Kendi deyeneyimlediğim ve çoğu arkadaşımında kullandığı gebelik testleri ve güvenli mi değil mi? Gelin buyrun bakalım 😁

Eklentiler

• IMG-20240926-WA0011.jpeg
    IMG-20240926-WA0011.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar size bir sorum var. Şimdi bu gün doktora gittim ben tahlil aldı hemogram hormon vs. HCG de bakmış 0.365 çıkmış normalde negatif çıktığında hep 0.100 çıkar biliyorum ikiside 0 ama dalgalanma olmuş degerimde galiba kimyasal gecirdim ben. Ya da temmuzda 12 haftalık düşük yaptım ondan mı böyle çıktı.

Evet yeni bir gebelik canım rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin yukselişi takip etmen lazım ama tebrik ederim gebelik var 🧿🥳🥰
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin evet takip lazım klomen+çatlatma iğnesi oldum ben bugün 14 gunumdu test yaptım bu sonucu aldım . Bakalım nasibimizde ne var. Bu arada yukarıda yazını gördüm düşük yapmissin çok geçmiş olsun şuan düşünüyor musun

Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin evet takip lazım klomen+çatlatma iğnesi oldum ben bugün 14 gunumdu test yaptım bu sonucu aldım . Bakalım nasibimizde ne var. Bu arada yukarıda yazını gördüm düşük yapmissin çok geçmiş olsun şuan düşünüyor musun
Evet düşünüyoruz bir bebeğimiz olsun istiyoruz ama nasip

X