Dilek duası başlatalım mı?

Ablalar başlatacaksanız hemen yapalım çünkü sınavıma 9 gün kaldı mutlaka katılmalıyım :KK70: inşaAllah dualar edin bissürü inşaAllah derece yapmak istiyorum :dua: özellikle güzel anne aaynaa aaynaa ablam :))))
canım ben bu akşam abdest alacağım haftasonuna da Kuran-ı Kerim okuyacağım komşularla da toplanıyoruz dua ederim gülüm ben sana inşallah Rabbim zihin açıklığı versin soğuk kanlılıklar her soruyu yapabilecek şekilde sınavında başarılı olursun inşallah hayırlarla sağlıcakla amin...ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN AMİN

Kızlar hepiniz için tek tek 3 er İnşirah okudum... Ne diyor : Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır ..:KK200:
Rabbim kolaylık versindualarınızı isteklerinizi ne istiyorsanız onu gerçekleştirsin kabul etsin. Bizlerin duasını geri çevirme Yarabbimm:dua:

Allah kabul etsin kızlarr Rabbim herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin inşallahhh.. dualarınızda banada yer verin nolur düşük tehlikem var hepinizden Allah razı olsun :dua:
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım sanada ettim dua... mutlaka Meryem suresi oku esmayı bitirdikten sonra..

kızlar kıldım namazı Rabbim Mucib ismiyle dualarımızı hayırlısıylakabul etsin . hepinizin gönlünden geçenleri bu mübarek gecenin hürmetine nasip etsin inşaAllah :dua: ( M Masalyuzlusevdam canım senin isminede niyet ettim canım)
Allah razi olsun canim :) aminn amiiin ammiiin insallah rabbim gönlümüzdekileri en hayirli sekilde bize nasip etsin :)

kızlar okudum Rabbim kabul etsin inşaAllah gönlümüzün muratlarını hayırlıya çevirip versin Rabbim:KK200::KK200: :dua: . Hayırlı Cumalar:KK200: . ( kızlar hopeful isimli arkadaşta bebek için tedaviye başlıycakmış KELİME -i TEVHİD diye başlık açmış yardımcı olmak isterseniz bi bakın isterseniz yeni üye olmuş . Hakkınızı helal edin )

Amin kızlar güzel dualarınız için... Hepinizden Allah razı olsun... Bende başlayacağım , bittiğinde yazarım

Dua nerede ben orada elhamdüllilah☺☺benide unutmayin canlar
Yetisememisim :KK43: son sayfalara yeni baktim benide katin arkadaslar.

Kızlar bi dilek duası zinciri baslatallimmi hangi duayı okuycagimiza siz karar verin belli kişi ve sayıda olalım dağıtımı yapalım yeter
ben varim fakat suan ozel gunumdeyim. 1hafta suruyor neredeyse malesef . Sonra katilmak isterim. Msj atarsaniz bir hafta sonra sevinirim. Kafam cok dalgin unutmayayim diye. Com tesekkurler

X