya katiliyom size. Her daim olamam bunu anlatiyom.
Sadece kirildim cunku Allah icin herkesi seviyorum. Bir gun girmesem iki gun girmesem anlarim ama arka arkaya arkadaslara duaya gecilmiş ben gormedim bunda siram gecildi denilmesi beni uzdu.anlatmak istedigim bunlar.lutfen herkes kendini diger mumin kardesinin yerine koysun.

Günaydın hanımlar bugün listeyi guncelleyecegim mazereti olan bildirsin mazereti bitenler de tabi :-) Ben uyarmak zorundayım lütfen kimse alınıp darilmasin amacım listeden çıkarmak değil kimseyi sadece düzen olsun istiyorum hayırlı Pazarlar :-)
Günaydın canım sana da hayırlı pazarlar allah razı olsun ve kolaylık versin :super:

Tugce arkadasimiza 40 taneyi okudum.
Bi sonraki arkadas icinde bi 40 aldim okur bagislarim bugun zaten misafirlerim gelecek girme imkanim olmaz ama diger okudugum yerlerede okursam onlarada bilgi gecip cikarim allaha emanet olun

secilcim ben anliyorumda sanirim ben anlatamiyorum canim bir gunde iki kisiye okunsun die ben fikrimi soyledim çunku devamli herkes burada olmuyor.ama bittikce okunsun dersen atiyom bir gunde 10 kisiye okunsa ben devamli nette kalmak zorunda kalacagim bu da imkansiz ben onu demek istiyorum çunku vaktim yok olsa zaten hep nette kalayim benim anlatmami sanirim yanliş anlaşiliyor.herkesin esit derecede vakti yok ki.ben simdi birine okudum digerine okudum bi sonrakine okumadigimda elbette uzulurum mazeretim yoksa ama fikir beyan edilse atiyom bugun 5 arkadasa okuyacagiz vakti olmayanlar isterlerse sayi al desen anlarim ama mazeret bildirme konusunda iki gun geçse ses cikartmasam tamm da ama istemesende kıriliyor insan cünku net actikça duaya katiliyom size. Her daim olamam bunu anlatiyom.
Sadece kirildim cunku Allah icin herkesi seviyorum. Bir gun girmesem iki gun girmesem anlarim ama arka arkaya arkadaslara duaya gecilmiş ben gormedim bunda siram gecildi denilmesi beni uzdu.anlatmak istedigim bunlar.lutfen herkes kendini diger mumin kardesinin yerine koysun.
Sözüm kerime adlı arkadasaydi bu kadarına gerek yok gerçekten kusura bakma diyeyim o zaman kapatalım konuyu

X